Női kézilabda NB I: a Debrecen három góllal kapott ki Veszprémben

2011.10.15. 19:01
Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság alapszakaszának 6. fordulójában a Veszprém háromgólos győzelmet aratott pályaválasztóként a Debrecen ellen.

A veszprémiek a harmadik győzelmüket aratták, mindhármat otthon érték el, ahol eddig csak a Győrtől kaptak ki. A debreceniek a második vereségüket szenvedték el, harmadik idegenbeli meccsükön az elsőt.

NŐI KÉZILABDA NB I
6. FORDULÓ
VESZPRÉM BARABÁS–DVSC FÓRUM 29–26 (15–13)
Veszprém, 800 néző. V: Bacs, Bán
VESZPRÉM: KISS É. – FÖLDES K. 6, EMBEROVICS 5, FARKAS 5, Mayer 2, BULATH 5, Nagy I. 1. Cs: Földes V. 1 (1), Juhász 3, Borkowska 1. Edző: Gyurka János
DVSC: Triffa – Csáki 2, Léránt 1, HORNYÁK D. 5 (1), SZŰCS G. 1, KUDOR K. 4, Kazai 1. Cs: Dakos 2, SOPRONYI 7 (1), Szilágyi 2, Slakta 1, Karnik . Edző: Köstner Vilmos
Az eredmény alakulása. 5. p.: 2–4. 8. p.: 5–4. 15. p.: 9–6. 18. p.: 9–9. 22. p.: 12–9. 27. p.: 13–10. 35. p.: 16–16. 43. p.: 24–20. 53. p.: 27–22. 58. p.: 29–24
Kiállítások: 8, ill. 14 perc
Hétméteresek: 3/1, ill. 4/2
Gyurka János: – A mérkőzést végig kézben tartva, taktikusan kézilabdáztunk, és több egyéni jó teljesítmény is hozzájárult megérdemelt győzelmünkhöz.
Köstner Vilmos: – Sokat hibáztunk ahhoz, hogy ezt a meccset megnyerhessük.
1. Győri Audi ETO KC 7 7 279–170 +109 14
2. Váci NKSE 7 6 1 195–158 +37 12
3. DVSC 7 5 2 209–186 +23 10
4. FTC 5 4 1 153–147 +6 8
5. Siófok KC 6 3 1 2 172–170 +2 7
6. Veszprém Barabás KC 6 3 1 2 167–175 –8 7
7. Alcoa Fehérvár KC 7 2 1 4 185–221 –36 5