Találatok a rg Eb címkére

Találatok száma: 41

Rg Eb: „Rettentően büszke vagyok” – boldogan jött haza a magyar csapat

2019-05-21 09:31:11

Mint arról beszámoltunk, jól szerepelt a magyar ritmikusgimnasztika-válogatott a 2019-es Európa-bajnokságon: a nemzetek közötti csapatversenyben megszerezte a 10. helyet, Pigniczki Fanni a legjobb három szerrel számított összetett eredmény alapján pedig kivívta a szereplés jogát Magyarországnak a 2020-as Eb-n, mely plusz egy kijutási lehetőséget biztosít egy európai tornásznak a tokiói olimpiára.

rg Eb rg Pigniczki Fanni Deutsch-Lazsányi Erika

Rg Eb: taroltak az ikrek, csak az orosz himnusz kellett

2019-05-19 16:20:20

Az orosz Averina ikrek, Dina és Arina nyerték meg az összes felnőtt egyéni aranyérmet a 2019-es ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon – Oroszország pedig a többi elsőséget is megszerezte, nyolcból nyolc arannyal söpört a kontinensviadalon.

ritmikus gimnasztika rg Európa-bajnokság rg Eb rg Vlada Nikolcsenko Nikol Zelikman

Rg Eb: Pigniczki Fanni remekelt, három út áll nyitva Tokió felé

2019-05-18 17:05:01

Magyarország a 10. helyen végzett a 2019-es ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság csapatversenyében, mely a felnőtt egyéni és junior kéziszercsapat eredmények kombinálásával alakult ki. Pigniczki Fanni igen jó kontinensviadalt zárt, magabiztosan kvalifikálta Magyarországot a 2020-as Eb-re, ezzel az is eldőlt, hogy mindhárom ötkarikás kvalifikációs út nyitva maradt. Az Eb első két aranyérmét Oroszország nyerte meg.

ritmikus gimnasztika rg Európa-bajnokság olimpiai kvalifikáció magyar junior kéziszercsapat Rg Eb Rg

Rg Eb: kitűnő magyar kezdés, az oroszokat ritka eset sokkolta

2019-05-17 16:16:36

A juniorok csütörtöki versenye után pénteken a felnőttek is megkezdték szereplésüket a baki ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon. A magyar válogatott tagjai, Pigniczki Fanni és Juhász Anna jó napot zártak, előbbi két 18 fölötti pontszámmal várja a holnapi folytatást.

ritmikus gimnasztika rg Eb rg Pigniczki Fanni Milena Baldassarri Juhász Anna

Rg Eb: rendkívül magas juniorpontszámok, a magyarok a 14. helyen

2019-05-16 17:43:29

A Farkas Júlia, Fodor Nadin, Kis Janka, Magyar Hanna, Somhegyi Réka, Varga Lujza összeállítású magyar junior ritmikusgimnasztika-kéziszercsapat a 14. helyről várhatja a folytatást a felnőtt és junior Európa-bajnokság első versenynapja után.

ritmikus gimnasztika rg Eb rg magyar junior kéziszercsapat junior rg Eb

Rg Eb: remek 16. hely és kvóta Pigniczki Fannitól, orosz diadal összetettben

2018-06-03 19:43:54

Pigniczki Fanni kvótát szerzett Magyarországnak a 2019-es Európai Játékokra és a kitűnő 16. helyen végzett összetettben a 2018-as ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon a spanyolországi Guadalajarában. A kontinensbajnoki címet szenzációs utolsó gyakorlatának köszönhetően az orosz Arina Averina szerezte meg, így nem tört meg az oroszok 1999 óta tartó győzelmi sorozata az összetett Eb-ken.

ritmikus gimnasztika rg Eb rg olasz kéziszercsapat bolgár kéziszercsapat Pigniczki Fanni

Rg Eb: 12. és 13. helyen a magyarok, orosz diadal, eldobott bolgár arany

2018-06-02 19:35:37

A spanyolországi Guadalajarában megrendezett ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon Magyarország a 13. helyen végzett a kombinált (junior egyéni és felnőtt kéziszercsapat eredmények által számított) csapatversenyben, a 12. pozícióban pedig a felnőtt kéziszercsapatok között. Mindkét aranyérmet Oroszország nyerte meg.

Ákoshegyi Eszter ritmikus gimnasztika rg Eb rg orosz kéziszercsapat olasz kéziszercsapat

Rg Eb: kialakult a magyar csapat, Pigniczki Fanni a felnőtt egyéni induló

2018-05-14 13:08:39

Kialakult a magyar csapat a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságra, melyet a spanyolországi Guadalajarában rendeznek meg június 1. és 3. között. A felnőttek top 24-es kontinensviadalán Pigniczki Fanni képviseli a magyar színeket, a juniorversenyben Borda Korinna, Ákoshegyi Eszter és Locke Szonja, míg kéziszercsapatunk Borsányi Patrícia, Földi Cintia, Katona Hanna, Kovács Jázmin, Németh Virág, Wehovszky Vivien összeállításban áll szőnyegre.

ritmikus gimnasztika rg Eb rg Pigniczki Fanni Deutsch-Lazsányi Erika

Rg Eb: „A jövőben ezt el kell kerülnünk” – helyszíncsere edzésgondok miatt

2018-01-22 09:21:28

A hétvégén előbb a Spanyol Királyi Tornaszövetség (RFEG), majd az Európai Tornaszövetség (UEG) is hivatalosan bejelentette: a 2018-as ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság helyszíne az eredetileg tervezett Valladolid helyett a szintén spanyolországi Guadalajara lesz.

ritmikus gimnasztika rg Eb rg

Rg Eb: mint két aranytojás – taroltak Budapesten az orosz ikersztárok

2017-05-21 18:50:33

Az összes aranyérmet Oroszország szerezte meg a budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon, a záró napon a szerenkénti felnőtt döntőket kivétel nélkül megnyerő Averina ikreket ünnepelte a közönség.

ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság Budapest ritmikus gimnasztika Eb Budapest ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg

Ritmikus gimnasztika Eb: minden döntőt az oroszok nyertek

2017-05-21 16:00:25

A kombinált csapatverseny után a vasárnapi szerenkénti döntőket is az oroszok nyerték meg, és a junior együttes kéziszercsapatok mezőnyében is ők végeztek az élen a Papp László Budapest Sportarénában rendezett ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon.

rg Eb Budapest rg Eb

Rg Eb: dicséret a nagyasszonytól, remek magyar 8. hely!

2017-05-20 21:04:32

A magyar ritmikusgimnasztika-válogatott kiváló versenyzéssel a 8. helyen zárta az első ízben kiírt kombinált csapatversenyt a budapesti Európa-bajnokságon – az első aranyérem az oroszok nyakába került. Kis Alexandra a három legjobb pontszáma alapján számított eredményével kvalifikálta Magyarországot a 2018-as, valladolidi összetett Eb-re.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg Váray Míra Pigniczki Fanni

Rg Eb: pazar első nap, a magyarok a sportági nagyok mögött fordulnak!

2017-05-19 21:40:30

A magyar válogatott kitűnő szerepléssel a 8. helyen zárta a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság első napját, a mieinket kizárólag a sportági nagyhatalmak előzik meg a rangsorban.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb Budapest rg Eb rg Váray Míra

Rg Eb: megmutatjuk, miért a ritmikus gimnasztika a legszebb sportág!

2017-05-19 18:13:54

Megkezdődött a Papp László Budapest Sportarénában a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság. Az első versenynap legjobb képeiből válogattunk.

ritmikus gimnasztika rg Európa-bajnokság rg Eb Budapest rg Eb rg junior kéziszercsapat

Rg Eb: a 14. helyen a magyar juniorok az első nap után

2017-05-19 13:00:26

Megkezdődött a Papp László Budapest Sportarénában a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság, melyen a magyar juniorválogatott az első napi selejtező után a 14. helyen áll.

1000 perc edzés 1 perc csillogásért: a legkeményebben dolgozó magyar lányok

2017-05-18 01:26:55

Ha egy ritmikus gimnasztikát sosem látott járókelő betévedt volna a Papp László Budapest Sportarénába és megnézett volna egy Eb előtti pódiumedzést, csupa csillogást látott volna. Teljes díszben az Aréna, elő-előkerültek a szemkápráztató, egyenként több százezer forintos versenydresszek. Félig még gyakorlás, félig már felmérés a versenyre, a mozdulatok már a figyelő szakembereknek és bíróknak is szólnak, könnyedség, szépség, trükkök. Könnyűnek látszik – elképesztő mennyiségű munka eredménye.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb Budapest rg Eb rg interjú

Rg Eb: változott a magyar szerleosztás, beköltöztek a világklasszisok

2017-05-17 10:57:52

Változott a magyar ritmikusgimnasztika-válogatott szerleosztása a pénteken kezdődő budapesti Európa-bajnokságra: az eredeti tervnek megfelelően Kis Alexandra indul négy szerrel, ám Váray Míra három helyett két szert (karika, buzogány) kapott, Pigniczki Fanni pedig egy helyett kettőt (szalag, labda).

ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg Váray Míra

Rg Eb: kijelölték a budapesti kontinenstornán szereplő magyar csapatot

2017-04-25 11:05:57

Kijelölte a Magyar Ritmikus Gimnasztika Szövetség (MRGSZ) a válogatott összeállítását a május 19-21. közötti, hazai rendezésű Európa-bajnokságra. Kis Alexandra négy szerrel versenyez, Váray Míra hárommal (karika, labda, buzogány), Pigniczki Fanni pedig eggyel (szalag). A 2017-es kontinensviadalt a budapesti Papp László Sportarénában rendezik meg.

ritmikus gimnasztika rg Európa-bajnokság rg Eb Budapest rg Eb rg magyar junior kéziszercsapat

Volt egy pillanat, hogy majdnem elvesztettük a művészetet

2017-03-04 16:14:03

Amikor 1996-ban Budapesten versenyzett, sportága szupersztárjaként jött ide, utolsó világbajnoki érmeit a magyar fővárosban nyerte. Most már az Európai Tornaszövetség tisztségviselőjeként segédkezett a 2017-es budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság sorsolásában. Az idő mintha nem fogna Maria Petrován, aki ránézésre akár szőnyegre is állhatna bármikor – pedig már messze van az az idő, amikor a legnagyobb rg-sztárként egy magyar kislány kérését is teljesítette a Három Kívánságban.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb Budapest rg Eb 2017 rg Eb rg

Rg: az Aréna várja a sportág elitjét a budapesti Eb-re

2016-12-16 12:59:11

Az Európai Tornaszövetség (UEG) közzétette a 2017-es, budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság hivatalos rendezési irányelveit. Az új olimpiai ciklus első nagy rg-eseményének 2017. május 19. és 21. között a Papp László Budapest Sportaréna ad otthont.

ritmikus gimnasztika Eb Budapest ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb Budapest rg Eb UEG