Találatok a Rafael Nadal címkére

Találatok száma: 1024

Tenisz: Nadal Londonban nem indul; Raonic–Fucsovics lesz

2018-06-13 18:40:14

A világelső Rafael Nadal visszalépett a londoni Queen's Clubban sorra kerülő jövő heti füves pályás tenisztornától.

tenisz Rafael Nadal Milos Raonic Fucsovics Márton

„Vannak trónkövetelők. Vannak küzdők. De király csak egy van”

2018-06-11 18:20:16

Rafael Nadal vasárnap tizenegyedszer is megnyerte a Roland Garrost, amivel újfent emlékeztetett arra mindenkit, hogy nincs hozzá fogható salakpályás teniszező a világon.

Roland Garros Rafael Nadal

Tenisz: S. Williams 268 helyet javított a ranglistán, Fucsovics egyet rontott

2018-06-11 11:23:54

Továbbra is a vasárnap 11. Roland Garros-címét szerző spanyol Rafael Nadal vezeti a férfi teniszezők világranglistáját, amelyen Fucsovics Márton egy helyet rontva a 46. helyen áll, a hölgyeknél Babos Tímea maradt a 37., míg a korábbi világranglista-vezető, a másfél éve kihagyás után visszatérő Serena Williams rögtön 268 helyet javított.

tenisz Simona Halep Serena Williams Rafael Nadal Fucsovics Márton Babos Tímea

Roland Garros: Nadal hét-nyolc éve ezt még lehetetlennek tartotta

2018-06-10 22:08:44

Nem tud és nem is akar harcolni az idővel a Roland Garros spanyol királya, aki szeretne 20 vagy több Grand Slam-győzelmet, de nem ez jár a fejében reggelente – már most is szerencsésnek érzi magát, amiért ennyi minden jót kapott az élettől.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal

Roland Garros: Rafael Nadal 11. alkalommal Párizs királya!

2018-06-10 17:52:35

A spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, mivel a döntőben három szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet. A harmadik szettben sérüléssel küszködő salakkirály a 11. alkalommal nyerte meg a Roland Garrost, összességében a 17. Grand Slam-tornagyőzelmét aratta.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Dominic Thiem

Megvan a tizenegyedik: ismét Nadal lett Párizs salakkirálya

2018-06-10 14:09:41

Roland Garros: a salakkirály ismét hengerelt – Nadal 11-edszer döntős!

2018-06-08 18:08:57

A címvédő Rafael Nadal három játszmában (6:4, 6:1, 6:2) megverte az argentin Juan Martín del Potrót a Roland Garros férfi egyesének elődöntőjében, így bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a Marco Cecchinato tündérmeséjének véget vető Dominic Thiem lesz az ellenfele.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Marco Cecchinato Juan Martín del Potro Dominic Thiem

Roland Garros: Nadal örül Cristiano Ronaldo testének

2018-06-07 17:37:53

A két napon át tartó meccsen elődöntőbe jutó világklasszis spanyol teniszező maga is elismerte: szerdán túl idegesen kezdett a Roland Garros negyeddöntőjében, ám csütörtökön már kellő agresszivitással lépett fel Diego Schwartzman ellen.

Roland Garros Rafael Nadal Cristiano Ronaldo

Roland Garros: Nadal tizenegyedszer elődöntős Párizsban

2018-06-07 14:49:11

A világelső Rafael Nadal négy szettben legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a francia nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martin del Potro Diego Schwartzman

Roland Garros: három éve nem történt ilyen Nadallal a párizsi salakon

2018-06-06 20:07:51

A Párizsra szerda késő délután lecsapó vihar miatt először bő egy órára félbeszakadt a játék, a férfiak két negyeddöntőjébe kellett a kényszerű szünetet közbeiktatni, aztán félóra tenisz után újabb esőszünetet rendeltek el, végül röviddel este nyolc előtt közölték: majd holnap befejezik. Előtte azonban olyan eseménynek lehetett tanúja a Roland Garros közönsége, amilyet legutóbb a 2015-ös Francia nemzetközi bajnokságon láthatott: Rafael Nadal szettet vesztett.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martín del Potro Diego Schwartzman

Roland Garros: Nadal a 900-asok klubjában, Halep is nyert

2018-06-04 16:41:01

A tízszeres győztes Rafael Nadal magabiztos győzelemmel jutott negyeddöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság férfiversenyében.

Simona Halep Roland Garros Rafael Nadal Diego Schwartzman Darja Kaszatkina Caroline Wozniacki

Roland Garros: Nadal ismét hengerelt, bejutott a nyolcaddöntőbe

2018-06-02 15:16:22

Rafael Nadal könnyedén bejutott a Roland Garros 4. fordulójába férfi egyesben, miután három szettben, 6:3, 6:2, 6:2-re legyőzte a 27. helyen kiemelt francia Richard Gasquet-t.

tenisz Roland Garros Richard Gasquet Rafael Nadal

Roland Garros: Del Potro tudta a választ elsőként a kérdésre

2018-05-31 18:06:32

Rafael Nadal 6:2, 6:1, 6:1-re nyert az argentin Guido Pella ellen a Francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) 2. fordulójában. A hölgyeknél jóval szorosabb mérkőzésen jutott tovább Marija Sarapova, bár nem vesztett szettet Donna Vekic ellen. Serena Williams játszmahátrányból fordított.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Marija Sarapova

Roland Garros: Nadal visszavárja a Realhoz Zidane-t

2018-05-31 20:19:26

A könnyű második körös siker utáni sajtótájékoztatón Rafael Nadalt nem csak a Roland Garrosról kérdezték, nagy Real Madrid-szurkolóként Zinédine Zidane lemondásával kapcsolatban is beszélt.

Zinédine Zidane Real Madrid Rafael Nadal

Tenisz: Fucsovics csúcsot jelentő 45. helyen, Babos a 37. a ranglistán

2018-05-28 09:56:15

Fucsovics Márton a várakozásoknak megfelelően jelentősen javítva a 45. helyre jött fel a férfi teniszezők világranglistáján, amelyet változatlanul a vasárnap rajtolt Roland Garroson címvédő Rafael Nadal vezet. A nőknél a legjobb magyar, Babos Tímea változatlanul 37., a múlt heti, nürnbergi tornán negyeddöntős Stollár Fanny pedig 38 pozíciót javítva feljött a 165. helyre.

tenisz WTA-világranglista Simona Halep Roger Federer Rafael Nadal Fucsovics Márton

Tenisz: Nadal visszaelőzte Federert; Babos a 37. a nőknél

2018-05-21 09:12:29

Fucsovics Márton 60. a férfiak, Babos Tímea 37. a nők legfrissebb tenisz-világranglistáján.

WTA-világranglista Simona Halep Roger Federer Rafael Nadal Fucsovics Márton Babos Tímea

Tenisz: nyolcadik római sikerével Nadal újra világelső

2018-05-20 19:40:29

Rafael Nadal pályafutása során nyolcadszor nyerte meg a római salakpályás tenisztornát, ennek köszönhetően pedig hétfőtől újra ő a világelső.

tenisz Rafael Nadal Alexander Zverev

Tenisz: Djokovicstól a pompás játék is kevés volt, Nadal a döntős

2018-05-19 18:02:53

A hétszeres bajnok Rafael Nadal két játszmában, 7:6, 6:3-ra megverte a négyszeres győztes Novak Djokovicsot a római salakpályás tenisztorna férfi egyesének elődöntőjében, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a német Alexander Zverev lesz az ellenfele.

tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Alexander Zverev

Tenisz: Djokovics is nyert, jöhet Nadal az elődöntőben

2018-05-18 21:28:21

A 11. helyen kiemelt szerb Novak Djokovics három szettben legyőzte a japán Nisikori Keit a római salakpályás tenisztorna férfiversenyének pénteki negyeddöntőjében.

tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics

Tenisz: Nadal és Djokovics is a nyolc között Rómában

2018-05-17 16:54:31

Az első helyen kiemelt Rafael Nadal továbbjutott a negyeddöntőbe a római salakpályás férfi tenisztornán, mivel két játszmában, 6:4, 6:1-re legyőzte a kanadai Denis Shapovalovot. A 11. helyen rangsorolt Novak Djokovics is két szettben nxert, az ő ellenfele Albert Ramos-Vinolas volt volt.