Találatok a Sao Caetano címkére

Találatok száma: 8

Videó: óriási szólógóllal csinált bolondot a védőkből a csatár

2013-08-07 11:14:56

A brazil másodosztályban szereplő Palmeiras 2–1-re nyert a Sao Caetano otthonában. A vendégek csatára, Alan Kardec pazar egyéni alakítás végén lőtt gólt. Íme!

videó Sao Caetano Palmeiras Alan Kardec

Videó: tökéletes szabadrúgás Neymartól a bal felső sarokba

2013-04-05 09:23:14

Látványos gólt szerzett Neymar a Santos–Sao Caetano brazil labdarúgó-mérkőzésen (1–1) a paulista állami bajnokságban. A találkozó 53. percében gyönyörűen csavart a bal felső sarokba szabadrúgásból.

videó Sao Caetano Santos Neymar

Videó: nekiszaladt a bírónak, majd folytatódott a támadás

2013-02-21 14:34:51

A brazil paulista első osztályú labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában a Sao Paulo 4–2-re nyert idegenben a Sao Caetano ellen. A második félidő elején a vendégek épp támadást vezettek, amikor a hazaiak labdarúgója nekiszaladt José Claudio Rocha Filho játékvezetőnek, ám a támadás folytatódott tovább. Íme!

videó labdarúgás játékvezető Sao Paulo Sao Caetano Paulista A1

Ronaldo ismét betalált, ráadásul győztes gólt szerzett a Corinthiansban

2009-03-16 04:00:26

A brazil labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában ismét eredményes volt Ronaldo. Az aranylabdás támadó győztes gólt szerzett a Corinthians színeiben a Sao Caetano ellen 2–1-re megnyert mérkőzésen.