WTCC: Michelisz száguldott, épphogy megúszta a balesetet

Michelisz Norbert volt a leggyorsabb a túraautó-világbajnokság (WTCC) Német Nagydíjának első szabadedzésén csütörtök este. A biztató kezdés azonban kicsit sem volt zökkenőmentes...

2017-05-15 18:05:57

szurkolók  Zengő Motorsport  WTCC  Michelisz Norbert  Hungaroring  ETCC

WTCC: „Bármit megteszünk, hogy Norbit felvidítsuk”

2017-05-15 17:48:14

Michelisz Norbert a WTCC hungaroringi versenyhétvégéjén csalódott volt amiatt, hogy nem ajándékozhatta meg a magyar szurkolókat legalább egy dobogós helyezéssel. Ez azonban a népszerűségén mit sem változtat, az érte szorítók továbbra is bíznak benne, sőt, az NSO TV kameráján keresztül üzentek kedvencüknek, illetve Zengő Motorsportot irányító Zengő Zoltánnak is.

WTCC: Michelisz negyedik a hungaroringi főversenyen

2017-05-14 14:33:20

A peches első futam után sikerült a javítás a hazai közönség előtt versenyző Michelisz Norbertnek a túraautó-világbajnokság (WTCC) főversenyén a Hungaroringen. Az első helyet a marokkói Mehdi Bennani szerezte meg a Citroënnel.

túraautó-vb  WTCC  Michelisz Norbert  Hungaroring

WTCC: Micheliszért fél körig izgulhattunk az első futamon

2017-05-14 13:01:44

Michelisz Norbert a túraautó-vb első hungaroringi versenyén az 5. helyről rajtolva az első körben feljött a 3. pozícióba, de többször is koccant Thed Björkkel, megsérült az autója, így gyakorlatilag fél kör után véget ért a versenye. Az első futóművénél megsérülő Hondát később megjavították, Norbi többkörös hátrányban már a második futamra tesztelgette a Civicet. A főversenyen a hatodik pozícióból rajtolva a negyedik helyet szerezte meg.

túraautó-vb  WTCC  Tiago Monteiro  Szabó Zsolt  Nagy Norbert  Nagy Dániel

WTCC: Michelisz hatodik lett a hungaroringi időmérőn

2017-05-13 14:20:04

Michelisz Norbert a 6. helyen zárta a túraautó-világbajnokság magyarországi hétvégéjének időmérő edzését, így vasárnap az első futamot az 5., a másodikat a 6. helyről kezdheti. A 2. szabadedzést a 9. helyen záró Nagy Dániel a Zengő Motorsport Hondájával a 16. helyen végzett, így onnan kezdi meg a vasárnapi futamokat. Az elsőt 12.35-kor, a másodikat 13.45-kor.

túraautó-vb  WTCC  Nagy Dániel  Michelisz Norbert  Hungaroring

WTCC: a Honda megjavult, a 2. edzésen Michelisz zárt az élen

2017-05-13 12:27:53

Michelisz Norbert Hondáját a túraautó-vb magyarországi állomásának 2. szabadedzésére megjavították, a magyar versenyző pedig meg is hálálta azt az esős Hungaroringen: az élen zárta a 45 perces tréninget.

WTCC: nehezen indult a magyarok hétvégéje a Hungaroringen

2017-05-13 09:59:23

Nem indult tökéletesen a túraautó-világbajnokság magyar versenyzőinek versenyhétvégéje a Hungaroringen, a WTCC első szabadedzésén a 16 pilótából Michelisz Norbert a 15., Nagy Dániel a 16. helyen zárt. Mindketten műszaki hibával bajlódtak.

WTCC: mit lát Michelisz, amit mi nem? – képgaléria

2017-05-12 17:02:26

Az előttünk álló hétvégén a Hungaroringen kerül sor a túraautó-világbajnokság magyarországi futamára. A magyar versenyzők, Michelisz Norbert és Nagy Dániel, valamint a WTCC egyik betétfutamán, az ETCC-n induló Nagy Norbert pénteken már felkeresték a mogyoródi pályát. Tekintse meg a helyszín készült fotóinkból összeállított képgalériánkat!

túraautó-vb  képgaléria  WTCC  Nagy Norbert  Michelisz Norbert  Hungaroring

WTCC: Micheliszék palacsintasütéssel melegítettek a Hungaroringre

2017-05-11 20:32:42

Ha Gundel Étterem, akkor Gundel palacsinta. Persze a WTCC hungaroringi hétvégéje előtti sajtótájékoztatón résztvevő pilóták, Michelisz Norbert, Nagy Dániel, Nagy Norbert, Nicky Catsburg illetve a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója, Gyulay Zsolt sem gondolta, hogy a palacsintát nekik kell megsütniük. Kisebb-nagyobb sikerrel teljesítették a feladatot, ahogy hellyel-közzel a Hungaroring pályáját is pontosan le tudták rajzolni. A versenyzők emellett az NSO Tv stábjának beszéltek az előttük álló versenyhétvégéről illetve a Hungaroringen mindig fantasztikus hangulatot teremtő szurkolókról is.

WTCC  Michelisz Norbert

WTCC – Micheliszék palacsintasütéssel melegítettek a Hungaroringre

2017-05-11 20:18:57

WTCC  Nicky Catsburg  Nagy Norbert  Nagy Dániel  Michelisz Norbert  Hungaroring

WTCC: a Hungaroringen a mezőny – a legfontosabb információk!

2017-05-11 15:46:39

Harmadik fordulójához érkezett a túraautó-világbajnokság (WTCC), melyet május 13-án és 14-én rendeznek a Hungaroringen. A szervezők már péntektől betétfutamokkal és egyéb érdekes eseményekkel várják a kilátogatókat.

Zengő Motorsport  WTCC  Szabó Zsolt  Nagy Norbert  Nagy Dániel  Michelisz Norbert

WTCC: Micheliszék palacsintát sütöttek a Gundel étteremben

2017-05-11 14:56:14

A Gundel étteremben tartották meg csütörtökön a WTCC hungaroringi hétvégéje előtti sajtótájékoztatót, amelyen Michelisz Norbertnek, Nagy Dánielnek, Nagy Norbertnek és Nicky Catsburgnek elő kellett vennie a rajztudását és a konyhába is be kellett állnia.

túraautó-vb  WTCC  Michelisz Norbert  Hungaroring  Gyulay Zsolt

WTCC: cél a világbajnoki cím – Michelisz Norbert ötösei a magyar futam előtt

2017-05-10 09:16:33

Michelisz Norbert 5-ös rajtszáma az évek során már kultikussá vált, ezért az ötös jegyében öt kérdést tettünk fel neki, amelyekre öt pontban válaszolt a hétvégi magyar WTCC-futam előtt.

WTCC: megbüntették a Micheliszt kilökő pilótát

2017-05-02 08:54:28

A WTCC versenybizottsága megbüntette a Monzában Michelisz Norbertet kilökő Mehdi Bennanit.

túraautó-vb  büntetés  WTCC  Monza  Michelisz Norbert  Mehdi Bennani

WTCC: Michelisz a hatodik lett a monzai főfutamon

2017-04-30 15:00:53

Rajtpozíciójához képest nem tudott javítani, így a hatodik helyen végzett Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) monzai állomásának második, főversenyében.

WTCC  Nagy Dániel  Michelisz Norbert

WTCC: Nem tudom, mikor voltam legutóbb ilyen mérges – Michelisz

2017-04-30 13:52:28

Mint arról beszámoltunk, Michelisz Norbert közel állt a győzelemhez a túraautó-vb monzai állomásának első futamán, de összeütközött a marokkói Mehdi Bennanival, és fel kellett adnia a futamot. A magyar pilótának nem volt könnyű feldolgozni az esetet.

WTCC: Michelisz az első helyért csatázva ütközött Monzában

2017-04-30 12:37:45

Michelisz Norbert az ötödik helyről rajtolva az első helyért küzdött a túraautó-vb monzai állomásának első futamán, de összeütközött a marokkói Mehdi Bennanival. A főversenyen a hatodik helyen végzett.

túraautó-vb  WTCC  Monza  Michelisz Norbert  Mehdi Bennani

WTCC: Michelisz hatodik lett a monzai időmérőn

2017-04-29 15:24:37

A hatodik helyen zárta a monzai időmérőt Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) 2017-es szezonjának második versenyhétvégéjén. A Honda magyar pilótája így a főfutamon a hatodik pozícióból rajtol, míg az első versenyen az ötödikből. Michelisz egyébként 3 tizeddel maradt le a Q3-ról, ennyivel előzte meg a világbajnok Robert Huff.

WTCC: A 2017-ES VERSENYNAPTÁR, GYŐZTESEK, VB-ÁLLÁS