Görögország: Leandróék ajánlatot tettek Németh Krisztiánért - sajtóhír

Vágólapra másolva!
2011.01.27. 00:45
Címkék
Ciprusi sajtóhírek szerint a Leandrót is foglalkoztató Omonia Nicosia is szeretné megszerezni a görög Olympiakosz magyar válogatott futballistáját, akiért állítólag már ajánlatot is tettek a ciprusiak.

A sportnetcy.com értesülései szerint az Omonia ajánlatot tett a 22 éves magyar játékosra. A ciprusi csapat a szezon végéig kölcsönbe szeretné megszerezni Németh Krisztiánt.

A honlap megemlíti, hogy a támadó kevés játéklehetőséget kap az Olympiakoszban, így érkezése ideális lenne az Omonia (amely a mai napon a kupában a legjobb nyolc közé jutott, miután az első meccsen aratott 6–0-s győzelme után 2–2-t játszott az Atromitosz Jeroszkipuval) és a görög csapat számára is.

A váltás pedig mindenképpen jó lenne Némethnek, mert ahogy azt már korábban megírtuk, a tavaszi szezonban valószínűleg szintén kevés lehetőség jutna neki az Olympiakoszban, miután a görög listavezető a támadósorba szerződtette az AEK-től a 26 éves algériai válogatott Rafik Dzsebburt.

Úgy látszik, hogy kérője bőven akad a magyar támadónak: ahogy azt már korábban megírtuk, Görögországból a Kiss Zoltánt is foglalkoztató, az élvonalban jelenleg 15. helyen álló Panszerraikosz, a sereghajtó Lárisza, a szintén a bentmaradásért harcoló korfui Kerkyra és a Szélesi Zoltánt is a soraiban tudó újonc, a középmezőnyhöz tartozó Volosz, valamint Spanyolországból a Villarreal B is vinné Németh Krisztiánt.

Legfrissebb hírek

Kinevezték a Werder Bremen új vezetőedzőjét

Német labdarúgás
9 perce

A 2010-es világbajnokság lett volna minden idők legjobbja? Rangsorolták a vb-ket, szavazzon ön is!

Minden más foci
34 perce

IFFHS: Varga Barnabás az elmúlt öt év 21. legeredményesebb futballistája

Minden más foci
58 perce

Svájc az egyetlen jelölt a 2038-as téli olimpia megrendezésére

Téli sportok
1 órája

Elindult a jegyértékesítés az FTC Ludogorec elleni El-mérkőzésére

Európa-liga
1 órája

Gyász: elhunyt az olimpiai bajnok lengyel ökölvívó

Ökölvívás
2 órája

NFL: visszavág a Seahawks a Patsnek és megnyeri a Super Bowlt? – vendégünk Kun Zsolt „Maka”

Amerikai sportok
2 órája

Gruber Zsombor: Varga Barnabás azt mondta, vegyem át a helyét

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik