La Liga: „Az Atlético Griezmann játékengedélyének megvonását kérte”

R. B.R. B.
2019.07.24. 14:53
null
Griezmann klubváltása nem zajlott zökkenőmentesen (Fotó: AFP)
Javier Tebas, a spanyol La Liga elnöke elismerte, az Atlético Madrid hivatalos panasz formájában arra kérte a ligát, ne adja ki Antoine Griezmann játékengedélyét az FC Barcelonának.

 

Mint ismert, a címvédő Barca 120 millió euróért szerződtette a világbajnok francia támadót a fővárosi klubtól. Az Atlético azonban közleményben jelezte, Griezmann szerződésében nem 120, hanem 200 millió eurós kivásárlási ár szerepelt, s megtette a szükséges jogi lépéseket, hogy bizonyítsa igazát.

Javier Tebas az Onda Cero rádiónak adott interjújában elismerte, vizsgálják az esetet, s a nyomozás végeredményétől függően a liga megtagadhatja a 28 esztendős futballista játékengedélyének kiadását – ahogy azt az Atlético kérvényezte.

A „matracosokat” öt idényen át erősítő Griezmann felkészülési mérkőzésen már bemutatkozott a katalán együttesben.

Legfrissebb hírek

A Barcelona 80 millióval többet költhet fizetésekre, mint szeptemberben

Spanyol labdarúgás
52 perce

Börtönbüntetést kért az ügyészség a rasszista Oviedo-szurkolóra

Spanyol labdarúgás
4 órája

A négygólos hátrány ellenére Pedri hisz a Barcelona továbbjutásában

Spanyol labdarúgás
8 órája

Arbeloa az újabb vereség után: Itt senki nem fogja feladni, ez a Real Madrid!

Spanyol labdarúgás
10 órája

Gólt sem szerzett, kikapott a halovány teljesítményt nyújtó Real Madrid

Spanyol labdarúgás
20 órája

Kiderült, milyen sérüléssel küzd Kylian Mbappé

Spanyol labdarúgás
23 órája

„Számára nincs plafon” – barcelonai csapattársai Yamalról

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 12:44

Ellentétes félidők a sevillai derbin, kétgólos előnyt pazarolt el a Betis

Spanyol labdarúgás
2026.03.01. 20:39
Ezek is érdekelhetik