Tenisz: Stollár feladta, Balázs továbbjutott az 1. fordulóból

2018.04.11. 21:13
A múlt héten Charlestonban nyolcaddöntőt játszó Stollár Fanny az egyesült államokbeli Pelhamben zajló, 25 000 dollár összdíjazású salakpályás ITF-tornán az első fordulóban kikapott a tajvani Li Hua-csentől, akit az 574. helyen jegyeznek a világranglistán.

Stollár az első játszmát az esélyeknek megfelelően 6:0-ra megnyerte, a másodikat viszont 6:4-re elvesztette, a harmadik szett elején, 1:1-nél pedig feladta a mérkőzést.

Balázs Attila első kiemeltként indult a Portóban zajló, 25 000 dollár összdíjazású salakpályás ITF-tornán, és a nyitó fordulóban 6:2, 6:2-re megverte a selejtezőből érkező spanyol Álvaro Blancót.

Arn Gréta az Egyesült Államokban tartott ITF-viadalon az első körben búcsúzott, a 38 éves magyar játékos 2:1-es vezetése után a 6. kiemelt Onsz Dzsabur állva hagyta ellenfelét (3:6, 0:6).