Olasz sajtóhír szerint az olasz másodosztályban szereplő Salernitana labdarúgócsapata szeretné megszerezni a Vasast erősítő Berecz Zsombort.

átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Vasas Serie B

Új sorozatunkban a 2015-2016-os Serie B mezőny újdonsült csapatait ismerhetitek meg közelebbről. Elsőként a négy feljutó közül a legnagyobb...

Honvéd: szakítottak az olasszal, szabad az útja a Serie B-be

A tuttomercatoweb.com információja szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd szerződést bontott Raffaele Alcibiadéval, aki így minden bizonnyal hazatér Olaszországba.

magyar átigazolás Szombathelyi Haladás Salernitana Raffaele Alcibiade Budapest Honvéd

Olaszország: a Nocerina 17 tagja felel az fb előtt

2013-12-28 23:39:34

Az olasz harmadosztályú Nocerina labdarúgócsapatának tizenhét tagja – tizenegy játékos, illetve hat klubvezető, valamint szakember – köteles megjelenni a fegyelmi biztosság január 21-ei tárgyalásán, miután a vád szerint a Salernitana elleni, november 10-ei bajnokin „sportcsalást” követtek el.

ultrák olasz foci Salernitana Nocerina

Olaszország: a Nocerina hat főre fogyatkozott a 21. percben - az ultrák hatalma

2013-11-10 19:46:16

Nem mindennapi körülmények között ért véget a Salernitana–Nocerina mérkőzés az olasz labdarúgó-bajnokság harmadosztályában.  A vendégjátékosok a szurkolóik fenyegetésére hat főre fogyatkoztak a 21. percre, így a játékvezetőnek le kellett fújnia a találkozót.

Olaszország: újabb klubnál tesztelik a volt győri brazilt

2013-01-23 11:34:13

A korábban Magyarországon több csapatban is légióskodó brazil labdarúgó, Nicolas Ceolin az olasz Salernitanánál vesz részt próbajátékon.

magyar átigazolás Salernitana Nicolas Ceolin Győri ETO

Videó: félpályáról szerzett gólt a Salernitana játékosa

2009-04-27 04:00:24

A Serie B 36. fordulójában rendezett Salernitana–Albinoleffe találkozó (4–2) igazi gólparádét és egy álomgólt is hozott. Roberto Merino a félpálya közeléből emelt a vendégek kapujába, megadva a kegyelemdöfést a látogatóknak. Tekintse meg a remekbe szabott emelést!