A DVSC a hivatalos honlapján bejelentette: pénzbüntetést kaptak az UEFA-tól, amiért Máté Péter jogosulatlanul szerepelt a Liteksz elleni El-selejtező visszavágóján, tehát a bolgár csapat óvását elutasította az európai szövetség.
A klubot 15 ezer euróra büntették.
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
36 perce
Ezek is érdekelhetik




