Találatok a Richard Carapaz címkére

Találatok száma: 11

Kerékpár: a Giro-győztes nem kapott vízumot a brit körversenyre

2019-09-06 16:19:08

A friss Giro d'Italia-győztes Richard Carapaz nem lesz ott a hétvégén rajtoló brit kerékpáros körversenyen, mivel nem jutott hozzá időben a szigetországi vízumhoz.

Richard Carapaz Giro d'Italia

Vuelta: Carapaz bukott, kérdéses az indulása

2019-08-22 13:37:05

A Giro d’Italia idei győztese, Richard Carapaz bukott, így kérdéses, hogy részt tud-e venni a szombaton rajtoló Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyen.

kerékpár Vuelta Richard Carapaz

A porból a csúcsra – ő Egan Bernal, a Tour 22 éves győztese

2019-07-30 16:42:37

Vannak még modern tündérmesék: a kolumbiai Egan Bernal tehetségével és kemény munkájával tört ki az elképzelhetetlen szegénységből, s lett 22 évesen minden idők harmadik legfiatalabb és első dél-amerikai Tour de France-győztese.

Tour de France Richard Carapaz Nairo Quintana Egan Bernal

Kerékpár: a Giro-győztes Carapazt ünnepli Ecuador

2019-06-03 10:44:37

Az ecuadori sajtó ujjongva ünnepelte hétfőn Richard Carapazt, aki vasárnap megnyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körversenyt.

kerékpár Richard Carapaz Giro d'Italia

Giro: Carapaz pályafutása első háromhetes körversenyét nyerte

2019-06-02 17:59:48

Az ecuadori Richard Carapaz pályafutása első háromhetes kerékpáros körversenyét nyerte, miután megőrizte a rózsaszín trikót a Giro d'Italia vasárnapi utolsó szakaszán.

kerékpár Richard Carapaz Giro d'Italia Giro

Giro: Carapaz egy lépésre az összetett győzelemtől

2019-06-01 18:04:45

Az ecuadori Richard Carapaz megtartotta a rózsaszín trikót a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny 20. szakaszán szombaton, így a vasárnapi záró időfutam előtt végső győztesnek tekinthető. A hegyi befutóval zárult etapot a spanyol Pello Bilbao nyerte.

Giro: Cima sprintbefutóval nyert 170 kilométeres szökés után

2019-05-30 17:45:36

Damiano Cima közel 170 kilométeres szökés végén sprintbefutóban nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny csütörtöki 18. szakaszát, amely után az összetett élcsoportja változatlan maradt.

kerékpár Richard Carapaz Giro d’Italia Giro Damiano Cima

Giro d'Italia: Carapaz előnye nőtt, olasz siker a királyetapon

2019-05-28 18:48:54

Az olasz Giulio Ciccone nyerte meg kedden a Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny 16. szakaszát, míg az összetettben élen álló ecuadori Richard Carapaz jelentősen, pontosan egy perccel növelte előnyét, amely így 1:47 percre nőtt. Mögötte helyet cserélt Vincenzo Nibali és az ezúttal jócskán lemaradó Primoz Roglic a második és a harmadik helyen.

kerékpár Richard Carapaz Giulio Ciccone Giro d'Italia

Giro d'Italia: Richard Carapaz dupla sikert könyvelhetett el

2019-05-25 18:06:56

Az ecuadori Richard Carapaz nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny szombati hegyi szakaszát, amivel az összetett élére állt.

kerékpár Richard Carapaz Giro d’Italia Giro d'Italia

Giro d'Italia: ecuadori szakaszsiker, Terence Hill is tekert

2019-05-14 19:03:51

Az ecuadori Richard Carapaz nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny negyedik szakaszát, míg összetettben változatlanul a szlovén Primoz Roglic áll az élen.

Terence Hill Richard Carapaz Primoz Roglic Giro d'Italia

Giro: itt a nagy körversenyek első ecuadori szakaszgyőztese

2018-05-12 17:56:09

Richard Carapaz győzelmével ért véget a Giro d’Italia 8. szakasza, ezzel ő lett az első ecuadori kerékpáros, aki szakaszt nyert a három nagy körverseny (Giro, Tour de France, Vuelta a Espana) valamelyikén.