Találatok a Szpari címkére

Találatok száma: 77

NB II: a Budaörstől is kikapott a Vasas, a Zete Budafokon nyert

2018-11-11 14:25:10

A labdarúgó NB II 17. fordulójában újabb vereséget szenvedett a Vasas, ezúttal Tatabányán a Budaörs ellen. A Zalaegerszeg csak a hajrában tette szorossá budafoki fellépését, de így is három ponttal távozott. A Cegléd nyerte a Pest megyei derbit a Monor ellen. Egy ponttal tért haza a Nyíregyháza Dorogról, valamint a Kaposvár Vácról.

Óvár labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE Vác

A Gyirmót fordított az ETO ellen, újra botlott a Vasas, tovább szárnyal a Tiszakécske

2018-11-10 20:33:40

A hétközi forduló után vasárnap újra pályára lépett a labdarúgó NB II mezőnye. A 17. forduló kiemelkedő mérkőzésén a listavezető Gyirmót a hajrában tudta csak legyűrni a városi rivális ETO-t. A szintén feljutó helyen álló Zalaegerszeg három ponttal tért haza Budafokról, a harmadik Békéscsaba viszont kétgólos előnyt szórakozott el a hajrában Soroksáron. Véget ért a Kazincbarcika nagy menetelése, balmazújvárosi diadalával pedig immár tíz meccs óta veretlen az újonc Tiszakécske.

NB II: először nyert a Balmazújváros Bekő Balázzsal

2018-11-04 19:51:57

A labdarúgó NB II 15. fordulójának záró mérkőzésén a Balmazújváros 2–1-re verte a vendég Nyíregyházát. A hazaiak győztes találata a hajrában esett.

labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza Balmazújváros 15. forduló

A hajrában mentett pontot, élen maradt a Gyirmót, újra botlott a Vasas

2018-11-03 20:16:49

A 15. kört rendezték vasárnap a labdarúgó NB II-ben. A kora délutáni mérkőzéseken a Zalaegerszeg a Budaörssel szemben maradt alul Tatabányán, míg a Vasas a Kazincbarcika ideiglenes otthonában, Putnokon veszített. Az éllovas Gyirmót odahaza csak döntetlenre volt képes a kieséstől menekülő Siófok ellen, a forduló záró összecsapásán pedig a Balmazújváros egy késői góllal verte meg a vendég Nyíregyházát. Ez volt Bekő Balázs első diadala a tavasszal még NB I-es együttes kispadján.

NB II: hatgólos meccsen ikszelt a Szpari; Monort verő Barcika

2018-10-28 13:58:29

A labdarúgó NB II 14. fordulójának kora délutáni mérkőzésein gólzáporos döntetlent játszott a Nyíregyháza otthon az újonc Tiszakécskével. A Kazincbarcika 0–1-ről fordítva győzött a Monor ellen, Soroksáron, míg a Budaörsöt megverő Cegléd ellépett a kiesőzónából.

labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Nyíregyháza Monor Kazincbarcika

Négyet vágott a Gyirmót a Vasasnak, a Szpari nem bírt otthon a Tiszakécskével

2018-10-27 19:20:54

Mindhárom dobogós csapat győzni tudott a labdarúgó NB II 14. fordulójában, így az élen nem történt változás. A listavezető Gyirmót kiütéses győzelmet aratott Újpesten a Vasas felett, amely több mint egy félidőt emberhátrányban játszott. A második ZTE szombati diadala után a harmadik Békéscsaba is begyűjtötte a három pontot. A Kaposvár 0–1-ről fordított a Budafok ellen, és megerősítette negyedik helyét. Az eddig mindössze kilenc gólt szerző Tiszakécske hármat rúgott idegenben a Nyíregyházának, ez döntetlenhez volt elegendő a számára. A Vác a 90. percben szerzett góllal kerülte el a vereséget az ETO otthonában.

NB II: élre ugrott Zete, pontot vesztett a Vasas és a Csaba, kikapott a Gyirmót

2018-10-07 18:39:44

A labdarúgó NB II 12. fordulójában a Zalaegerszeg a hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a Gyirmót ellen, és ezzel átvette a vezetést. A Békéscsaba hazai pályán nem bírt az újonc Kaposvárral, míg a Nyíregyháza második meccsét is megnyerte új edzője, Lengyel Roland vezetésével.

labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE Vác Vasas

Élen a Zete, a Doroggal sem bírt a Vasas, kaposvári bravúr Csabán

2018-10-06 19:58:05

A Zalaegerszeg egy hosszabbításban lőtt Babati-góllal nyerte meg a 12. forduló rangadóját az eddig élen álló Gyirmót ellen, és átvette a vezetést a tabellán. A Békéscsabának nem sikerült legyűrnie az újonc Kaposvárt, az ETO a Tiszakécske ellen otthon vesztett pontokat, a Nyíregyháza pedig ismét nyerni tudott új, megbízott edzőjével, Lengyel Rolanddal. Négy vereség után tudott újra diadalmaskodni a Soroksár, a Kazincbarcika pedig sorrendben harmadszor hagyta el győztesen a pályát. l

Az edzőt váltó Szpari kiütötte a Csabát, újra nyert a Vasas

2018-10-03 15:01:36

Kilenc forduló után tudott újra nyerni az új edző irányításával kiállt Nyíregyháza a labdarúgó NB II hétközi, 11. fordulójában. Lengyel Roland együttese 6–3-ra megverte a forduló előtt még élen álló Békéscsabát. Nem okozott gondot a sereghajtó Cegléd a Gyirmótnak, amely így pontelőnnyel vezeti a táblázatot. Kétgólos hátrányból fordított a Budafok a Mosonmagyaróvár ellen, az ETO a hajrában mentette döntetlenre kaposvári összecsapását. A délutáni mérkőzéseken egyaránt négyet vágott a Kazincbarcika és a ZTE FC, előbbi a Budaörsöt ütötte ki hazai pályán, utóbbi Soroksáron aratott fölényes diadalt. A Vasas éppen az ellenféltől átigazolt Balajti találatával verte meg Óbudán a Vácot.

Óvár labdarúgó NB II Zaalegerszeg ZTE Zete Vác Vasas

NB II: hatot rúgott az edzőváltáson átesett Szpari a Csabának, élre ugrott a Gyirmót

2018-10-03 20:43:32

Gólzáporos mérkőzésen Nyíregyházán szenvedett vereséget a forduló előtt még listavezető Békéscsaba a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A Gyirmót magabiztosan verte meg otthon a sereghajtó Ceglédet, és ezzel átvette a vezetést a tabellán. Az újonc Kaposvár kétgólos előnyből engedte ki a győzelmet az ETO ellen.

Óvár labdarúgó NB II Szpari Siófok Nyíregyháza Mosonmagyaróvár

NB II: megint otthon kapott ki a Nyíregyháza, győzelmével már második a Gyirmót

2018-09-26 20:38:10

Mindössze öt gól esett a labdarúgó NB II 9. fordulójának öt szerda esti mérkőzésén. A legnagyobb meglepetés, hogy a Nyíregyháza otthon kapott ki a Csákvártól. Az újonc Kaposvár nyerte a somogyi derbit, míg a Gyirmót a Mosonmagyaróvár elleni diadalával felugrott a tabella második helyére.

labdarúgó NB II Szpari Siófok Nyíregyháza Mosonmagyaróvár Monor

Újabb pofont kapott a Nyíregyháza, folytatta döntetlenszériáját a Vasas

2018-09-26 15:52:46

A keddi Békéscsaba–ETO FC Győr (1–0) mérkőzés után szerdán kilenc meccset rendeztek a labdarúgó NB II 9. fordulójában. A Soroksár hazai pályán maradt alul a Budaörssel szemben, így Lipcsei Péter együttese visszacsúszott a negyedik helyre. A Mosonmagyaróvár elleni biztos diadalával már második a Gyirmót, a Siófokot verő újonc Kaposvár pedig a dobogó harmadik helyére ugrott előre. Továbbra sem megy a Nyíregyházának, a Csákvár ellen már a szezonbeli harmadik hazai vereségét gyűjtötte be Bozsik József gárdája, és immár nyolc kör óta képtelen nyerni.

labdarúgó NB II Zalaegerszeg ZTE Vác Vasas Tiszakécske

Nem volt elég a kétgólos előny, sorozatban ötödször ikszelt a Vasas

2018-09-16 15:55:19

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 8. fordulójának mérkőzéseit. A listavezető Soroksár kikapott Mosonmagyaróváron, a Gyirmót FC Győr 4–1-re nyert a Kazincbarcika vendégeként Putnokon, míg a Budaörs szintén 4–1-re győzte le a Dorogot. Nem bírtak egymással az újoncok, a Monor a Tiszakécskével ikszelt. Az új edző, Király József által irányított Győr 4–0-ra győzött a Budafok ellen. A Békéscsaba 3–1-re nyert Csákváron, a Nyíregyháza Siófokon alulmaradt, a szintén új tréner, Dobos Barna által irányított ZTE pedig nem bírt a Balmazzal. A játéknap záró mérkőzésén a Vasas kétgólos előnyt adott le a Kaposvár ellen, így ismét – sorozatban immár ötödször – csak döntetlenre volt képes.

NB II: csúnyán elrontotta a hajrát a Vasas; gólgazdag meccsen nyert az éllovas

2018-09-02 16:27:38

Vasárnap a 7. fordulót rendezték meg a labdarúgó NB II-ben. A Nyíregyháza 3–3-ra végzett a Vasassal úgy, hogy a Szpari a második és a harmadik gólját a 88., illetve a 89. percben szerezte. A listavezető Soroksár gólgazdag meccsen nyert a Kazincbarcika ellen, míg a Balmazújváros a 95. percben mentett pontot a Cegléd ellen. A Budafok a Gyirmótot győzte le, a Csákvár az ETO otthonában nyert, és megvan a Mosonmagyaróvár első sikere, Várhidi Péter együttese a Dorogot verte meg.

Zalaegerszeg ZTE Vác Vasas Tiszakécske Szpari

A Soroksár elpáholta a Gyirmótot; újabb Vasas-iksz

2018-08-29 17:24:39

Hétközi fordulót rendeztek a labdarúgó NB II-ben. A 6. játéknapon az eddigi listavezető Gyirmót meglepetésre három góllal kikapott otthon a Soroksártól. A Vasas egymás után harmadszor ikszelt, most a Békéscsabával. A ZTE tévés mérkőzésen szenvedett vereséget az újonc Kaposvártól, míg a Nyíregyháza a 95. percben kapott gól miatt veszített két pontot a Monor vendégeként. A Dorog 4–1-re győzött a Kazincbarcika vendégeként, Putnokon, a Budaörs pedig – a 22. perctől emberhátrányban futballozva – 0–0-s döntetlent ért el a Balmazújváros ellen. Megvan a Siófok első sikere, a Balaton-partiak az ETO-t verték meg 2–1-re.

NB II: Nyíregyházán is győzni tudott a Zete, a Csaba a Monort verte

2018-08-26 20:43:52

A labdarúgó NB II 5. fordulójában újabb sikert ért el a Zalaegerszeg, amely nyíregyházi diadalával felugrott a dobogó második fokára. Otthon nyert az újonc Kaposvár, valamint a Békéscsaba. Pontot szerzett a Siófok Csákváron, és ezzel ellépett az utolsó helyről.

labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE Szpari Soroksár

Pontot vesztett Győrben a Vasas, dorogi sikerével élre állt a Gyirmót

2018-08-26 11:30:16

A labdarúgó NB II 5. fordulójában elveszítette éllovas pozícióját a Vasas, miután csak döntetlenre volt képes az ETO otthonában. Idegenben nyert a Gyirmót és a Zalaegerszeg, előbbi vezeti a tabellát, utóbbi a második helyre lépett előre. Első diadalát aratta az újonc Tiszakécske, ráadásul úgy, hogy 0–1-ről fordított a Budaörs ellen.

Zete Zalaegerszeg ZTE Vác Vasas Tiszakécske

NB II: hazai csapatok fekete napja, idegenben nyert az ETO, a Kaposvár és a Dorog

2018-08-19 19:24:50

A labdarúgó NB II 4. fordulójának délutáni mérkőzésein remekeltek a vendégcsapatok. A hat találkozón egyetlen hazai győzelem sem született. Három találkozón nem esett gól, otthon kapott ki a Monor, a Kaposvár és a Dorog.

labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Soroksár Nyíregyháza Mosonmagyaróvár

Pontot mentett a Vasas a Csákvár ellen, és ezzel az élen maradt

2018-08-19 15:38:31

A 4. forduló után nincs már százszázalékos csapat a labdarúgó NB II mezőnyében, miután a Vasas a Szusza Ferenc Stadionban 3–3-ra végzett a Csákvárral, amely ezzel megőrizte veretlenségét. A Vác elleni sima sikerével a második helyre ugrott a Gyirmót, a harmadik pozíciót pedig a Békéscsaba ellen diadalmaskodó Zalaegerszeg foglalja el. Ismét pontot szerzett a Tiszakécske, de gólt még továbbra sem tudott lőni az újonc együttes.

Óvár labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE FC Vác

NB II: élen a Vasas, Nyíregyházán tudott nyerni a Budaörs

2018-08-12 20:57:28

A labdarúgó NB II 3. fordulójában Siófokon harmadik győzelmét is megszerezte a Vasas, s pontveszteség nélkül vezeti a tabellát. Nagy meglepetésre a Budaörs Nyíregyházán ütötte ki a Szparit, nem esett viszont gól Győrben, az ETO és a ZTE találkozóján.