Női kézilabda NB I: az FTC nyert a Kiskunhalas otthonában

2011.10.15. 20:44
A női kézilabda NB I 6. fordulójában az FTC idegenben négy góllal győzte le a Kiskunhalast, míg az Érd otthon verte meg a Szekszárdot.
NŐI KÉZILABDA NB I
6. FORDULÓ
ÉTV ÉRDI VSE–UKSE SZEKSZÁRD 36–27 (17–12)
Érd, 400 néző. V: Ács, Báder
ÉRD: Oguntoye -- Tamás K. 1, KOVÁCS A. 6, Bognár 4, TÓTH T. 8 (2), Vincze 3, Vukcevic 3. Cs: JANURIK (kapus), Grivnyava (kapus), TÖRÖK 6, Kuridza 2, Pádár, Wolf, Kisfaludy 1, Szekeres, Balog B. 2 (1). Edző: Szabó Edina
SZEKSZÁRD: Mészáros -- Szekercés 2, Weigel 2, VASAS 8, JENŐFI 6 (1), BURAI 5, Borbás 2. Cs: Kurucz (kapus), Gulya 2, Kopecz, Fauszt. Edző: Kovács Jenő
Az eredmény alakulása. 10. p.: 7--4. 26. p.: 17--8. 37. p.: 22--16. 45. p.: 31--17. 57. p.: 34--26
Kiállítások: 8, ill. 16 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/1
Szabó Edina: – Nagy bizonyítási vágy volt a csapatban, felszabadultan játszottunk, minden játékosunk pályára lépett, és hozzátett a győzelemhez.
Kovács Jenő: – Gratulálok az Érdnek!
KISKUNHALAS NKSE–FTC RAIL CARGO HUNGÁRIA 27–31 (10–19)
Kiskunhalas, 500 néző. V: Szegedi, Unyatinszki
KISKUNHALAS: SCHOLZ – Sterbik, Takács 5 (1), Szamoránszky A. 2, TÁPAI 4, BARNA 10, KURGYIS 2 (1). Cs: PETHŐ (kapus), Toplak, Katona 1 (1), Valovics, Fehér 1 (1), Kokas 1, Csákovic 1 (1). Edző: Varga József
FTC: ABRAMOVICS – KOVACSICZ 11, Tomori 4, Szamoránszky P. 4, Szucsánszki 4, Zácsik 3, SZARKA 1. Cs: Pastrovics (kapus), Cifra, Zsivkovics 3 (3), Such, Deáki, Dajka 1. Edző: Elek Gábor
Az eredmény alakulása. 5. p.: 2–2. 21. p.: 7–12. 34. p.: 11–21. 39. p.: 17–22. 48. p.: 19–29
Hétméteresek: 7/5, ill. 5/3
Varga József: – Úgy gondolom, hogy egy KEK–győztes ellen ez az eredmény nem szégyen.
Elek Gábor: – Az első félidőben minden ment a maga útján, a második félidőért szégyellem magam.