Női röplabda KEL: sima békéscsabai siker

MTI MTIMTI MTI
2017.01.18. 19:45
66 perc alatt győzött a Csaba (Fotó: hunvolley.hu)
A Linamar-Békéscsaba három szettben nyert szerdán a vendég cseh Olomouc ellen a női röplabda Közép-európai Ligában.

NŐI RÖPLABDA KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
Linamar-Békéscsaba–VK UP Olomouc (cseh) 3:0 (13, 15, 11)
Békéscsaba, 1300 néző. V.: Muha, Bardic (horvátok).
BÉKÉSCSABA: Clement, Tálas, Bodnár, T. Matics, Soós, Szakmáry. Cs.: Molcsányi (liberó), Petrenkó.
Edző: Szasa Nedeljkovics
OLOMOUC: Napolitano, Michalíková, Dudová, Sajdová, Dedíková, Cutuk. Cs.: Sain, Pribylová (liberók), Kosická, Strusková, Andrejeva, Kubínová.
Edző: Jirí Teply
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 3:0, 5:6,11:6, 16:8, 23:10. 2. játszma: 6:3, 10:4, 13:5, 15:10, 21:11, 24:14. 3. játszma: 2:4, 8:4, 13:5, 17:8, 24:11
Szasa Nedeljkovics: – Sikerült felszívnunk az ehhez a nagyon fontos mérkőzéshez szükséges energiát. A találkozónak nem volt egyetlen olyan pillanata sem, amikor teret engedtünk volna a cseh ellenfelünknek. Sok fontos mérkőzést játszunk még januárban, remélem, hogy ezeken a szárnyakon szárnyalunk tovább.
Jirí Teply: – Nagyon rosszul játszottunk. A békéscsabaiak nagyon jól szerváltak, amivel egyszerűen nem tudtunk mit kezdeni, ennek tudom be a vereséget.