Ki volt a téli olimpia 11. napjának legjobb csaja?

2014.02.18. 20:12
A téli olimpia 11. – váratlanul fázós és jeges – napján is versenyre kelnek olvasóink kegyeiért Szocsi szépségei, és szokásunkhoz híven az előző nap nyerteséről bőséges galériával jelentkezünk.

A mai szépségverseny különösen kedves számunkra, hiszen sorozatunk során első alkalommal egy magyar olimpikont is köszönthetünk a nevezettek között. A női gyorskorcsolyázók 3000 méteres váltójában pontszerzőhelyen végző, 1500 méteren kilencedik helyet elérő Heidum Bernadett az olimpia megnyitó ünnepségén zászlóval a kezében vezette hazánkat.sorozatunk során első alkalommal egy magyar olimpikont is köszönthetünk a nevezettek között. A női gyorskorcsolyázók 3000 méteres váltójában pontszerzőhelyen végző, 1500 méteren kilencedik helyet elérő Heidum Bernadett az olimpia megnyitó ünnepségén zászlóval a kezében vezette hazánkat.

Heidum Bernadett (Fotó: mob.hu/Kovács Anikó)

A kanadai Heather Moyse a női kettes bobosok versenyén szerepelt, nem is rosszul, az első és a második futamot is a második helyen zárták a juharlevelesek. Moyse igazi multitalentum, a bobozás mellett versenyszerűen rögbizik, kerékpározik és futballozik is. De csinos annyira, hogy megelőzze Bernadettet?

Heather Moyse (Balra, Forrás: canada.com)
Heather Moyse (Forrás: canada.com)

Mai hármasunk a német női jégkorong-válogatott kapusával, Viona Harrerrel lesz teljes. A 27 éves, Katze (Macska) becenévre hallgató Viona tagja volt a mai napon Japánt legyőző német csapatnak, aminek köszönhetően Németország a hetedik helyen végzett. Szabadidejében szívesen főz, vásárolgat és olvas, példaképe pedig (kapaszkodjanak meg) a Bayern München korábbi kapusa, Oliver Kahn.

Viona Harrer (Forrás: spiegel.de)

SZAVAZÁS

Ön szerint ki volt a téli olimpia 11. napjának szépe?

KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!

Tegnapi szavazásunkat a Nagy-Britanniában született, thai származású, hegedűművészből lett síző, Vanessa Mae nyerte meg. Őszintén bevalljuk, nem lepődtünk meg. A női óriásműlesikló-versenyen mély nyomott nem hagyott (a 67. helyen végzett, és a célba érők közül senkit sem előzött meg), de vitathatatlanul ő a téli olimpia egyik legérdekesebb személyisége. Nincs más hátra, megmutatjuk közelebbről.

VANESSA MAE – A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!