Találatok a WTCC címkére

Találatok száma: 334

Autósport: Michelisz saját istállója olasz és magyar pilótát indít

2017-03-21 10:01:56

Feladatokban eddig sem volt hiány, Michelisz Norbert azonban újabb nagy célt tűzött ki maga elé: saját versenycsapatot alapított, amely egy olasz és egy magyar pilótát indít a TCR-sorozatban.

túraautó  autósport  WTCC  Michelisz Norbert

WTCC: Nagy szezon lesz, érzem! – Michelisz Norbert

2017-03-15 23:56:02

Új autó, új fejlesztések, világbajnoki remények – a Honda Monzában bemutatta az idei Civicet, amely aerodinamikailag, motorikusan és technikailag is fejlődött. Ami pedig Michelisz Norbertet illeti: nos, ő piros-fehér-zöldben és optimistán várja a túraautó-vb 2017-es szezonját.

túraautó-vb  WTCC  Michelisz Norbert  Honda

WTCC: megvan, melyik magyar lesz Panis társa a Zengőnél

2017-03-13 20:11:10

A francia Aurélien Panis mellett Nagy Dániel lesz a Zengő Motorsport pilótája a 2017-es WTCC-szezonban.

túraautó-vb  Zengő Motorsport  WTCC  Nagy Dániel  Aurélien Panis

Kép: meghekkelték Michelisz Norbert interjúját!

2017-02-08 11:57:25

A WTCC a hivatalos oldalán közölt interjút Michelisz Norberttel, aki 2017-ben is a Hondánál versenyez. A túraautó-világbajnokság honlapját ezután feltörték, és meghekkelték a magyar pilótával készült beszélgetést.

túraautó-világbajnokság  WTCC  Michelisz Norbert  Honda

WTCC: Olivier Panis fia a Zengőnél versenyez 2017-ben

2017-01-31 16:14:27

Új versenyzővel indul idén a Túraautó-világbajnokság versenyein a Zengő Motorsport, amely a volt F1-es versenyző, Olivier Panis fiával, Aurélien Panisszal állapodtak meg. Bár a csapat így nem tud mindkét autójába magyar pilótát ültetni, nagyobb támogatásra számíthat a Hondától.

túraautó-vb  Zengő Motorsport  WTCC  Olivier Panis

WTCC: Michelisz a 2017-es szezonban is a Hondánál versenyez – hivatalos

2017-01-23 11:59:01

Michelisz Norbert a 2017-es szezonban is a túraautó-világbajnokságban (WTCC) szereplő Hondánál versenyez – jelentette be a csapat a hivatalos honlapján.

WTCC  Tiago Monteiro  Michelisz Norbert

WTCC: Michelisz csalódott, amiért nem a pályán dőlt el a 3. hely

2016-11-27 09:31:26

Michelisz Norbert csalódott, amiért nem a pályán zajló csatában dőlt el a túraautó-világbajnokság év végi harmadik helye közte és csapattársa, Tiago Monteiro között, hanem úgy, hogy a magyar mögött ötödikként haladó Yvan Muller néhány kanyarral a leintés előtt szánt szándékkal maga elé engedte a portugált. Ez mélyütés volt. De Michelisz azt mondja, inkább vesszen el most a harmadik hely, és legyen meg jövőre a vb-cím, mint fordítva.

túraautó-vb  WTCC  Michelisz Norbert

WTCC: Michelisz az utolsó körben bukta el a vb-3. helyet

2016-11-25 21:40:38

Michelisz Norbert a negyedik helyen ért célba a túraautó-világbajnokság (WTCC) idényzáró katari versenyének fő futamán, ám így is meg kell elégednie a vb-4. hellyel, mivel nagy riválisa, Tiago Monteiro néhány kanyarral a vége előtt feljött a számára üdvözítő ötödik helyre, ezzel megőrizte harmadik helyét összetettben.

2016-11-25 19:58:47

WTCC: Michelisz-dráma Katarban, a kavicságyban végezte

2016-11-25 13:22:37

Michelisz Norbert az 5., Ficza Ferenc a 16., Nagy Dániel pedig a 17. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) katari futamának időmérő edzésén.

túraautó-vb  túraautó  WTCC  Nagy Dániel  Michelisz Norbert  Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz a 2., két Zengő-pilóta is a top 10-ben

2016-11-24 21:30:46

Michelisz Norbert a 2., Nagy Dániel a 7., Ficza Ferenc a 9. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) katari futamának szabadedzésén.

WTCC: jó reklám volt a márkának, a Lada kivonul

2016-11-10 21:11:34

A Lada bejelentette, hogy a 2016-os szezonban vesz részt utoljára a túraautó-világbajnokságon (WTCC), amelyen így jelen állás szerint két gyár marad a következő idényre.

túraautó-vb  WTCC  Lada

WTCC: Michelisz az utolsó körben szorult le az első helyről

2016-09-25 09:16:57

Michelisz Norbert a második helyen végzett a túraautó-vb sanghaji versenyhétvégéjének első futamán, míg a főversenyen a 11. pozícióban intették le.

WTCC: Michelisz a legjobb hondás, az első sorból rajtol

2016-09-24 10:10:44

Michelisz Norbert legjobb hondásként a 9. helyen zárta a túraautó-vb sanghaji versenyhétvégéjének időmérő edzését, így az első versenyt a 2. helyről kezdi.

túraautó-vb  WTCC  Michelisz Norbert  José María López

WTCC: Yvan Muller a szezon végén távozik a sorozatból

2016-09-22 12:00:06

A négyszeres túraautó-világbajnok francia Yvan Muller megerősítette, a 2016-os az utolsó szezonja a sorozatban.

túraautó-vb  Yvan Muller  WTCC

WTCC: Michelisz 8. a második futamon; furcsa befejezés

2016-09-04 09:35:21

A WTCC japán versenyhétvégéjén, Motegiben az első, fordított rajtrácsos futamot megnyerő Michelisz Norbert a 2. futamon a 10. helyről rajtolva a 8. helyen végzett.

WTCC  Motegi  Michelisz Norbert  José María López

WTCC: „Szinte hihetetlen” – Michelisz boldogsága Japánban

2016-09-04 08:56:35

A WTCC japán versenyhétvégéjén, Motegiben az első, fordított rajtrácsos futamot megnyerő Michelisz Norbert a rajtot és a csapat szerepét emelte ki a sikerét követő nyilatkozatában.

WTCC  Michelisz Norbert

WTCC: Michelisz Norbert futamgyőztes Japánban!

2016-09-04 08:05:24

Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) japán versenyhétvégéjén, Motegiben a Honda gyári versenyzőjeként az első, fordított rajtrácsos futamon az első helyről rajtolva – miután az időmérőn a 10. időt autózta – megszerezte az első futamgyőzelmét a gyári Hondával. A második futamon a 8. helyen végzett a magyar pilóta.

WTCC  Nagy Dániel  Motegi  Michelisz Norbert  Honda  Ficza Ferenc

WTCC: Micheliszé a pole pozíció az első futamon

2016-09-03 09:47:38

Michelisz Norbert a Honda gyári versenyzőjeként a tizedik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) japán állomásának időmérőjén. A magyar pilóta és csapata jól taktikázott: az első, fordított rajtrácsos futamon az élről indulhat.

túraautó-vb  tv-műsor  WTCC  Motegi  Michelisz Norbert  José María López

WTCC: nehéz hétvége vár Micheliszre; bajnokot avathatnak

2016-09-02 09:34:50

A hét végén először versenyez a Honda gyári versenyzőjeként Motegiben Michelisz Norbert, aki három éve még a Zengő Motorsport pilótájaként szerezte meg a japán vállalat első hazai győzelmét. A Honda 2014-ben és 2015-ben is nyert futamot Motegiben, de az idén nagyon nehéz lesz a feladata.