Találatok a Somalia címkére

Találatok száma: 13

Ligue 1: tíz emberrel négyet vágott a gálázó PSG

2017-08-20 22:10:35

A PSG-ben először lépett pályára hazai pályán a brazil Neymar, aki két gólja mellett két gólpasszt is jegyzett a Toulouse 6–2-es legyőzése során, amely sikerével a PSG a táblázat élére ugrott. Az utolsó húsz percre emberhátrányba került a fővárosi gárda, ám csak ekkor szakadt ki igazán a gólzsák a párizsiaknál.

Toulouse Somalia PSG PSG Neymar Ligue 1

Ligue 1: Balotelli vezérletével fordított a Nice

2017-04-02 19:02:42

Az emberelőny ellenére sem tudott nyerni az Olympique Lyon a Rennes vendégeként (1–1) a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 31. fordulójában. A vendégek az ötödik percben büntetőt hibáztak, a liga góllövőlistáján második Alexandre Lacazette rontotta el a tizenegyest. Ráadásul a Lyon emberelőnyben futballozott már az ötödik perctől.

Toulouse Somalia Olympique Lyon Ligue 1

FTC: francia élvonalbeli klub érdeklődik Somália iránt

2015-08-07 08:16:15

A szélsőként és védekező középpályásként is bevethető brazil Somália, a Ferencváros labdarúgócsapatának egyik alapembere a francia első osztályba mehet, mégpedig a Ligue 1-ben épphogy bent maradó Toulouse-hoz.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás francia átigazolás Toulouse Somália Somalia

Fradi: „Az MK fontosabb állomás volt, mint a Szuperkupa”

2015-07-06 00:18:12

A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Videotont a magyar Szuperkupában. A találkozó után Dibusz Dénes nyilatkozott az NSO Tv-nek, aki azt is elárulta, hogy a három kupa közül melyik a legnehezebb számára.

videó labdarúgás Videoton Varga Roland Szuperkupa Somalia

Szuperkupa: Lehet, hogy a Videoton edzőmeccsnek tekintette - Böde

2015-07-05 23:03:38

A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Videotont a magyar Szuperkupában. A találkozó után Thomas Doll vezetőedző, Böde Dániel, valamint Juhász Roland értékelt az NSO Tv-nek.

Videó: hullott a konfetti, így ünnepelte a Fradi a győzelmet

2015-07-05 22:44:17

A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Videotont a magyar Szuperkupában. Nézze meg az éremátadást és azt, ahogy a serleget az égbe emelte a győztes!

Videó: a Fradi harmadik góljánál Doll is kirohant a szurkolókhoz

2015-07-05 22:18:27

A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Videotont a magyar Szuperkupában. A zöld-fehérek harmadik találatánál Thomas Doll vezetőedző sem bírt az indulataival, a szurkolókhoz rohant örömében.

Videó: kinyílt a Fradi-gólzsák, Varga R. és Lamah is betalált

2015-07-05 21:23:40

Roland Lamah, Varga Roland és Somália találatával 3–0-ra legyőzte a Videotont és megynerte a Szuperkupát  Ferencváros. Íme, a találatok!

Videó: kicsit már tud magyarul, aranyra pályázik - Somália

2013-04-04 09:55:43

A Ferencváros brazil légiósát, Somáliát Ricardo Moniz tavasszal új szerepkörben, jobbhátvédként szerepelteti. A korábban csatárként érkezett futballista számára nem idegen a poszt, de azt mondja, jobban érzi magát szélsőként vagy támadóként.

videó videonyilatkozat Somalia NSO Tv NB I Fradi

Videó: Somália óriási bombagóljával vezet a Fradi

2013-03-10 17:20:30

Somália találatával a Ferencváros megszerezte a vezetést az Újpest ellen a labdarúgó NB I 19. fordulójának rangadóján. A brazil légiós ritkán látható nagy gólt ragasztott az újpesti kapuba a 41. percben.

Újpest videó Somalia FTC

FTC: Somália nem játszhat a KTE ellen a nyitó körben

2012-07-27 19:05:50

Egy nap van hátra az élvonalbeli Ferencváros labdarúgócsapatának Kecskemét elleni idénynyitó mérkőzéséig, amelyen biztosan nem léphet pályára a 23 éves brazil támadó, Somália, ugyanis a futballista játékengedélyét egyelőre nem küldte el korábbi csapata, a brazil Bangu Athlético Clube. Gyömbér Gábor és Böde Dániel ügyében kifizették az első részleteket.