Barcelona: helló, PSG, helló, MU, helló, pénz! - Alves mégis marad

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.04.28. 12:02
null
Dani Alves (alul) remekül érzi magát Neymarék körében <br />– újabb szezon(ok)ra lekötheti magát a Barcelonához <br />(Fotó: Action Images)
A legfrissebb spanyol értesülések szerint mégis meghosszabbítja szerződését a Barcelonával Dani Alves, a labdarúgóklub brazil jobbhátvédje.

A Cadena SER katalán rádióadó információi szerint ugyan a 31 éves védő a Paris Saint-Germaintől és a Manchester Unitedtól is kapott ajánlatot, ám Luis Enrique meggyőzte arról, hogy érdemes leülni és kidolgozni a folytatás részleteit.

Korábban Dinorah Santana, Dani Alves menedzsere, exfelesége úgy nyilatkozott, hogy a klub egy plusz egy plusz egy éves szerződéstervezetet tett a játékos elé, ami akkor hosszabbodott volna, ha szezononként a meccsek hatvan százalékán pályára lép, ám ezt a játékos vonakodott elfogadni. Igaz, Santana hozzátette, ha már kettő plusz egy éves kontraktust kínáltak volna, nem lett volna kérdés a folytatás.

A Cadena SER szerint ugyanakkor Alves végül személyes okok miatt úgy határozott, mégis Barcelonában képzeli el a jövőt. A brazil játékos az anyagi előnyök helyett végül a sportcélokat helyezte előtérbe, s döntését erősíti, hogy remekül érzi magát az öltözőben és értékeli a szakmai stáb megbecsülését, ráadásul imádja a várost, ahol két gyermeke is él.

Legfrissebb hírek

Lamine Yamal életfilozófiája: Csak élvezni az életet és a futballt

Spanyol labdarúgás
18 órája

Hiába Mbappé gólja, zsinórban harmadik bajnokiját sem tudta megnyerni a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
2025.11.30. 22:58

Fordított és nyert a Crystal Palace otthonában a Manchester United

Angol labdarúgás
2025.11.30. 14:58

„Apai” védőszárnyak alatt, újjászületve Párizsban – Ousmane Dembélé-sorozat, 4. rész

Képes Sport
2025.11.30. 09:31

A botladozó Monaco meglepte a PSG-t, másodszor kapott ki a címvédő a Ligue 1-ben

Francia labdarúgás
2025.11.29. 23:05

Yamal és Olmo remekelt, a Barcelona otthon tartotta a három pontot az Alavés ellen

Spanyol labdarúgás
2025.11.29. 18:19

Fazekas Gergő kulcsszereplő volt a PSG ellen a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.11.27. 22:59

Fontos meccsekről marad le sérülés miatt az FC Barcelona támadója

Spanyol labdarúgás
2025.11.27. 16:10
Ezek is érdekelhetik