Találatok a wta címkére

Találatok száma: 207

Tenisz: kettőből egy – Babos párosban tornagyőztes lett

2017-09-17 21:15:19

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková magyar, cseh duó nyerte meg a kanadai Québecben rendezett, 227 ezer dollár (57 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna páros versenyének döntőjét.

tenisz  WTA-torna  WTA  Babos Tímea

Tenisz: Babos szettelőnyből kapott ki a québeci döntőben

2017-09-17 19:42:04

Babos Tímea három játszmában kikapott a belga Alison Van Uytvancktól a kanadai Québecben zajló kemény pályás női tenisztorna egyes döntőjében.

Tenisz: tovább menetel Babos – már az elődöntőben Québecben

2017-09-16 07:19:20

Babos Tímea két szettben legyőzte Francoise Abandát a kanadai Québecben zajló WTA-torna negyeddöntőjében.

tenisz  WTA  Québec  Babos Tímea

Tenisz: Babos bejutott a negyeddöntőbe Québecben

2017-09-13 21:18:27

Babos Tímea három szettben legyőzte a brit Naomi Broadyt a kanadai Québecben zajló WTA-torna nyolcaddöntőjében.

tenisz  WTA  Babos Tímea

Tenisz: háromszettes sikerrel kezdett a Roland Garros-győztes

2017-06-26 18:33:33

A címvédő Dominika Cibulková első meccsét elveszítette, ezzel a második fordulóban búcsúzott az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztorna női versenyétől.

tenisz  WTA  Karolína Plísková  Eastbourne  Dominika Cibulková  ATP

Tenisz: megvan, ki ellen kezd Babos Tímea Miamiban

2017-03-23 09:57:23

Pauline Parmentier lesz Babos Tímea ellenfele a második fordulóban a miami kemény pályás tenisztorna női versenyében, mivel a francia játékos szerdán, az első körben legyőzte honfitársát, Ocean Dodint – számolt be róla az MTI.

tenisz  WTA Miami  WTA  Babos Tímea

Tenisz: orosz házidöntő lesz a nőknél Indian Wellsben

2017-03-18 08:09:14

A nyolcadik kiemelt Szvetlana Kuznyecova és a 14. helyen rangsorolt Jelena Vesznyina jutott be az Indian Wells-i kemény pályás női tenisztorna döntőjébe.

tenisz  WTA  Indian Wells

Tenisz: Babos Tímea nyerte meg a budapesti WTA-tornát

2017-02-26 15:19:26

Babos Tímea nyerte meg a Budapesten megrendezett WTA-tornát, miután a döntőben 6:7 (4–7), 6:4, 6:3-re legyőzte páros partnerét, a cseh Lucia Safárovát.

WTA Budapest  WTA  Tenisz  Lucia Safárová  Babos Tímea

Tenisz: Babos korábbi párospartnere egyéni döntőben

2017-02-04 17:53:38

Julija Putyinceva három játszmában legyőzte a második helyen kiemelt szlovák Dominika Cibulkovát a Szentpéterváron zajló, 710 ezer dollár (206,6 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna szombati második elődöntőjében. Putyinceva ellenfele a fináléban Kristina Mladenovic lesz.

tenisz  WTA  Kristina Mladenovic  Babos Tímea

Tenisz: Simona Halep visszalépett Szentpéterváron

2017-02-03 11:11:02

Térdsérülése miatt a negyeddöntő előtt visszalépett a további küzdelmektől Simona Halep, a Szentpéterváron zajló, 710 ezer dollár (206.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna első kiemeltje.

tenisz  WTA  Szentpétervár  Simona Halep

Tenisz: Halep a nyolc közé jutott Szentpéterváron

2017-02-01 16:15:32

Az első helyen kiemelt román Simona Halep bejutott a negyeddöntőbe a Szentpéterváron zajló, 710 ezer dollár (206.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

tenisz  WTA-torna  WTA  Szentpétervár  Simona Halep

A FONTOSABB TORNÁK GYŐZTESEI 2017-BEN

2017-01-09 21:02:23

tenisz  adatbank  WTA  ATP

Tenisz: Babos óriási meglepetésre búcsúzott Sencsenben

2017-01-02 11:20:55

Babos Tímea 1:6, 7:5, 6:2-re kikapott a szerb Nina Sztojanovicstól a sencseni WTA-torna első fordulójában, így búcsúzott a sorozattól.

tenisz  WTA Sencsen  WTA  Babos Tímea

Tenisz: a világelső győzelemmel kezdte a vb-t

2016-10-23 17:18:11

A világranglista-vezető német Angelique Kerber győzelemmel kezdte a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságot vasárnap.

tenisz  WTA  Angelique Kerber

Tenisz: húsz év után újra német női játékos az év legjobbja

2016-10-21 21:20:29

A világranglista-vezető német Angelique Kerber lett az év legjobbja a női tenisztornákat koordináló világszervezetnél (WTA).

Tenisz: Babos már az első fordulóban kiesett Tiencsinben

2016-10-11 09:25:08

A negyedik helyen kiemelt Babos Tímea három szettben kikapott az amerikai Alison Riskétől a Tiencsinben zajló WTA-torna első fordulójában.

tenisz  WTA  Babos Tímea  Alison Riske

Tenisz: Babos Tímea újabb csúcson, bekerült a top 25-be

2016-09-19 10:59:06

Babos Tímea a karriercsúcsot jelentő 25. helyen áll a női teniszezők legfrissebb világranglistáján.

világranglista  tenisz  WTA  Babos Tímea

Tenisz: csak egy kiemelt nem esett ki – mert nem játszott

2016-09-14 12:19:39

Mind a négy kiemelt kiesett a kedden pályára lépők közül a québeci WTA-tornán. Az elsőként rangsorolt Eugenie Bouchard szerencséje, hogy a meccse nem fért bele a programba.

tenisz  WTA  Eugenie Bouchard

US Open: Wawrinka legyőzte Del Potrót; Babos kiejtője nem bírt Serenával

2016-09-08 06:52:31

A US Open negyeddöntőjében a harmadik kiemelt Stan Wawrinka négy játszmában legyőzte az argentin Juan Martín del Potrót. A nőknél Serena Williams három szettben bizonyult jobbnak Simona Halepnél.

tenisz  WTA  US Open  Stan Wawrinka  Simona Halep  Serena Williams

US Open: Djokovics megálljt parancsolt a brit menetelésének

2016-09-05 07:12:56

A férfiak  teniszbajnokságának negyedik fordulójában a címvédő és első helyen kiemelt Novak Djokovics három szettben legyőzte a világranglistán 84. brit Kyle Edmundot. A nőknél a második helyen kiemelt Anqelique Kerber két szettben nyert Petra Kvitová ellen.