Vancouver 2010: német meglepetésarany női óriás-műlesiklásban

2010.02.25. 19:12
Címkék
Csütörtökön a női óriás-műlesiklás második futamát rendezték meg a téli olimpián alpesi síben. Az aranyérmet a német Viktoria Rebensburg szerezte meg, aki az első futamban csak a hatodik volt. A második a szlovén Tina Maze, a harmadik pedig az első futamot megnyerő osztrák Elisabeth Görgl lett.
A versenyről bővebben ide kattintva olvashatnak.A versenyről bővebben ide kattintva olvashatnak.

 VANCOUVER 2010
NŐI ÓRIÁS-MŰLESIKLÁS  
1. Viktoria Rebensburg (német) 2:27.11
2. Tina Maze (szlovén) +0.04
3. Elisabeth Görgl (osztrák) +0.14
4. Fabienne Suter (svájci) +0.41
5. Kathrin Zettel (osztrák) +0.42
6. Katrin Hölzl (német) +0.47


Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi csapatot

Kézilabda
4 perce

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
11 perce

A bosnyák szurkolók sem fogták vissza magukat – videó

Foci vb 2026
16 perce

Spanyol bajnok lett Nathan Reuversszel a Valencia kosárlabdacsapata

Kosárlabda
38 perce

Csongvai Áron klubtársa a svédek egyik vb-reménye

Foci vb 2026
40 perce

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast

Foci vb 2026
45 perce

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
1 órája

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik