Primera División: négy gól a hajrában, drámai iksz Barcelonában

2013.04.13. 21:55
Az Espanyol 3–3-as döntetlent játszott a Valenciával hazai pályán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában. A találkozón négy gól is született a hajrában.

A 45. percben Wakaso talált be nagyszerű akció után. Joan Verdú és Sergio García összjátéka után a ghánai futballista kiválóan bólintott a vendégek kapujába.

Az 53. percben Sergio Canales egyenlített, és sokáig nem is született több talált, ám a 82. percben ismét nagyszerű akciót vezetett az Espanyol, amelynek a végén Verdú bombázott a vendégek kapujába.

Öt perccel később megint egyenlítettek a vendégek: Roberto Soldado fejelte vissza a felívelt labdát, és az érkező Jonas a kapuba lőtt.

A 91. percben jött az újabb hideg zuhany a hazaiaknak, amikor Soldado szerzett gólt.

De ezzel sem ért véget az összecsapás, a 94. percben Sergio García kapuskirúgást követően kihasználta a védő bizonytalankodását, és a kapuba lőtt, így 3–3 lett a végeredmény.

SPANYOLORSZÁG, PRIMERA DIVISIÓN
31. FORDULÓ

Espanyol–Valencia 3–3 (Wakaso 45., Verdú 82., Sergio García 94., ill. Canales 53., Jonas 87., Soldado 91.)