NB II, Nyugat: az MTK nem bírt otthon a Szigetszentmiklóssal

2011.11.19. 15:07
Az éllovas MTK Budapest hazai pályán csak gól nélküli döntetlenre végzett a Szigetszentmiklóssal a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 14. fordulójában.

A fordulóról bővebben ide kattintva olvashat!A fordulóról bővebben ide kattintva olvashat!

NB II, NYUGATI CSOPORT
14. FORDULÓ
KOZÁRMISLENY SE–BUDAÖRSI SC 4–0 (1–0)
Kozármisleny, 150 néző. Vezette: Kiss N. (Kepe, Kulman)
KOZÁRMISLENY: Sólyom – Kiss M., Fodor F., Balaskó Cs., Vég B. – Ato, Nagy E. (Karacs, 73.), Kovács T., Rácz F. – Wittrédi (Laki Z., 77.), Godslove (Asztalos, 68.). Vezetőedző: Márton Gábor
BUDAÖRS: Tulipán – Lőrincz Gy. (Szűcs P., 68.), Hegedűs N., Csobánki, Mihályi – Kollega K., Tóth Cs., Horváth L., Lászka (Farsang, 72.), Papp G. (Németh P., 75.) – Tüske. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
Gólszerző: Rácz F. (1–0) a 13., Ato (2–0) a 60., Wittrédi (3–0) a 64., Asztalos (4–0) a 69. percben
Márton Gábor: – Az utolsó két-három hetet leszámítva benne volt a játékunkban a nagyobb különbségű győzelem. Kicsit hiányérzetem van, a negyedik gól után megálltunk.
Lucsánszky Tamás: – Nagyszerűen futballoztak a hazaiak, minden hibánkért megbüntettek bennünket.
MTK BUDAPEST–SZIGETSZENTMIKLÓSI TK 0–0
Budapest, Hidegkuti Stadion, 500 néző. Vezette: Karakó (Szalai D., Szilágyi N.)
MTK: Hegedűs – Wolfe, Szekeres A., Kálnoki Kis, Vadnai – Nikházi, Kanta J., Zsidai – Frank (Ladányi, 75.), Tischler, Csiki (Pölöskey Zs., 58.). Szakmai igazgató: Garami József
SZIGETSZENTMIKLÓS: Kozma – Csák, Csiszár, Szamosszegi, Szamosi – Kvekveskiri, Barna Zs. – Bonifert (Fekete L., 75.), Somorjai (Csepregi, 83.), Sadjo – Fekete Á. (Ngalle, 70.). Vezetőedző: Horváth Ferenc
Garami József: – Küzdelmes mérkőzésen nem tudtuk leküzdeni az ellenfelet, kevés helyzetet tudtunk kialakítani, ezért lett döntetlen.
Horváth Ferenc: – Kerestem, de nem találtam a különbséget a tabellán elfoglalt helyek között.
DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA–GYŐRI ETO FC II 2–1 (1–0)
Dunaújváros, 200 néző. Vezette: Barna G. (Kis, Verbászi)
DUNAÚJVÁROS: Abu – Huber, Kőkuti, Salamon, Berényi – Bezerédi, Vaskó J. (Kocsis G., 36.), Rottmann, Dudás P., Márki – Nagy D. (Szmoljanovics, 86.). Vezetőedző: Nagy I Zoltán
GYŐR II: Nacsa – Kálmán A., Paget, Zámbó B., Nagy Á. – Markovics (Berde, a szünetben), Horváth G. (Németh L., 65.), Kiss Sz. – Varga T., Molnár T., Miklós (Serfőző, a szünetben). Edző: Klement István
Gólszerző: Nagy D. (1–0) a 23., Kocsis G. (2–0) az 50., Varga T. (2–1) a 89. percben
Kiállítva: Kiss Sz. (hátulról történő buktatásért) a 81. percben
Nagy I Zoltán: A múlt heti kisiklás után rájött a csapat, hogy rossz úton jár, és nagyszerű találkozón, jó teljesítménnyel megérdemelten győzött.
Klement István: – Két buta hibánkat kihasználta az egyébként az egész mérkőzésen kilenc emberrel védekező Dunaújváros. Későn rúgtuk a szépítő gólt.
BAJAI LSE KALO-MÉH–VESZPRÉM FC 1–1 (1–1)
Baja, 200 néző. Vezette: Pánczél (Viszokai, Iványi)
BAJA: Herbert – Szauter, Zahorecz, Forgács, Villám – Domokos, Szöllősi F. – Balázs (Kormos, a szünetben), Micskó (Lógó, 67.), Varga Z. (Szőllősi T., 55.) – Covic. Vezetőedző: Bognár György
VESZPRÉM: Varga T. – Garai, Hegedűs, Lang, Bosnjak (Nikolin, 76.) – Thiago, Molnár, Hevesi-Tóth, Leitold (Finta, 82.) – Novothny, Alex (Czvetkó, 86.). Vezetőedző: Vágó Attila
Gólszerző: Alex (0–1) a 40., Domokos (1–1) a 44. percben
Bognár György: – Igazságos döntetlen született, a Veszprém egyenrangú ellenfél volt. Azt azért kikérem magamnak, hogy egy húszéves bíró vagy partjelző kioktasson.
Vágó Attila: – Küzdelmes mérkőzésen helyzet itt, helyzet ott. Mindkét védelem sokat hibázott, ezek után igazságos a döntetlen.
FC TATABÁNYA–SOPRONI VSE 1–1 (0–1)
Tatabánya, 250 néző. Vezette: Berke (Gyűrűsi, Mohos)
TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Böjte, Simkó – Móri (Nyilas, 56.), Farkas V., Milanovics (Sitku, 76.), Szekér, Deme – Béres, Farkas J. Vezetőedző: Kiprich József
SVSE: Borsi – Perics, Szmiljanics, Tóth D., Nagy Z. – Csontos, Lazics, Szabó L., Bausz (Planéta, 93.) – Bognár Gy. (Tamási, 79.), Csordás Cs. (Fazekas, 89.). Vezetőedző: Végh Tibor
Gólszerző: Szmiljanics (0–1) a 31., Béres (1–1) az 53. percben
Kiállítva: Szabó L. (Nyilas Elekkel szemben elkövetett súlyos sportszerűtlenségért) a 70. percben
Kiprich József: – Bunkerfutballra számítottunk, és az is lett.
Végh Tibor: – Küzdelmes, nyílt mérkőzésen rászolgáltunk az egy pontra.
FC AJKA–VIDEOTON-PFLA 0–0
Ajka, 200 néző. Vezette: Fenyvesi Sz. (Péter T., Hofbauer)
AJKA: Jánosa – Sallér, Subicz, Pákai, Gunther – Kovács Zs. (Vittman, 89.), Szabó L., Pothárn, Pavliczky (Major N., a szünetben) – Mihalecz P., Gaál (Szalai R., 77.). Vezetőedző: Artner Tamás
VIDEOTON: Somodi – Margitics, Vaszicsku, Papucsek, Farkas N. – Soós J., Macsicza, Szolnoki, Balogh G. (Király P., 87.) – Máté J. (Elek B., 90.), Babos B. (Baracskai, 79.). Edző: Hartyáni Gábor
Artner Tamás: – A szervezetten játszó fehérváriak ellen a helyzetek alapján gólokkal kellett volna nyernünk.
Hartyáni Gábor: – Az első félidőben eldönthette volna az Ajka a mérkőzést, de a szünet után kiegyenlített játék volt, s így értékes pontot szereztünk.