Real: Zidane egy szégyen – Bale ügynöke visszaszólt

Gareth Bale ügynöke kiosztotta Zinédine Zidane-t (Fotó: AFP)
Jonathan Barnett, Gareth Bale ügynöke keményen visszaszólt Zinédine Zidane-nak, a Real Madrid vezetőedzőjének, miután a szakember vasárnap arról beszélt, hogy a walesi támadó hamarosan távozhat a klubtól.
Mint ismert, a francia tréner a Bayern München elleni 3–1-es vereség után arról beszélt, hogy noha nincs személyes problémája Bale-lel, mindenkinek az lenne a legjobb, ha a futballista minél hamarabb elhagyná a királyi gárdát.
Zidane szavaira most reagált Gareth Bale ügynöke, Jonathan Barnett.
„Zidane egy szégyen. Bale annyi mindent tett a Real Madridért, Zidane ennek ellenére semmiféle tiszteletet sem tanúsít iránta. Már dolgozunk a folytatáson, de ha Bale távozik, az azért lesz, mert ő maga így szeretné, és semmi köze Zidane nyomásához” – idézi Barnettet az ESPN.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik








