Real: értékelést sem kapott, tart Ödegaard vesszőfutása

2015.04.13. 14:32
Vasárnap sem javult Martin Ödegaard helyzete a Real Madrid tartalékcsapatában, a Castillában.

Múlt héten arról írt a spanyol sajtó, hogy a norvég csodagyerek keveset edz a tartalékokkal, ezért nem találja a helyét a csapatban. Zinedine Zidane vezetőedző ezért kitette a kezdőből, majd négy vereség után újra nyertek két meccset.Múlt héten arról írt a spanyol sajtó, hogy a norvég csodagyerek keveset edz a tartalékokkal, ezért nem találja a helyét a csapatban. Zinedine Zidane vezetőedző ezért kitette a kezdőből, majd négy vereség után újra nyertek két meccset.

A hétvégén ismét kezdő volt Ödegaard a Tudelano elleni bajnokin (1–1). A Castilla nem nyert, a 16 éves támadó középpályást a 65. percben lecserélték, a 76. percben egyenlítettek a madridiak.

Ödegaard teljesítményét kemény kritikával illette a madridi As sportlap, a 2.3 millió euróért igazolt norvég hiába volt több mint egy órát a pályán, nem kapott értékelést a szerkesztőktől, miközben a helyére becserélt Múnoz egy közepesre volt jó.