Találatok a tereprali címkére

Találatok száma: 268

Autósport: a sivatagban rekedt éjszakára a korábbi F1-es világbajnok

2019-11-26 10:11:08

A Formula–1 2009-es világbajnoka, Jenson Button idén a tereprali szakágban próbálja ki magát, s egy Las Vegas-i verseny után a mexikói Baja 1000 elnevezésű futamon állt rajthoz. Jól is indult Button számára a viadal, több előzés és 235 mérföld megtétele után azonban autója meghibásodott, így navigátorával éjszakára a sivatagban rekedt.

tereprali Jenson Button Baja 1000 Mexikó

Tereprali ob: lengyel, cseh és szlovák sikerek a nyírádi idényzárón

2019-11-10 20:05:17

A lengyel Tadeusz Bialkowski, Dariusz Baskiewicz duó nyerte a tereprali országos bajnokság Nyírádon és környékén rendezett és vasárnap véget ért Raid of the Champions elnevezésű idényzáró versenyét, amely egyben a Közép-európai Zóna Kupa (CEZ) idei utolsó viadala is volt.

tereprali ob tereprali

Rali ob: minden eddiginél több nevezés érkezett

2019-11-07 14:22:52

Minden korábbinál többen, kilenc országból 62-en neveztek a tereprali országos bajnokság hétvégi idényzáró futamára, a Raid of the Champions elnevezésű viadalra.

tereprali rali ob

Tereprali: öt ország versenyzői, köztük dakarosok a gyulai ralin

2019-10-04 12:19:07

Szombaton és vasárnap rendezik meg Gyulán és környékén a Közép-európai Zóna Bajnokság (CEZ) és a nyílt magyar tereprali-bajnokság következő futamát, a Skuba Cross-Countryt, amelyen öt ország versenyzői csapnak össze nyolc gyorsasági szakaszon és 560 kilométeren.

tereprali

Tereprali-vk: forró nap Jordániában – Szalayék a hetedik helyen

2019-09-20 18:23:31

Két hosszú, sivatagi szakaszt teljesített a jordániai vk-futam mezőnye: a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a hetedik helyről várja a folytatást.

tereprali Szalay Balázs Opel Dakar Team Jordánia Bunkoczi László

Tereprali: harc az utolsó méterekig a HunGarian Baján

2019-08-11 16:16:54

Az autósoknál Orlando Terranova nyerte meg a HunGarian Baját – az argentin ezzel átvette a vezetést a világkupa összetett pontversenyében –, míg a motorosoknál a győzelemnek Adam Tomiczek, az összetett világkupa-sikernek Benjamin Melot örülhetett.

tereprali HunGarian Baja

Tereprali: ilyen hosszú magyar szakasz még nem volt

2019-08-10 19:57:11

Késhegyre menő küzdelmet vívnak egymással a világ élversenyzői a magyar világkupafutamon, a HunGarian Baján.

tereprali Lónyai Pál Hungarian Baja

Tereprali: részvételi rekord a hétvégi ötödik Riverside Baján

2019-05-09 08:53:46

Az eddigi részvételi rekordot megdöntve öt ország 66 versenyzője áll rajthoz az ötödik alkalommal sorra kerülő Riverside Baja elnevezésű terepralis viadalon, amely pénteken kezdődik és szombaton ér véget Magyargencsen és környékén.

Riverside Baja tereprali

Dakar: pihenőnap sok melóval – jöhet a második menet!

2019-01-12 21:29:35

Ha törődötten, fáradtan és koszosan is, de a mezőny nagy része megérkezett a Dakar-táborba a kétnapos maratoni után – a pihenőnapon a járműveket „újjá” varázsolják a csapatok, s folytatódhat a küzdelem.

tereprali Szalay Balázs Gyenes Emánuel Dakar 2019 Dakar

Autósport: Fernando Alonso Magyarországon is készül a 2020-as Dakarra

2019-01-08 09:21:42

Spanyol lapértesülés szerint a kétszeres F1-világbajnok Fernando Alonso a 2020-as Dakarra készül, s jó eséllyel részt vesz az augusztusi Hungarian Baja terepralin.

tereprali Hungarian Baja Fernando Alonso F1 Dakar

Tereprali ob: rekordszámú, 57 induló a nyírádi idényzárón

2018-11-09 10:17:56

Minden korábbinál többen, ötvenheten neveztek a tereprali országos bajnokság hétvégi idényzáró futamára, a Raid of the Champions elnevezésű viadalra.

Tereprali: Roma nyert, Szalay 6. a Türkmén Desert Race-n

2018-09-15 13:02:15

Érdekes új világot, izgalmas új sivatagot ismertek meg az elmúlt napokban – szombaton pedig eljött az ünneplés ideje. A kétszeres Dakar-győztes Nani Roma nyerte meg az első Türkmén Desert Race-t, amelyen Szalay Balázs hatodikként végzett.

tereprali Türkmén Desert Race Szalay Balázs Nani Roma Bunkoczi László

Tereprali: még elveszni is szeretnek a dűnék között

2018-09-14 15:46:21

A Karakum-sivatag pénteken is adott feladatot a Türkmén Desert Race mezőnyének – Nani Roma nem kockáztat és száguld a győzelem felé, míg Szalay Balázs tartja hatodik helyét az összetettben.

tereprali Türkmén Desert Race Szalay Balázs Nani Roma

Tereprali: ásószakkör és Magyar táncok

2018-09-13 16:13:15

A kétszeres Dakar-győztes Nani Roma újabb szakaszgyőzelmet aratott a Türkmén Desert Race-en, Szalay Balázs pedig félórás ásás után is tartja hatodik helyét az összetettben.

Türkmén Desert Race Szalay Balázs Opel Dakar Team Nani Roma tereprali

Tereprali: Szalayék a Pokol kapujában jártak – fotó

2018-09-12 17:45:28

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a hatodik helyen áll Türkmenisztán első nemzetközi terepraliversenyén, amelyen szerdán a Pokol kapujánál is járt. A versenyben a kétszeres Dakar-győztes Nani Roma vezet.

Türkmén Desert Race Türkmenisztán Szalay Balázs tereprali

Tereprali: a türkmén elnök is rajthoz állt, Szalayék a 11. helyen

2018-09-11 16:59:50

Mély homokos, kanyargós pályával, rettentően fárasztó szakasszal kezdődött el a Türkmén Desert Race, amelynek prológján a türkmén elnök is elindult. Szalay Balázs a 11. helyről várja a folytatást.

Tereprali: helló, Türkmenisztán! – Szalayék a 35. országukra készülnek

2018-09-10 18:29:01

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős 34 országban versenyzett eddig – a 35. Türkmenisztán lesz, ahol kedden kezdődik az ország történetének első nemzetközi terepraliversenye.

tereprali Szalay Balázs Bunkoczi László

Tereprali: Joan „Nani” Roma nyerte a 15. Hungarian Baját

2018-08-11 22:30:14

Joan „Nani” Roma nyerte az autósoknál a 15. Hungarian Baja terepralit, melyet pénteken és szombaton rendeztek Veszprémben és környékén.

tereprali Hungarian Baja

Autósport: elrajtolt a 15. Hungarian Baja tereprali mezőnye

2018-08-10 21:33:22

Elrajtolt a 15. Hungarian Baja tereprali mezőnye pénteken Veszprém belvárosából, a versenyzőknek 420 kilométernyi mért szakaszt kell teljesíteniük két nap alatt a város környékén.

tereprali

25 évvel ezelőtt itt nyert életében először a Dakar-győztes

2018-08-10 09:04:25

Nyert Dakar ralit motorral és autóval egyaránt, s nemrég azt is megtapasztalta, milyen hatással van az ember testére, amikor egy nagy bukás és hét hónap kihagyás után visszaül a versenyautóba „Nani” Roma szívének kedves Magyarország – s van is rá oka bőven.