Jégkorong, Mol Liga: az Újpest kétgólos előnyről kapott ki Bukarestben

2011.10.11. 20:16
A jégkorong Mol Liga alapszakaszában az Újpest hiába vezetett az első harmad után két góllal Bukarestben, vendéglátója, a Steaua Rangers fordított, majd biztosan győzött.

Gergely Csaba a 6., majd Vígh Balázs a 11. percben volt eredményes, a lilák a 28. percig meg tudták őrizni kétgólos előnyüket. A házigazdák azonban a második harmad közepén kevesebb mint két perc alatt egalizáltak, majd a felvonás vége előtt már vezetéshez jutottak. A záró részben pedig két emberelőnyös góllal bebiztosították sikerüket.

A Steaua harmadik győzelmét aratta, az Újpest kilencedik mérkőzésén veszített. A lilák vasárnap Csíkszeredán kaptak alapos verést (9–2), így pont nélkül zárták a kétmeccses romániai túrájukat.