Találatok a Washington Wizards címkére

Találatok száma: 113

Remek utolsó negyeddel került előnybe a Boston

2017-04-27 08:23:07

3–2-es előnyhöz jutott a Washington és a Boston is az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának első körében: a Wizards az Atlanta komoly hibáit kihasználva győzött két vereséget követően, a Celtics pedig remek utolsó negyeddel verte meg zsinórban harmadszor is a Chicagót.

amerikai kosárlabda  Washington Wizards  NBA-rájátszás  NBA  Chicago Bulls  Boston Celtics

NBA: a Chicagón lett volna a sor, de a Boston nem hagyta

2017-04-27 06:41:47

Először győzött a hazai csapat az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) idei rájátszásának Boston–Chicago párharcában: a Celtics 108–97-re verte a Bullst csütörtök hajnalban, ezzel összesítésben 3–2-re vezet a keleti főcsoport-negyeddöntőben.

Washington Wizards  NBA  Chicago Bulls  Boston Celtics  Atlanta Hawks

Westbrook történelmi estéje sem volt elég Houstonban

2017-04-20 09:46:43

Russell Westbrook 51 pontos tripla duplája ellenére ismét kikapott Houstonban az OKC, így 2–0-s Rockets-előnnyel folytatódik majd a párharc az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában. Szintén hozta második meccsét a negyedik negyedben felpörgő Washington az Atlanta ellen, a Warriors pedig Kevin Durant nélkül is kiütötte a Portlandet – nézzük a részleteket!

Washington Wizards  Russell Westbrook  Portland Trail Blazers  Oklahoma City Thunder  NBA  Houston Rockets

Oktatta az OKC-t a Houston, nyert a Bulls Bostonban

2017-04-17 08:53:08

James Harden és a Houston Rockets esélyt sem adott Russell Westbrooknak és a Thundernek, a texasiak 31 pontos, kiütéses győzelemmel kezdték a párharcot. Elveszítette viszont pályaelőnyét a Boston, amely első kiemeltként otthon kapott ki a Chicagótól. Damian Lillard és CJ McCollum őrült estéjével is csak megszorítani tudta a GSW-t a Portland, a Wizards pedig John Wall vezetésével hozta az elsőt az Atlanta ellen.

Washington Wizards  Russell Westbrook  Oklahoma City Thunder  NBA  Jimmy Butler  James Harden

Nem javul a bajnok: a Wizards is szétdobta a Clevelandet

2017-03-26 09:29:59

Továbbra is értékelhetetlen védekezést mutat be a címvédő Cleveland, LeBron Jamesék ezúttal hazai pályán buktak el a könnyedén játszó Washingtontól, így a győzelmek számát tekintve ma este már megelőzheti őket Keleten a Boston. A Clippers ellenben remekül védekezett és Jamal Crawford vezérletével megnyerte a kulcsmeccset a Jazz ellen, a Knicks ugyan ráijesztett a Spursre, de Kawhi Leonardék végül hozták a kötelezőt, a Portland átlépett a Minnesotán, a Toronto pedig playoff-szintű védekezéssel tudott nyerni Dallasban. Nézzük, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában!

amerikai kosárlabda  Washington Wizards  NBA  Cleveland Cavaliers

NBA: ismét kikapott a Golden State és győzött a Bucks

2017-03-11 07:24:10

Bár még mindig a Golden State neve mellett szerepel a legkevesebb vereség (13) az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), a ligaelső Warriors egymás után másodszor kapott ki, ezúttal egyetlen ponttal, 103–102-re a Minnesota Timberwolves vendégeként. Folytatta ugyanakkor jó sorozatát a Milwaukee – a leghosszabb aktív, immár öt meccsnél járó győzelmi szériát építő Bucks most az Indiana Pacerst verte meg 99–85-re. A Sacramento Kings otthonában hosszabbításban nyerő Washington Wizards zsinórban negyedszer diadalmaskodott.

kosárlabda  Washington Wizards  NBA  Milwaukee Bucks  Golden State Warriors

NBA: Westbrook túlnőtte a Davis-Cousins páros 69 pontját

2017-02-27 09:21:23

Russell Westbrook 41 pontos tripla-duplát szállított és ő szerezte csapata utolsó 16 egységét a Davis-Cousins párostól parádés estét kapó New Orleans ellen, ezzel győzelemre vezette csapatát az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. Hosszabbításban győzte le a triplafesztivált tartó Charlotte-ot a Clippers, meg sem izzadt a Spurs a Lakers otthonában, ötpontos játékkal döntött Detroitban a Boston, lebontotta a Washingtont a Jazz, míg a Toronto ismét Kyle Lowry nélkül tudott nyerni.

Washington Wizards  Utah Jazz  Toronto Raptors  San Antonio Spurs  Russell Westbrook  Portland Trail Blazers

Bombaformában mehet szünetre a Washington

2017-02-17 08:53:46

Indianapolisban is tökéletesen működött a Washington gépezete, a fővárosi alakulat 18–5-ös mérleget hozott eddig 2017-ben – John Wallék nagy formában mehetnek az All-Star-szünetre. Szorosabb meccset hozott a Chicago-Boston, melyen egy véleményes ítéletet váltott győzelemre a hazai alakulat – nézzük, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali játéknapján!

Washington Wizards  NBA  Indiana Pacers  Chicago Bulls  Boston Celtics

James szenzációs triplával mentette hosszabbításra a meccset – videó

2017-02-07 09:27:07

Óriási csatában, hosszabbításban nyert rangadót a címvédő Cleveland Washingtonban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali játéknapján – mindkét oldalon akadtak parádés egyéni teljesítmények, végül a bajnok örülhetett. A Pau Gasol és Kawhi Leonard nélküli Spurs mindössze 74 pontot dobva kapott ki Memphisben, a Jazz szétszedte az Atlantát, az Indiana az OKC-t is levédekezte, a Miami sorozatban 11. meccsét nyerte meg, Torontóban is kikapott a Clippers, míg Dwyane Wade két clutch kosarával fontos győzelmet aratott a Chicago.

kosárlabda  Washington Wizards  San Antonio Spurs  NBA  Memphis Grizzlies  Cleveland Cavaliers

John Wall 52 pontos estéje kevés volt; parádés San Antonio

2016-12-07 08:23:59

Idei legjobb támadójátékát produkálta az Orlando az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, így a gárda idegenben győzte le az 52 pontos John Wall által húzott Washingtont. Továbbra is hibátlan idegenben a Spurs, hozta a kötelezőt a Memphis és a Utah, sorozatban negyedszer nyert a Knicks, míg a Chicago Detroitban is vereséget szenvedett.

Washington Wizards  San Antonio Spurs  Orlando Magic  NBA  John Wall

NBA: nem kap több fizetést a korábbi sztár, a gyerekei bánják

2016-10-25 19:19:02

A 2001-től 2012-ig az NBA-ben játszó Gilbert Arenas 160 millió dollárt keresett karrierje során, plusz több tízmilliót tett zsebre szponzori szerződéseinek köszönhetően. Most mégis azt tervezi, hogy jólétét a későbbiekre biztosítandó néhány költséget megtakarít. A gyerekei fogják bánni.

fizetés  Washington Wizards  NBA  Gilbert Arenas

NBA: három csapat is megvált edzőjétől az alapszakasz után

2016-04-15 10:32:32

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának szerdai zárónapját követően több csapat is megvált edzőjétől.

amerikai sportok  Washington Wizards  Sacramento Kings  NBA  Minnesota Timberwolves

A GSW megdöntötte a Bulls rekordját, Curry átlépte a 400-as határt

2016-04-14 09:47:34

Méltóképpen búcsúzott pályafutásától az utóbbi húsz év egyik legmeghatározóbb NBA-játékosa: Kobe Bryant 60 ponttal és győzelemmel zárta le csodálatos karrierjét az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali, alapszakaszzáró játéknapján. Nem ez volt az egyetlen nagy esemény, a Golden State Warriors a Memphis legyőzésével megszerezte idei 73. győzelmét, és megdöntötte a legendás Chicago Bulls rekordját, Steph Curry pedig 46 pontos estéje közben átlépte a 400-as határt a bedobott triplák tekintetében. Hihetetlen harc folyt Keleten és négyes holtverseny alakult ki a 3-6. hely között, amelyből a Miami jött ki legjobban és a Charlotte legrosszabbul. Nyugaton nem hibázott, így ott lesz a rájátszásban a Houston.

Washington Wizards  Utah Jazz  Toronto Raptors  San Antonio Spurs  Sacramento Kings  Portland Trail Blazers

A Spurs megmutatta: Leonardék lebontották a GSW játékát

2016-03-20 09:22:55

Nagyon kevés pontot, de szoros találkozót hozott a San Antonio és a Golden State idei második összecsapása az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, de a texasiak visszavágtak a címvédőnek és megtartották hazai veretlenségüket. A Miami végig dominált és simán győzött a Cleveland ellen, az OKC óriási csatában gyűrte le az Indanát, az Atlanta a negyedik negyedben lenyomta a Houstont, a Chicago nagy győzelmet aratott a Jazz ellen, a tartalékos Memphis pedig parádés játékkal verte meg a Clipperst – íme a részletek!

kosárlabda  amerikai sportok  Washington Wizards  Utah Jazz  San Antonio Spurs  Oklahoma City Thunder

A Clippers simán megverte a Houstont, ismét söpört a Thunder

2016-03-17 09:51:24

Százharminc pontot dobott az Oklahoma City Bostonban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, a Clippers pedig a Houstont dobta szét és aratott fontos győzelmet. A Warriors sorozatban az 50. hazai mérkőzését nyerte meg, a Cleveland LeBron James nélkül kis híján kikapott a Dallastól, tovább zárkózott a Charlotte és az Atlanta, átrohant a Chicagón a Washington, lenyomta a Memphist a Minnesota, a Pelicans pedig Sacramentóból távozott diadalmasan.

kosárlabda  amerikai sportok  Washington Wizards  Sacramento Kings  Orlando Magic  Oklahoma City Thunder

Lillard parádéjával hosszabbítást nyert a Portland

2016-03-09 08:43:18

A 41 pontos Damian Lillard vezérletével óriási csatában, hosszabbításban verte a Washingtont a Portland az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, ezzel fellépett a nyugati hatodik helyre. A San Antonio vezetőedzője és három alapembere nélkül is könnyedén győzött Minnesotában, a Toronto jelentős hátrányból fordított a Brooklyn ellen, a Lakers fiataljai pedig remekeltek és sikerre vitték csapatukat. Nem tört meg a Knicks szériája Denverben, Anthonyék ezúttal is sima vereséget szenvedtek – az Atlanta viszont még a Jazznél is jobban védekezett, így újabb fontos győzelmet aratott.

kosárlabda  Washington Wizards  Portland Trail Blazers  NBA

Óriási fordítással nyert rangadót a Clippers az OKC ellen

2016-03-03 09:29:03

Huszonkét pontos hátrányból fordított és nyert a Los Angeles Clippers az Oklahoma City Thunder ellen az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának ma hajnali rangadóján, így csökkent a távolság a két csapat között a tabellán. A Boston megállíthatatlan, ezúttal a Portlandet verték simán Isaiah Thomasék, a Toronto két hátvédje extra estéjével aratott újabb győzelmet, James Hardentől 39 pont kellett a Houston sikeréhez, tovább robog a Washington és nem hibázott a Spurs sem – íme, a részletek!

kosárlabda  Washington Wizards  Utah Jazz  Toronto Raptors  San Antonio Spurs  Sacramento Kings

NBA: pihentették LeBron Jamest, rossz vége lett

2016-02-29 06:42:42

A Keleti főcsoportot vezető Cleveland Cavaliers 30 pontos hátrányban is volt, és simán, 113–99-re kikapott a playoffról egyelőre csak álmodozó Washington Wizards vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi játéknapján.

kosárlabda  Washington Wizards  NBA  LeBron James  Cleveland Cavaliers

75-öt dobott a Splash Brothers, nagy mecset nyert a GSW

2016-02-25 09:42:33

Steph Curry 42, Klay Thompson pedig 33 pontot dobott a Miami Heatnek, így az utolsó percben nyerni tudott a Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) csütörtök hajnali játéknapján. A Cleveland remek játékkal nyomta le a Charlotte-ot, könnyedén hozta soros meccsét a Spurs, Dallasban javított a Thunder, újabb fontos derbit hozott a tartalékos Chicago, a Raptorsnak viszont két extrára volt szüksége a hajrában, hogy megverje a Minnesotát. Pontzáport hozott a Grizzlies-Lakers, nem hibázott a Detroit, a New Yorkot verte az Indiana, a Clippers ellenben meglepetésre otthon kapott ki a Denvertől.

kosárlabda  Washington Wizards  Toronto Raptors  San Antonio Spurs  Sacramento Kings  Philadelphia 76ers

NBA: Cavs-, Clippers- és Wizards-siker a „hazai napon”

2016-02-19 07:27:31

Három mérkőzést rendeztek meg az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján, és mindegyiken a hazai csapat győzött. A Los Angeles Clippers a San Antoni Spurst, a Cleveland Cavaliers a Chicago Bullsot, a Washington Wizards pedig a Utah Jazzt győzte le.

Washington Wizards  San Antonio Spurs  NBA  Los Angeles Clippers  Cleveland Cavaliers  Chicago Bulls