Barcelona: ajánlat Giovincóért, az Eb után érkezhet - sajtóhír

Vágólapra másolva!
2012.05.22. 08:59
Címkék
Több klub mellett a Barcelona is ajánlatot tett Sebastian Giovincóért, a Parma és a Juventus labdarúgójáért – állítja az olasz válogatott játékos ügynöke.

„Giovinco olyan klubban szeretne játszani, amelyben fontosnak érezheti magát, és rendszeres lehetőséget kap, hogy megmutassa tudását. Huszonöt évesen számára ez fontosabb, mint az anyagiak. Több ajánlatot kaptunk Olaszországból és más európai kluboktól, köztük nemrég a Barcelonától is. Még nagyon korai lenne bármi konkrétumról beszélni, ügyfelem pedig csak az Európa-bajnokság után dönt a jövőjéről” – mondta Andrea D’Amico egy helyi rádióműsorban.

A hétszeres válogatott támadó játékjogát a Juventus és a Parma közösen birtokolja, utóbbi együttesben Giovinco a bajnokságban 15 góllal zárt.

Legfrissebb hírek

Újra Európa tetején a férfi kardcsapat; Juhász Dorka: Megyek Galata-meccsre Sallai miatt

E-újság
29 perce

Vágy és realitás – N. Pál József publicisztikája

Magyar válogatott
47 perce

Szerdai sportműsor: pályán a Real és a Man. City a klub-vb-n, folytatódik a cselgáncs-vb Budapesten

Minden más foci
48 perce

Adva van a megoldás – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
55 perce

U21-es Eb: francia, portugál gólzápor, olasz–spanyol szalonremi

Minden más foci
1 órája

A River Plate biztos győzelemmel indított a klubvilágbajnokságon

Klub-vb
1 órája

Nottinghami tenisztorna: Stollár negyeddöntős párosban

Tenisz
1 órája

Erste Liga: megtartja tehetséges magyar kapusát a BJA HC

Jégkorong
1 órája
Ezek is érdekelhetik