La Liga: 10 emberrel, 94. perces győztes gól – tapadnak a Barcára

2016.09.11. 20:16
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójában az Eibar 2–1-re nyert a Granada vendégeként.

A vendégcsapat a 32. percben emberhátrányba került Asier Riesgo kiállítása miatt, de így is megszerezte a vezetést az első félidő végén. A házigazda az utolsó negyedóra kezdetén egyenlített, de a végszó a vendégeké volt – a 94. percben Sergi Enrich döntötte el a meccset. Az Eibar visszaelőzte az Atlético Madridot és pontszámban beérte a Barcelonát.

LA LIGA
3. FORDULÓ
Granada–Eibar 1–2
(Kravec 76., ill. Pedro León 43., Enrich 94.)
KORÁBBAN
Valencia–Betis 2–3 (Rodrigo 75., Garay 78., ill. Rubén Castro 38., 92., Joaquín 54.)
Sporting Gijón–Leganés 2–1 (Nacho Cases 17., Cop 42. – 11-esből, ill. Diego Rico 58.)