Az Európai Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága két Bajnokok Ligája-mérkőzésről eltiltotta José Manuel Pintót, a Barcelona kapusát.
A katalánok játékosa utánozta a játékvezető sípjának hangját a Köbenhavn elleni találkozón, amivel megtévesztette César Santint, a dán együttes támadóját.
Josep Guardiola, a Barca vezetőedzője úgy nyilatkozott, Pinto a védőknek jelzett a füttyel, de ezt az UEFA nem fogadta el indoklásul. A katalánok valószínűleg fellebbeznek a döntés ellen.
| |
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





