Király-kupa: kétgólos hátrányból jött vissza a Villarreal

2019.01.09. 22:29
A spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésein a Villarreal szenzációs hajrát produkálva játszott döntetlent hazai pályán az Espanyol ellen, míg a Getafe az utolsó percben szerezte meg a győzelmet a Real Valladoliddal szemben.

Az Espanyol egy védelmi hiba után a 15. percben szerezte meg a vezetést a Villarreal otthonában Sergi Darder góljával, majd húsz perccel a mérkőzés vége előtt Álex López találatával még nagyobb előnyre tett szert. A 85. percben azonban jött Karl Toko Ekambi és szépített, majd négy perccel később Carlos Bacca góljával már 2–2 volt az állás, ami a hármas sípszóig nem is változott.Sergi Darder góljával, majd húsz perccel a mérkőzés vége előtt Álex López találatával még nagyobb előnyre tett szert. A 85. percben azonban jött Karl Toko Ekambi és szépített, majd négy perccel később Carlos Bacca góljával már 2–2 volt az állás, ami a hármas sípszóig nem is változott.

A Getafe–Real Valladolid mérkőzésen nem született gól egészen a 93. percig, amikor Ángel találatával megnyerték a mérkőzést a hazaiak.