Serie A: kezdésként győztes Higuaín-gól a Fiorentina ellen

2016.08.20. 22:44
Gonzalo Higuaín elkezdte törleszteni vételárát (Fotó: Action Images)
A nyáron 90 millió euróért szerződtetett Gonzalo Higuaín elkezdte törleszteni vételárát: a Juventus az argentin támadó találatával 2–1-re legyőzte a Fiorentinát a Serie A első fordulójában.

A címvédő a 37. percben szerezte meg szezonbeli első gólját, Giorgio Chiellini bal oldali beadására Sami Khedira érkezett nagyszerű ütemben, és 11 méterről a jobb felsőbe fejelt (1–0).

A vendégek a 70. percben egyenlítettek, Josip Ilicic beadása után Nikola Kalinic fejese kötött ki a hálóban (1–1), de sokáig nem örülhettek a firenzeiek, jött ugyanis a 66. percben beálló Gonzalo Higuaín, és negyedórával a vége előtt közelről a jobb alsóba lőtt (2–1).

A Roma szintén sikerrel kezdte a szezont, a 65. és a 84. perc között négyszer mattolta az Udinesét (4–0) bővebben ide kattintva olvashat a meccsről!