Találatok a Valtteri Bottas címkére

Találatok száma: 284

Eddig bírta tartani a Ferrari a Mercedes tempóját?

2017-07-24 08:07:06

A Formula–1 68. szezonja éppen félidőhöz érkezett, amikor a Ferrari lemaradni látszik a fejlesztési versenyben. Sebastian Vettel előnye egy pontra csökkent az egyéni kiírásban, miközben a Mercedes előnye 55 pontra nőtt a konstruktőri tabellán a Brit Nagydíj után. Silverstone-ban egyébként a Renault szezonbeli egyik legjobb eredményét jegyezte Nico Hülkenbergnek köszönhetően, miközben ötpódiumos sorozatot megszakítva visszaesett a Red Bull. A McLaren szenvedése ezalatt történelmi mélységekbe süllyedt, a Sauber pedig a sok kérdőjel ellenére is sokkal jobb idényt tudhat maga mögött eddig, mint tavaly. Nem úgy, mint a Williams, amely borzasztóan elmarad 2016-os szerepléséhez képest.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Red Bull  Mercedes  Magyar Nagydíj  Lewis Hamilton

F1: Hamilton, Vettel, Bottas? Ki nyeri meg a Magyar Nagydíjat?

2017-07-24 16:11:49

A hétvégén a Hungaroringen szerepel a száguldó cirkusz. Ön szerint ki nyeri meg a Magyar Nagydíjat?

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Magyar Nagydíj  Lewis Hamilton  F1  Daniel Ricciardo

Räikkönen és Vettel az új Villám McQueen, ismét torpedózott az orosz

2017-07-17 13:09:54

Mint arról korábban beszámoltunk, Lewis Hamilton végig vezetve megnyerte a Formula–1-es Brit GP-t, csapattársa, a 9. helyről rajtoló Valtteri Bottas zárt másodikként, míg harmadiknak Kimi Räikkönen ért célba. Jöjjenek most a hétvége leghumorosabb, benzingőzszagú mémjei! Villám McQueen, vudubaba, orosz nehéztüzérség...

Villám McQueen  Valtteri Bottas  Toro Rosso  Sebastian Vettel  Mercedes  Lewis Hamilton

68. BRIT NAGYDÍJ

2017-07-16 20:02:10

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Red Bull  Pirelli  Nico Hülkenberg  Mercedes

F1: Meglepett minket, hogy ilyen történhet – Vettel

2017-07-16 17:40:37

Lewis Hamilton a Brit Nagydíj után kitűzte a célt, azaz a világbajnoki cím megnyerését. Az angol szerint a győzelmével csattanós választ adott az őt kritizálóknak, míg a Ferrarinál teljes volt a meglepettség az utolsó körökben történt defekt és gumiproblémák miatt. A Pirelli szerint Räikkönen és Vettel esete más volt, de ez az olaszokat nem vigasztalja.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Nico Hülkenberg  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  F1

Hamilton simán nyert, Vettel előnye egy pontra csökkent

2017-07-16 13:21:16

Lewis Hamilton végig vezetve megnyerte a Formula–1-es Brit GP-t, csapattársa, a 9. helyről rajtoló Valtteri Bottas zárt a második helyen, míg harmadiknak Kimi Räikkönen látta meg a kockás zászlót, pedig két körrel a vége előtt kerékcserére kényszerült – ahogy csapattársa, Sebastian Vettel is, aki defekt miatt a 3. pozícióból esett vissza a hetedikre. Ezzel a Magyar Nagydíj előtt egyetlen pontra csökkent a német pilóta előnye a vb-pontversenyben.

a futam  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

Hamiltoné a pole, meg is tarthatja – Räikkönen az első sorban

2017-07-15 13:23:42

Lewis Hamilton kezdheti az élről a vasárnapi Brit Nagydíjat, miután az időmérőn legyőzte Kimi Räikkönent és Sebastian Vettelt a pole pozícióért folyó csatában. A váltócsere miatt öt rajthelyes büntetést kapó Valtteri Bottas a negyedik helyen zárta a harmadik szakaszt, így a kilencedik helyről startol a 14 órakor rajtoló 52 körös versenyen. A váltócsere miatt öt rajthelyes büntetést kapó Daniel Ricciardo autója leállt, így az ausztrál az utolsó sorból rajtol Fernando Alonso mellől.

időmérő  Valtteri Bottas  Stoffel Vandoorne  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton

F1: újabb büntetések, veszélyben Ricciardo fényes sorozata

2017-07-15 10:36:57

Valtteri Bottas után Daniel Ricciardo autójában is váltót kellett cserélni Silverstone-ban, így a múlt heti Osztrák Nagydíj dobogósai közül ketten is rajtbüntetésre számíthatnak a Brit Nagydíjon.

Valtteri Bottas  Fernando Alonso  F1 büntetés  F1  Daniel Ricciardo  Brit Nagydíj

F1: Bottas öt rajthellyel hátrébbról indul

2017-07-14 20:23:42

Az Osztrák Nagydíjat megnyerő Valtteri Bottas Mercedesében váltót kell cserélni, ezért öt rajthelyes büntetéssel számolhat a Brit GP-n.

Valtteri Bottas  Mercedes  Formula–1  F1  Brit Nagydíj

F1: le tudná körözni Bottast a rajtrácson? Most letesztelheti!

2017-07-12 11:36:47

Valtteri Bottas reakcióideje 0.201 másodperc volt az Osztrák Nagydíj rajtjánál, amivel meg is lepett mindenkit a teljes Formula–1-es mezőnyben, Sebastian Vettel például egyenesen azt állította, nem emberi volt a teljesítménye. Nos, itt a lehetőség felvenni a versenyt a finnel az alábbi játékkal. Mikor kialszanak a lámpák, kattintson, az eredmény azonnal megjelenik a képernyőn!

rajt  játék  Valtteri Bottas  Formula-1  F1

F1: Ferrari-pólós Hamilton-drukkerek, Bottas nem iszik cipőből

2017-07-10 11:32:51

Karrierje második győzelmét szerezte meg az Osztrák Nagydíjon a Mercedes finn pilótája, Valtteri Bottas. Visszatekintünk a futam legviccesebb, legérdekesebb pillanataira, köztük a futamgyőztes gyanús rajtjára, Max Verstappen vesszőfutására és a narancsba boruló lelátóra, illetve arra is, hogyan sikerült Daniel Ricciardo már-már hagyományosnak mondható, cipőből történő pezsgőivászata. Íme, az F1-legek!

mémek  Valtteri Bottas  Spielberg  Osztrák Nagydíj  Formula–1  Daniel Ricciardo

F1: Bottas révén háromesélyes lett a vb – sajtóvisszhang

2017-07-10 12:46:06

Az Osztrák Nagydíj után a nemzetközi sajtó Sebastian Vettel befutó utáni nyilatkozatát emelte ki, a német ugyanis értetlenül állt az előtt, hogy nem büntették meg a győztes Valtteri Bottast korai rajt miatt.

sajtóvisszhang  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Osztrák Nagydíj  Lewis Hamilton  F1

F1: az FIA elmagyarázta, miért nem büntették meg Bottast

2017-07-09 18:56:38

A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) az Osztrák Nagydíj után elmagyarázta, miért volt szabályos Valtteri Bottas rajtja.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Osztrák Nagydíj  FIA  F1

30. OSZTRÁK NAGYDÍJ

2017-07-09 18:26:12

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Red Bull  Osztrák Nagydíj  Mercedes  Max Verstappen

F1: Egyértelmű, hogy Bottas kiugrott a rajtnál – Vettel

2017-07-09 17:52:14

Az Osztrák Nagydíj utáni sajtótájékoztatón Valtteri Bottas rajtja volt a fő téma. Sebastian Vettel és Daniel Ricciardo is úgy érezte, kiugrott a finn, de a FOM mérési adataival nem szálltak vitába. Vettel végül emberfelettinek, Ricciardo mázlistának nevezte Bottas rajtját. A Ferrari jelezte: nem panaszolja be Bottast az FIA-nál.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Osztrák Nagydíj  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  F1

F1: két ezredmásodpercen múlt Bottas „élete rajtja”

2017-07-09 16:26:38

A Formula–1-es Osztrák Nagydíjat a Mercedes finn pilótája, Valtteri Bottas nyerte meg, nagyrészt a remek rajtjának köszönhetően. Bottas indulását a futam alatt vizsgálták is a versenyfelügyelők és végül szabályosnak minősítették – mindössze két ezredmásodpercen múlott, hogy nem ítélték úgy, kiugrott. A második helyen zárt Sebastian Vettelnek egy kör még kellett volna a győzelemhez, míg Daniel Ricciardo sorozatban ötödször állt dobogóra.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Osztrák Nagydíj  F1  Daniel Ricciardo

Vettel nem érte utol Bottast, Hamilton lemaradt a dobogóról

2017-07-09 13:09:47

Az élről rajtoló Valtteri Bottas nyerte meg az F1-es Osztrák Nagydíjat, megelőzve a világbajnoki éllovas Sebastian Vettelt. A harmadik helyen a Lewis Hamilton támadásait a hajrában sikerrel visszaverő Daniel Ricciardo ért célba. Hamilton a 8. helyről a negyedik pozícióig zárkózott fel, a pontversenyben a hátránya 20 pontra nőtt.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Osztrák Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: Ocon még fiatal, Bottasról nem döntöttek a Mercedesnél

2017-07-08 16:14:31

A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff elárulta, nem Esteban Ocon lesz az, akit az idény végén lejáró szerződésű Valtteri Bottas helyére szerződtetni fog a német istálló. A finn pilóta ez év elején érkezett a tavalyi szezon után friss világbajnokként visszavonuló Nico Rosberg helyére, és csak egyéves szerződést kötött, így az ő helye – elvileg – jövőre megürül. Wolff ugyanis annyit elárult: még nem döntötték el, hogy hosszabbítsanak-e Bottasszal.

Valtteri Bottas  Mercedes  Lewis Hamilton  F1  Esteban Ocon

F1: Itt nem lenne célszerű feltartani Vettelt – Hamilton

2017-07-08 16:36:06

Lewis Hamilton és Valtteri Bottas is úgy véli, a pole pozíciós finn részéről öngyilkos stratégia lenne, ha megpróbálná feltartani Sebastian Vettelt, hogy ezzel lehetőséget adjon az angolnak arra, hogy a 8. rajtkockából felzárkózva megelőzze a németet. Bottas inkább megpróbálna meglógni a vb-éllovas elől, de a ferraris szoros versenyre számít.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Osztrák Nagydíj  Lewis Hamilton  Felipe Massa  F1

Bottas és Vettel az első, Hamilton a negyedik sorból rajtol

2017-07-08 13:35:38

Valtteri Bottas szerezte meg az első rajtkockát az F1-es Osztrák Nagydíjon. A Mercedes pilótája mellől Sebastian Vettel rajtol a Ferrarival, a második sor a ferraris Kimi Räikkönené és a Red Bull-Renault-t kormányzó Daniel Ricciardóé. A váltócsere miatt öt rajthelyes büntetéssel sújtott Lewis Hamilton a 3. helyen zárta az időmérőt, így a 8. helyről várhatja a startjelzést. A 71 körös verseny vasárnap 14 órakor kezdődik.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Osztrák Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton