Találatok a Tom Thill címkére

Találatok száma: 2

Tour de Hongrie: először nyert luxemburgi kerékpáros

2015-08-09 15:38:34

A Gyöngyös és Budapest közötti 106 kilométeres szakasszal véget ért az idei Tour de Hongrie. A budai Várkert Bazár előtti befutónál hosszú, magányos szökés végén a szlovén Jan Tratnik ért célba először, a sárga trikót azonban senkinek sem sikerült elvennie Tom Thilltől, a luxemburgi kerékpáros nyerte meg a Tour de Hongrie idei kiírását. A budapesti befutónál született meg a mieink első dobogós helyezése, a mezőnysprintben Lovassy Krisztián a harmadik helyet szerezte meg.

kerékpát Tour de Hongrie Tom Thill

Tour de Hongrie: egy luxemburgi az élen a királyetap után

2015-08-08 19:28:35

A luxemburgi Tom Thill állt az élre a Tour de Hongrie kerékpáros-körverseny negyedik, utolsó előtti szakaszát követően azt követően, hogy a negyedik lett a Karcag és Kékestető közötti 145 kilométeres szombati etapon. Lovassy Krisztián az ötödik, Vígh Zoltán pedig a hatodik helyen ért célba.