Találatok a San Marino címkére

Találatok száma: 77

Eb 2020: San Marino több mint két év után szerzett ismét gólt – videó

2019-11-17 12:52:18

Szombaton, a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezősorozat I-csoportjának 9. fordulójában San Marino hazai pályán két góllal kikapott Kazahsztántól, a miniállam válogatottjának azonban így is volt mit ünnepelnie: Filippo Berardinak köszönhetően több mint két év, egészen pontosan 803 nap után szereztek ismét gólt.

foci Eb 2020 San Marino Kazahsztán Filippo Berardi Eb 2020

Videó: a San Marinó-i kapus elfelejtette a futball szabályait?

2019-10-14 18:07:28

Mint arról beszámoltunk, Skócia 6–0-ra nyert San Marino ellen a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjében. A vendégek sima veresége nem volt nagy meglepetés, az azonban annál inkább, hogy kapusuk a labdát nemes egyszerűséggel felvette kézzel a tizenhatoson kívül… A hazája bajnokságában játszó Aldo Simoncini egyesek szerint azt hitte, megállt a játék, mások szerint elfelejtette a futball szabályait…

videó kapus San Marino-i válogatott San Marino Eb-selejtező Eb 2020

Eb 2020: Belgium nagy diadala messze a rekordtól, Lukaku félszáznál

2019-10-11 10:01:40

Belgium az első csapat, amely kijutott a 2020-as Európa-bajnokságra, miután 9–0-ra átgázolt San Marinón csütörtökön. Lukaku két gólt szerzett, ezzel 50 találat fölé jutott a válogatottban, míg a kilencgólos siker elmaradt a németek korábbi rekordjától.

San Marino Romelu Lukaku Roberto Martínez Eb-selejtező Belgium

Eb 2020, I-csoport: a belgák kilencet vágtak, elsőként jutottak ki

2019-10-10 22:35:22

Belgium 9–0-ra legyőzte San Marinót a labdarúgó Európa-bajnoki selejtező I-csoportjában, ezzel pedig elsőként kijutott a kontinenstornára.

Skócia San Marino Oroszország Eb-selejtező Eb 2020 Belgium

Eb 2020, I-csoport: Belgium és Oroszország gyakorlatilag kijutott

2019-09-09 20:37:09

Skócia, illetve Kazahsztán elleni győzelmével a belga és az orosz válogatott is karnyújtásnyira került az Európa-bajnoki részvétel kiharcolásához. Ciprus biztosan gyűjtötte be a három pontot San Marino otthonában az I-csoportban.

Skócia San Marino Oroszország Kazahsztán Eb-selejtező Eb 2020

Eb 2020, I-csoport: sima kazah siker, 20 kapott gólnál San Marino

2019-06-11 17:19:45

A 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezősorozatának I-csoportjában Kazahsztán 4–0-ra legyőzte San Marinót.

foci Eb 2020 San Marino Kazahsztán Eb 2020

Eurofutball: drámai meccsen fordítás, 3 év után bajnoki cím

2019-05-25 23:29:01

A Tre Penne sikerével zárult a San Marinó-i élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2018–2019-es kiírása.

Tre Penne San Marino La Fiorita

Eb 2020, I-csoport: kiütéses orosz győzelem Kazahsztánban

2019-03-24 16:35:17

Az orosz labdarúgó-válogatott 4–0-s győzelmet aratott Kazahsztánban, míg Skócia a papírformának megfelelően 2–0-ra nyert San Marino vendégeként Európa-bajnoki selejtezőn.

Eb 2020: a selejtezősorozat első napjának eredményei egy helyen

2019-03-21 15:47:34

Csütörtökön a skótok kazahsztáni vendégjátékával négy csoportban is kezdetét vette a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezősorozata. Íme, az első játéknap összes eredménye és jegyzőkönyve!

Észtország Észak-Írország macedónia Szlovénia Szlovákia Skócia

Eb 2020, I-csoport: Ciprus ötöst adott San Marinónak

2019-03-21 19:54:06

Pierosz Szotiriu négy perc leforgása alatt két büntetőt is értékesített, Ciprus pedig 5–0-s sikert aratott San Marino felett a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének I-csoportjában.

San Marino Euro 2020 Eb 2020 Ciprus

NL: az utolsó percben szerezték meg a győzelmet az osztrákok

2018-11-18 19:57:24

A labdarúgó Nemzetek Ligája B-divíziójában az osztrák válogatott az utolsó percben győzött az északírek otthonában, de ahogyan ezt eddig is tudni lehetett, az osztrákok a csoport második helyén végeztek, míg az északírek a C-divízióban folytatják a következő kiírásban.

északír válogatott osztrák válogatott San Marino Nemzetek Ligája Moldova Luxemburg

NL, D-divízió: Andorra pontot szerzett, élre törtek a fehéroroszok

2018-11-15 22:41:20

Ötödik mérkőzésén is nyeretlen maradt, de harmadszor játszott döntetlent (ezúttal Grúziával) az andorrai válogatott a labdarúgó Nemzetek Ligája D-divíziójában. Az 2. csoportban a fehéroroszok 2–0-ra győztek Luxemburgban, és átvették a vezetést a riválistól, míg San Marino a 77. percig döntetlenre állt, végül kikapott Moldovától.

San Marino Nemzetek Ligája Moldova Luxemburg Grúzia Fehéroroszország

NL: Izland kiesett az A-ligából; Dzekóék közel a csoportelsőséghez

2018-10-15 18:19:56

Az izlandi labdarúgó-válogatott hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett Svájctól a Nemzetek Ligájában, így biztossá vált, hogy kiesik az A-divízióból. A bosnyákok Edin Dzeko duplájával 2–0-ra legyőzték Észak-Írországot.

Észak-Írország Svájc San Marino Nemzetek Ligája NL Moldova

NL: Észak-Írország Ausztriában, Luxemburg a fehéroroszoktól kapott ki

2018-10-12 21:20:45

A B-, illetve a D-ligában három találkozót rendeztek összesen pénteken a Nemzetek Ligájában. Előbbiben Ausztria 1–0-ra győzött Észak-Írország ellen, míg utóbbiban Fehéroroszország és Moldova őrülhetett győzelemnek.

Észak-Írország onlive! San Marino Moldova Luxemburg Fehéroroszország

NL: a belgák hármat lőttek; Dzeko lett Ausztria végzete

2018-09-11 22:04:56

A svájci 6–0 után ismét kiadós vereségbe futottak Erik Hamrén tanítványai. Izland ezúttal a vb-bronzérmes Belgiumtól kapott ki 3–0-ra hazai pályán. A B-divízióban Bosznia-Hercegovina egy hajrágóllal múlta felül Ausztriát, míg a D-ben Luxemburg három góllal verte meg San Marinót.

San Marino Nemzetek Ligája Moldova Luxemburg Izland Fehéroroszország

NL: Fehéroroszország öt-, Luxemburg négygólos sikerrel nyitott

2018-09-08 20:17:40

Ötgólos győzelemmel kezdett a Nemzetek Ligája D-divíziójában Fehéroroszország, amely San Marinót fogadta az első fordulóban. Luxemburg csak eggyel adta alább, Moldovát 4–0-val intézte el.

San Marino Nemzetek Ligája Fehéroroszország

El: apró futballcsoda – ilyesmi még nem történt Európában!

2018-07-05 21:15:23

Egy kis ország nagy napja: a Tre Fiori csupán 1–0-ra kapott ki a walesi Bala Town vendégeként a labdarúgó Európa-liga előselejtezőjének csütörtöki visszavágóján, ami azt jelenti, hogy az európai kupák történetében először egy San Marinó-i klub továbbjutott! Közel állt a bravúrhoz a miniállam egy másik csapata, a Folgore is, de végül hihetetlen balszerencsével kiesett.

Tre Fiori San Marino Európa-liga

NEMZETEK LIGÁJA, D-LIGA – ADATBANK

2018-02-07 13:55:42

Íme, ez történt eddig a labdarúgó Nemzetek Ligája (2018–2019) negyedik vonalában (D-liga)! A 2018. őszi csoportkörből Fehéroroszország, Grúzia, Koszovó és Macedónia csoportelsőként feljutott a C-ligába, illetve kivívta a jogot a részvételre a 2020. tavaszi Eb-playoffban – vagyis e négy válogatott közül egy biztosan ott lesz az Európa-bajnokságon.

Örményország San Marino Nemzetek Ligája Málta Moldova Macedónia

Vb 2018: nehezen indult be, de kiütéssel nyert a címvédő

2017-10-08 22:38:51

A világbajnoki selejtezők európai zónájának C-csoportjában az utolsó forduló nem osztott, nem szorzott. A csoportelső és vb-résztvevő németek nehezen találták meg a góllövő cipőt, de végül is 5–1-re megverték Azerbajdzsánt, az északírek óriási öngóllal kikaptak Norvégiában, Csehország pedig javított a gólkülönbségén San Marino ellen.

Észak-Írország vb-selejtező foci vb 2018 San Marino Németország Norvégia

Vb 2018: Azerbajdzsán kiütötte San Marinót; nyertek a dánok

2017-09-04 19:57:41

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság selejtezőjének C-csoportjában Azerbajdzsán a papírformának megfelelően nagy verést mért San Marinóra. Az E-csoportban a dánoknak meg kellett küzdeniük a győzelemért az örmények ellen, de a vége itt is sima lett.