Találatok a Sime Vrsaljko címkére

Találatok száma: 8

Atlético: a horvát válogatott védő az Interhez igazol – hivatalos

2018-07-31 22:23:12

A spanyol élvonalbeli Atlético Madrid labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Sime Vrsaljko az Internazionalénél folytatja a pályafutását. A horvát válogatott védő egy évre kölcsönbe kerül az olasz klubhoz, amelynek opciós joga lesz a végleges szerződtetésére.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Sime Vrsaljko Inter Atlético Madrid

Inter: kölcsönveszik az Atlético Madrid védőjét – sajtóhír

2018-07-28 09:21:40

Sajtóhírek szerint az Inter labdarúgócsapata hamarosan kölcsönveszi az Atlético Madridtól Sime Vrsaljkót.

átigazolás spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Sime Vrsaljko Inter

Vb 2018: a horvát védő az angol játékstílust kritizálta

2018-07-12 09:39:19

Sime Vrsaljko, a horvátok védője az angolok játékstílusát kritizálta, miután Horvátország 2–1-re legyőzte a „háromoroszlánosokat” a labdarúgó-világbajnokság elődöntőjében.

vb 2018 horvát válogatott foci vb 2018 angol válogatott Sime Vrsaljko Horvátország

Vb 2018: a kulcsember fél lábbal is pályára lépne Anglia ellen

2018-07-10 15:48:13

Sérüléssel küszködik a horvát válogatott kezdő jobbhátvédje, Sime Vrsaljko, és egyelőre nem tudni, hogy pályára léphet-e az Anglia elleni elődöntőn. Állítólag klubja, az Atlético Madrid nem repesne az örömtől, ha „összedrótozva” pályára küldenék. Mindenesetre Vrsaljko elmondta: nem tűnik súlyosnak térdproblémája, és ami őt illeti, egy lábbal is pályára lépne Anglia ellen.

vb-elődöntő horvát válogatott elődöntő Sime Vrsaljko Horvátország

El: értékes 1–1-gyel távozott az Atlético az Arsenal otthonából

2018-04-26 23:03:18

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjében az Arsenal hiába játszott 80 percig emberelőnyben az Atlético Madrid ellen, hiába szerezte meg a vezetést Alexandre Lacazette találatával, nyerni nem tudott – a spanyol csapat egyetlen értékelhető második félidei támadását Antoine Griezmann gólra váltotta, így a végeredmény 1–1.

elődöntő Sime Vrsaljko Európa-liga El-elődöntő El Diego Simeone

El: 9 perc után emberhátrányba került az Atlético Madrid – videó

2018-04-26 21:23:07

Az Európa-liga elődöntőjében, a párharc első felvonásán az Arsenal alig több mint kilenc perc után emberelőnybe került, mivel az Atlético Madrid horvát védője, Sime Vrsaljko villámgyorsan begyűjtött két sárga lapot. Három perccel később a madridiak rendkívül hevesen reklamáló vezetőedzőjét, Diego Simeonét is elküldte a kispadtól a francia játékvezető, Clément Turpin.

Sime Vrsaljko Európa-liga El Diego Simeone Atlético Madrid Arsenal

Kihagyott ziccer: az Arsenal 80 perc emberfórral sem tudott élni az Atlético ellen

2018-04-26 20:29:18

Atlético: a horvát öt évre eladta magát a spanyolveréssel

2016-07-05 19:18:49

A BL-döntős spanyol Atlético Madrid 16+2 millió euróért szerződtette az olasz Sassuolótól Sime Vrsaljkót. Az Eb-nyolcaddöntős horvát válogatott védő ötéves szerződést írt alá.