Találatok a Sofia Kenin címkére

Találatok száma: 16

Tenisz: Kenin először nyert meccset Grand Slam-győztesként

2020-03-04 19:08:59

Az Australian Open-győztes Sofia Kenin két játszmában, 6:4, 6:3-ra legyőzte az orosz Vitalija Gyjacsenkót a lyoni kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.

tenisz WTA Lyon Vitalija Gyjacsenko Sofia Kenin

Tenisz: a jelenlegi és a korábbi világelső is nyert Dohában

2020-02-25 17:25:24

A jelenlegi világelső Ashleigh Barty és a korábbi ranglistavezető Karolína Plísková is bejutott kedden a harmadik fordulóba a dohai kemény pályás női tenisztornán.

Sofia Kenin Dajana Jasztremszka

Tenisz: Ugyanonnan indultunk Keninnel – Gálfi Dalma

2020-02-05 09:50:44

Gálfi Dalmát motiválja, hogy a 2015-ös korosztályos US Open-döntőben általa legyőzött Sofia Kenin szombaton a felnőttek között nyert Australian Opent – a juniorként világelső magyar szerint ő is ugyanolyan keményen dolgozik, mint az amerikai.

Sofia Kenin Gálfi Dalma Australian Open

Így lett egy tündéri kislányból az Australian Open bajnoka – ismerje meg Sofia Kenint!

2020-02-04 11:26:38

Négy és fél éve még Gálfi Dalmától kapott ki junior Grand Slam-döntőben, szombaton a felnőttek között győzött Sofia Kenin, aki a legfiatalabb amerikai top 10-es Serena Williams óta.

tenisz Sofia Kenin Australian Open

Aus. Open: Kenin elsöpörte Muguruzát a női egyes döntőjében

2020-02-01 09:34:10

A 21 éves amerikai Sofia Kenin nyerte meg a 2020-as ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) női egyesét, miután a szombati döntőben három szettben, 4:6, 6:2, 6:2-re legyőzte a spanyol Garbine Muguruzát.

tenisz Sofia Kenin Garbine Muguruza Australian Open

Kenin elsöpörte a széteső Muguruzát, ő az Australian Open új bajnoka

2020-02-01 08:46:46

A 21 éves amerikai Sofia Kenin nyerte meg a 2020-as ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) női egyesét, miután szombati döntőben három szettben, 4:6, 6:2, 6:2-ra legyőzte a spanyol Garbine Muguruzát.

Aus. Open: meglepetések a női elődöntőkben, Halep és Barty is kiesett

2020-01-30 09:13:46

Elsőként a 21 éves Sofia Kenin jutott be az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női egyesének szombati döntőjébe, mivel a csütörtöki elődöntőben két játszmában, 7:6, 7:5-re megverte a világelső Ashleigh Bartyt. Az amerikai lány ellenfele a fináléban a kétszeres Grand Slam-bajnok spanyol Garbine Muguruza lesz, aki hasonló különbséggel, 7:6, 7:5-re győzte le a román Simona Halepet.

Sofia Kenin Simona Halep Garbine Muguruza Australian Open Ashleigh Barty

Aus. Open: Djokovics remekelt, Federerrel elődöntőzhet

2020-01-28 07:11:39

A svájci Roger Federer hatalmas feltámadás után bejutott az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjébe, miután a negyeddöntőben öt játszmában (6:3, 2:6, 2:6, 7:6, 6:3) legyőzte az amerikai Tennys Sandgrent. Federer után a szerb Novak Djokovics is bejutott a legjobb négy közé – a 2. kiemelt 6:4, 6:3, 7:6-ra verte Milos Raonicot.

tenisz Tennys Sandgren Sofia Kenin Roger Federer Australian Open Ashleigh Barty

WTA-vb: a címvédő hibátlanul zárta a csoportkört

2019-11-01 14:31:31

A címvédő Elina Szvitolina harmadik mérkőzését is megnyerte a női tenisz-világbajnokságon, így százszázalékos teljesítménnyel zárta a csoportkört a kínai Sencsenben.

tenisz WTA-világbajnokság WTA-vb Sofia Kenin Elina Szvitolina

Tenisz: Szakari és Vekic számára is véget ért a Bajnokok Tornája

2019-10-23 11:31:57

A belga Elise Mertens is legyőzte Maria Szakarit a női tenisz Bajnokok Tornáján, a kínai Csuhajban, ezzel a görög játékos kiesett. Hozzá hasonlóan a horvát Donna Vekic sem juthat már tovább.

Donna Vekic Dajana Jasztremszka Arina Szabalenka Alison Riske Elise Mertens Karolína Muchová

Tenisz: a két favorit francia kiesett Metzben, egy így is döntős

2019-09-21 10:31:50

Az amerikai Sofia Kenin nyerte meg a kantoni női tenisztornát. A döntőben szetthátrányból győzte le a WTA-versenyen két év után ismét döntőt játszó Samantha Stosurt.

tenisz Sofia Kenin Samantha Stosur Oszaka Naomi

Tenisz: a női világelső az első meccsén kiesett Torontóban

2019-08-07 00:08:30

A világelső Ashleigh Barty rögtön az első meccsén kiesett a kanadai kemény pályás tenisztorna női versenyében: a Roland Garros-győztes ausztrál játékos az amerikai Sofia Kenintől kapott ki három játszmában (6:7, 6:3, 6:4), 1 óra 56 perces mérkőzésen.

tenisz Sofia Kenin Ashleigh Barty

Roland Garros: Nisikori a kiesés széléről kapaszkodott vissza

2019-06-03 13:05:01

Kiesett az amerikai Sofia Kenin és a cseh Katerina Siniaková a Francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyének nyolcaddöntőjében.

tenisz Sofia Kenin Serena Williams Roland Garros Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: először nyert tornát a tavalyi Aus. Open-negyeddöntős

2019-01-12 10:30:05

Megszerezte első tornagyőzelmét az ATP Touron az amerikai Tennys Sandgren, aki az Australian Opent felvezető aucklandi kemény pályás viadal döntőjében 79 perc alatt, két játszmában (6:4, 6:2) legyőzte a brit Cameron Norrie-t.

tenisz Tennys Sandgren Sofia Kenin Petra Kvitová Alex De Minaur

Fed-kupa: trónfosztás – a csehek tizenegyedszer győztek

2018-11-11 16:44:45

A csehek Katerina Siniaková vasárnapi, Sofia Kenin felett aratott győzelmével behozhatatlan előnyre tettek szert a címvédő amerikaiak ellen a tenisz Fed-kupa prágai döntőjének második napján.

Sofia Kenin Katerina Siniaková Fed-kupa

Fed-kupa: a csehek a végső győzelem kapujában

2018-11-10 17:07:00

A házigazda cseh válogatott 2–0-ra vezet a női tenisz Fed-kupa döntőjében, mivel a prágai finálé első felvonásán Barbora Strycová szetthátrányból fordítva legyőzte az amerikai Sofia Kenint, majd Katerina Siniaková két játszmában nyert Alison Riske ellen.