Babos Tímea és Jani Réka 6:3, 6:4-re kikapott a román Andreea Mitu, Raluca Olaru duótól a női páros 1. fordulójában, ezzel mindkét magyar teniszező befejezte szereplését a riói olimpián.
A magyar kettős az első szettben 3:1-es hátrányból még egyenlített, de ezután sorozatban három játék lett a románoké. Babosék a második játszmában 5:2-ről kapaszkodtak vissza, de 5:4-nél hiába hárítottak két mérkőzéslabdát, egyenlíteni nem tudtak, a harmadik lehetőségükkel már éltek a románok, és lezárták a meccset.
Babos Tímea korábban egyesben is búcsúzott, így nincs már versenyben magyar teniszező a riói olimpián.
RIO 2016
TENISZ, NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ
Andreea Mitu, Raluca Olaru (Románia)–Babos Tímea, Jani Réka 6:3, 6:4
Legfrissebb hírek

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik



