Játékossors: „Egy valóra vált álom volt” – Joe Cole visszavonult

A Chelsea és az angol válogatott korábbi középpályása, Joe Cole 37 évesen úgy döntött, felhagy a profi labdarúgással.

PL: 18 hónapos eltiltást kapott, a WHU és az Everton verseng érte

Angol lapértesülések szerint a 31 esztendős Samir Nasrit szeretné leigazolni az Everton és a West Ham United is, miután a francia labdarúgó letöltötte a doppingvétségért kiszabott 18 hónapos eltiltását.

West Ham United Samir Nasri Nasri Manuel Pellegrini Manchester City Everton

Angol Ligakupa: Lampard csapata „négy” gólt szerzett, de kikapott a Chelsea-től

2018-10-31 21:20:17

A Chelsea hazai pályán 3–2-re legyőzte a másodosztályú Derby Countyt az angol labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében, így bejutott a legjobb nyolc csapat közé. Szintén ott lesz a negyeddöntőben a West Ham United otthonában 3–1-es sikert arató Tottenham és a harmadosztályú Blackpoolt 2–1-re felülmúló Arsenal is.

angol Ligakupa West Ham United Tottenham Middlesbrough Derby County Crystal Palace

PL: megműtötték a londoniak szélsőjét, fél évet hagy ki

2018-10-22 22:47:18

Féléves kihagyás vár Andrij Jarmolenkóra, a Premier League-ben szereplő West Ham United labdarúgócsapatának ukrán válogatott támadójára.

West Ham United Premier League Andrij Jarmolenko

Miatta irigyli mindenki Chicharitót akkor is, ha nem játszik – KÉPEK

2018-10-16 20:16:03

Javier „Chicharito” Hernández szeptember elseje óta nem lépett pályára csapatában, az angol élvonalbeli West Ham Unitedben, de azért annyira nem kell sajnálni a mexikói támadót…

angol foci West Ham United Mexikó Javier Hernández Chicharito

PL: megelégelte a kritikákat, bunyóra hívta ki a kommentátort!

2018-10-11 09:34:55

A West Ham United ukrán szélsője, Andrij Jarmolenko felajánlotta otthoni kritizálójának, hogy rendezzék le a dolgokat egy verekedés keretében.

ökölvívás boksz West Ham United Vladimir Kobelkov PL Anglia

PL: szexuális segédeszközt dobtak a pályára – fotó

2018-10-09 16:51:55

A múlt pénteki Brighton–West Ham (1–0) Premier League-mérkőzésen egy vendégszurkoló nem mindennapi módon fejezte ki nemtetszését, ugyanis egy szexuális segédeszközt hajított a pályára. Kevin Friend játékvezető hamar észlelte és gyorsan eltávolította az oda nem illő tárgyat a gyepről.

dildó West Ham United Premier League Brighton

PL: a válogatottba követelt támadó szakította meg a pocsék sorozatot

2018-10-05 21:55:08

A Brighton 1–0-ra legyőzte a West Ham Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójának nyitó mérkőzésén.

West Ham United Premier League Glenn Murray Brighton

MU: Az emberek ezt akarták, hát, most megkapták… – Mourinho

2018-09-29 16:44:17

Mint arról beszámoltunk, a Manchester United továbbra is szenved, a „vörös ördögök” most a West Ham Unitedtől kaptak ki 3–1-re az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A találkozó után José Mourinho, a manchesteriek portugál menedzsere a játékvezetőt és a partjelzőt kritizálta elsősorban.

angol foci angol bajnokság West Ham United Premier League Manchester United José Mourinho

PL: Mourinho úgy kezdett, mint Moyes – elkalapálták az MU-t

2018-09-29 15:29:12

Az angol Premier League 7. fordulójának nyitó mérkőzésén a West Ham United 3–1-re győzött a Manchester United ellen. A „vörös ördögök” így hét forduló után továbbra is csak tíz ponttal állnak, a PL-érában ez a leggyengébb kezdésük, legutóbb David Moyesszal rajtolt így a klub 2013-ban.

West Ham United Manchester United José Mourinho David Moyes

Videó: Anderson-sarkazás, Jarmolenko-lövés – kétgólos MU-hátrány

2018-09-29 13:39:59

Egészen zseniális gólt szerzett a West Ham United a Manchester United ellen az angol Premier League 7. fordulójában. A tetszetős akció végén Felipe Anderson sarokkal talált be David de Gea kapujába. Még az első félidő végén kétgólos hátrányba került a manchesteri csapat, Andrij Jarmolenko megpattanó lövését követően (később Victor Lindelöf öngóljaként könyvelték el a találatot).

videó angol labdarúgás West Ham United Premier League Manchester United

Edzősors: szaúdi klubnál vállalt munkát Slaven Bilic

2018-09-28 16:21:46

Slaven Bilic, a horvát labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya lett a szaúd-arábiai al-Ittihad FC vezetőedzője.

edzősors al-Ittihad West Ham United Slaven Bilic

Angol Ligakupa: pazar Hazard-gól, a Chelsea kiejtette a Liverpoolt

2018-09-26 19:34:02

A Liverpool hiába szerzett vezetést az angol labdarúgó Ligakupában, a Chelsea 2–1-re fordított az Anfielden, így bejutott a legjobb 16 csapat közé. Az Arsenal a másodosztályú Brentford ellen nyert 3–1-re, míg a West Ham United nyolcat vágott a negyedosztályú Macclesfield Townnak. A Tottenham fordulatos mérkőzésen, tizenegyespárbajban ment tovább a Watford ellen.

angol labdarúgás angol Ligakupa West Ham United Tottenham Liverpool Eden Hazard

PL: a West Ham ellen szakadt meg a Chelsea szériája

2018-09-23 16:23:59

Gól nélküli döntetlennel zárult a West Ham United–Chelsea londoni derbi az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában.

West Ham United Premier League PL Chelsea

Videó: könyörtelen! Zabaleta hibázott, nagyon kiröhögték

2018-09-23 15:46:49

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában a West Ham United védője, Pablo Zabaleta beadáshoz készülődött a Chelsea elleni mérkőzés 7. percében, ám elvétette a labdát. Eddig semmi különös nincs a történetben, egy Chelsea-szurkoló azonban tett róla, hogy a videó azonnal elterjedjen az interneten: a hiba után könyörtelenül kinevette az argentin futballistát…

West Ham United West Ham Premier League Pablo Zabaleta Chelsea

PL: Wilshere ismét kidőlt, már túl van a műtéten

2018-09-18 18:15:02

Továbbra sincs szerencséje a sérülésekkel a West Ham United középpályásának, Jack Wilshere-nek, akinek ezúttal a bokájával adódtak gondok.

West Ham United Premier League Jack Wilshere

PL: Liverpoolban szerezte meg első győzelmét a West Ham

2018-09-16 19:01:35

Az Everton hazai pályán nem bírt az első négy fordulóban pontot sem szerző West Ham Uniteddel. A londoni klub 3–1-re nyert a Premier League 5. fordulójában.

angol labdarúgó-bajnokság West Ham United Premier League Everton

Anglia: Yaya Touré orvosi vizsgálaton esett át Londonban

2018-08-29 10:26:37

A volt Manchester City-játékos, Yaya Touré, aki jelenleg szabadon igazolható, átesett az orvosi vizsgálaton Londonban egy meg nem nevezett klubnál – jelentette ki az elefántcsontparti középpályás ügynöke, Dimitri Seluk a Twitter-oldalán.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás angol foci Yaya Touré West Ham United Premier League

PL: akadozott a gépezet, de megvan az első sikere az Emery-féle Arsenalnak

2018-08-25 16:15:12

Az Arsenal hátrányból felállva 3–1-re legyőzte a West Ham Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 3. fordulójában.

West Ham United Southampton Premier League Leicester City Huddersfield Everton

PL: Trippier szabadrúgása és Kane történelmi gólja törte meg a Fulhamet

2018-08-18 16:53:44

A Tottenham 3–1-re legyőzte a Fulhamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) második fordulójának szombati mérkőzésén.

Wolverhampton West Ham United Tottenham Southampton Premier League Leicester City