Sergio Ramos: Casillas meg akart ölni! - kép!

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.09.18. 10:55
null
Casillas sérülésének pillanatai képekben (Forrás: 101greatgoals)
Iker Casillas balszerencséjét nehéz lenne szavakba önteni. A Real Madrid cserepadra száműzött kapusa tavaszi kéztörése után 238 nappal került be ismét a királyi klub kezdőjébe, de a Galatsaray elleni BL-meccsen mindössze 13 perc játék jutott neki a sorstól, miután Sergio Ramosszal szerencsétlenül ütközött, és elsőre ártatlannak tűnő sérülése komolyra fordult, így le kellett cserélni, helyére vetélytársa, Diego Lopez állt be.

A váratlanul sima BL-rajt további részében Isco, Cristiano Ronaldo és Benzema góljaival a spanyol csapat 6–1-re lemosta török ellenfelét, majd repülőre ültek Carlo Ancelotti tanítványai, ahol Casillas pont az őt oldalvonalon kívülre juttató Sergio Ramos mellett kapott helyet.

A két játékos és jó barát hangulatát szerencsére nem mérgezte meg a fájóan peches eset, sőt, még tréfálkozni is volt kedvük, a hátvéd ezt egy a Twitterre posztolt humoros képpel bizonyította:

Szent a béke, a sérülés ellenére jó volt a hangulat a királyi gépen (Forrás: 101greatgoals)
Szent a béke, a sérülés ellenére jó volt a hangulat a királyi gépen (Forrás: 101greatgoals)

„Na ki mellé ültem hazafele úton...hümm, hümm. Valaki meg akar ölni! LOL! A sérülés nem komoly, Iker hamarosan visszatér!” – írta a képhez Ramos.

 

Legfrissebb hírek

Juhász Dorka: Óriási elismerés ez a díj, amikor kimondták a nevemet, nehéz volt elhinni

Kosárlabda
15 órája

Iker Casillas nem akarja, hogy José Mourinho legyen a Real Madrid következő vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 19:34

Sergio Ramosék megegyeztek a Sevilla megvételéről – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 15:19

Osimhen duplázott, Sallai török bajnok a Galatával!

Minden más foci
2026.05.09. 21:06

Kiütötték Sallaiékat, még nem bajnok a Galatasaray

Légiósok
2026.05.02. 22:52

Ilyen hangulatban csak Sallaiék edzhetnek: 40 ezer szurkoló látogatott ki hozzájuk – videók

Légiósok
2026.04.30. 16:35

„Minden idők legjobb meccse volt?” – lapszemle a PSG–Bayern München BL-elődöntő után

Bajnokok Ligája
2026.04.29. 09:07

Aranyéremmel búcsúzna az Atléticótól Antoine Griezmann

Bajnokok Ligája
2026.04.28. 10:46
Ezek is érdekelhetik