nemzetisport.hu 2016.08.08 03:41 Frissítve: 2016.08.08 04:00

Rio 2016: két szettben kikapott a Babos, Jani kettős

Babos Tímea és Jani Réka 6:3, 6:4-re kikapott a román Andreea Mitu, Raluca Olaru duótól a női páros 1. fordulójában, ezzel mindkét magyar teniszező befejezte szereplését a riói olimpián.

A magyar kettős az első szettben 3:1-es hátrányból még egyenlített, de ezután sorozatban három játék lett a románoké. Babosék a második játszmában 5:2-ről kapaszkodtak vissza, de 5:4-nél hiába hárítottak két mérkőzéslabdát, egyenlíteni nem tudtak, a harmadik lehetőségükkel már éltek a románok, és lezárták a meccset.

Babos Tímea korábban egyesben is búcsúzott, így nincs már versenyben magyar teniszező a riói olimpián.

RIO 2016
TENISZ, NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ

Andreea Mitu, Raluca Olaru (Románia)–Babos Tímea, Jani Réka 6:3, 6:4

2017.04.12 18:40:44

Rio 2016 EDUARDO PAES

Rio de Janeiro korábbi polgármesterének exkluzív írása a 2016-os nyári játékok hatásairól.

2016.09.16 09:07:14

Rio 2016 nemzetisport.hu

Takács Károly üzenete ma is érvényes: „Tanuljanak meg akarni, mert akarni annyit jelent, mint célt érni.”