Ki volt a téli olimpia 3. napjának legjobb csaja? - képek, szavazás

2014.02.10. 21:05
Újabb három szépséggel folytatódik sorozatunk. A döntés az Önök kezében, mi pedig mutatunk néhány extra képet a tegnapi győztesről cikkünk végén!

Nincs könnyű dolgunk, a mai napon csak úgy tolongtak a szebbnél szebb lányok Szocsiban. Az első három helyre nálunk a síelő, Julia Mancuso és Chemmy Alcott, valamint a curlinges Anna Szidorova fért oda. Döntsenek! Önök szerint ki a 3. nap szépe?Julia Mancuso és Chemmy Alcott, valamint a curlinges Anna Szidorova fért oda. Döntsenek! Önök szerint ki a 3. nap szépe?

Julia Mancuso (Fotó: Reuters)
Chemmy Alcott (Fotó: Reuters)
Anna Szidorova (Fotó: Reuters)

SZAVAZÁS

Ön szerint ki volt a harmadik nap szépe Szocsiban?

KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!

Az Önök szavazatai alapján a tegnapi nyertesünk Silje Norendal volt. A norvég hódeszkás Szocsiban csak 11. lett a lejtő stílus döntőjében, de így sem kell szomorkodnia, hiszen 2014 januárjában ugyanebben a versenyszámban az X-Gamesen első lett.

Ráadásul Silje még nagyon fiatal, szeptemberben töltötte be huszadik életévét, bőven van még ideje az olimpiai érmek gyűjtésére.

Ha pedig a profi sportolói életmód mégsem válik be, még mindig elmehet fotómodellnek, a tehetsége biztosan megvan hozzá.

A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!
Tegnap a hódeszkás Silje Norendal nyert, megmutatjuk hát egy kicsit kevesebb ruhában (Képek: twitter.com/SiljeNorendal) A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!