Videó: Ramos megölelgette gólja után a sérült CR-t

2014.05.07. 23:37
Ahogy arról már beszámoltunk, a spanyol élvonalban a Real Madrid a 34. fordulóból elhalasztott mérkőzésen a Real Valladolidhoz látogatott, és nagy meglepetésre csak egy döntetlenre volt képes, és az újabb botlás alighanem bajnoki címébe kerül a királyi gárdának. Főleg, ha azt is figyelembe vesszük, hogy Cristiano Ronaldót már a 9. percben le kellett cserélnie Carlo Ancelotti vezetőedzőnek – a portugál dühében a kispad tetejére is rácsapott. A rögzített szituációknál leginkább a kapu előterében helyezkedő Sergio Ramos a 35. percben parádésan tekert a jobb felsőbe egy szabadrúgást, majd ki is ment sérült csapattársához a kispadhoz, hogy megölelgesse a portugált. 50 perccel ezután ölelés helyett inkább csapásként érte a Real Madridot Humberto Osorio egyenlítő gólja, az eredményen pedig ezt övetően már nem sikerült változtatni, maradt az 1–1.

CRISTIANO RONALDO IGENCSAK BOSSZÚS VOLT A KÉNYSZERŰ CSERE MIATT CRISTIANO RONALDO IGENCSAK BOSSZÚS VOLT A KÉNYSZERŰ CSERE MIATT