Találatok a Tadej Pogacar címkére

Találatok száma: 13

Tour de France: 17 millióért kelt el Pogacar sárga trikója

2020-09-25 18:27:04

A Tour de France országúti kerékpáros körversenyen bajnok szlovén Tadej Pogacar győztesnek járó sárga trikójáért 47 ezer eurót (17 millió forintot) fizettek egy jótékonysági árverésen pénteken.

Tour de France Tadej Pogacar

Hihetetlen győzelem – Tadej Pogacar mindent vitt a Tour de France-on

2020-09-21 14:20:27

A három éve még a Magyar körversenyen tekerő Tadej Pogacar örökre emlékezetes, minden szempontból történelmi sikert aratott élete első Tour de France-án.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France Tadej Pogacar

Tour: Pogacar megérkezett a csúcsra a magyar kapitány szerint

2020-09-21 12:26:41

Tadej Pogacar megérkezett a csúcsra a Tour de France megnyerésével a magyar országúti kerékpárosok szövetségi kapitánya, Dér Zsolt szerint.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Dér Zsolt

Tour de France: „Pogacar bolonddá tette a stopperórát” – sajtóvisszhang

2020-09-21 09:50:30

A nemzetközi sajtó elsősorban az egy nappal a 22. születésnapja előtt diadalmaskodó szlovén Tadej Pogacar teljesítményét méltatta a vasárnap zárult Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt követően – írja az MTI.

Tour: Pogacar az első szlovén és a második legifjabb győztes

2020-09-20 19:27:27

Tadej Pogacar első szlovénként nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

kerékpár Tour de France Tadej Pogacar

Tour de France: még csak most lesz igazán értékes a matrica...

2020-09-20 13:46:14

Mintha egész Szlovénia erre készült volna! Mintegy másfél hónapja ugyanis a matricaalbumairól híres cég által kiadott gyűjteményes tasakok a Tour de France háromhetes franciaországi kerékpáros versenyéről megjelentek például a szlovéniai benzinkutakon is. A tény: a 21 éves Tadej Pogacar megnyerte a „francia kört”, ráadásul honfitársát, a 30 éves Primoz Roglicot hajrázta le a világ legnevesebb országútiján.

Tour: Nyomtam a pedált, de nem volt bennem erő – Roglic

2020-09-20 13:26:56

Mint ismert, Tadej Pogacar nyerte meg szombaton a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszát, elcsenve ezzel Primoz Roglictól a sárga trikót.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Tadej Pogacar Primoz Roglic

Tour: Pogacar emberfeletti időfutam-győzelmével mindent vitt

2020-09-19 18:48:08

Tadej Pogacar nyerte meg szombaton a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszát, és az egyéni időfutamon aratott emberfeletti diadalával összetettben is átvette a vezetést Primoz Roglictól.

Tour de France: kettős szlovén siker, Pogacar győzött Roglic előtt

2020-09-13 17:55:34

Az összetettben második helyen álló szlovén Tadej Pogacar nyerte honfitársa, az éllovas Primoz Roglic előtt a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 15., vasárnapi szakaszát.

kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Primoz Roglic

Tour: az egyik szlovén szakaszt nyert, a másik az élre állt

2020-09-06 17:18:59

A szlovén Tadej Pogacar nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny kilencedik szakaszát vasárnap, amelyen honfitársa, Primoz Roglic átvette a sárga trikót.

Tour de France Tadej Pogacar Primoz Roglic

Kerékpár: a Vuelta-harmadik hosszabbított csapatával

2020-05-07 16:33:22

Tadej Pogacar, a tavalyi spanyol országúti kerékpáros-körverseny harmadik helyezettje 2024-ig meghosszabbította a szerződését csapatával, az UAE Emiratescel.

kerékpár UAE Emirates Tadej Pogacar

Vuelta: Roglic az utolsó nehéz feladatot is megoldotta

2019-09-14 18:34:35

A szlovén Tadej Pogacar nyerte meg szombaton a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny 20., utolsó előtti szakaszát, amelyen honfitársa, Primoz Roglic megőrizte első helyét az összetettben.

Vuelta Tadej Pogacar Primoz Roglic

Vuelta: szlovén szakaszsiker, a másik szlovén növelte előnyét

2019-09-06 18:22:40

A szlovén Tadej Pogacar nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 13. szakaszát pénteken, míg összetettben éllovas honfitársa, Primoz Roglic rajta kívül minden riválisával szemben növelni tudta előnyét.