Találatok a PVSK címkére

Találatok száma: 88

Férfi kosár NB I: a PVSK 100 közelébe jutott a Körmend ellen

2019-05-09 17:40:09

A PVSK hazai pályán 98–85-re legyőzte az éllovas Körmendet a férfi kosárlabda NB I középszakaszának csütörtöki játéknapján, a felsőház 8. fordulójának mérkőzésén.

férfi kosár NB I PVSK Egis Körmend

Férfi kosár NB I: súlyos vereséget szenvedett Pécsen a Szolnok

2019-05-02 21:05:30

A címvédő Szolnok 108–87-re kikapott a Pécs vendégeként a férfi kosárlabda NB I felsőházában, a középszakasz csütörtöki játéknapján. A Szolnok sorozatban a hetedik idegenbeli bajnoki meccsét veszítette el. A Szombathely 21 ponttal győzött a Jászberény otthonában.

kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olaj PVSK Jászberény Falco

Férfi vízi ob I: a Pécs könnyedén legyőzte a Vasast

2019-04-16 21:30:04

A Pécs házigazdaként 11–6-ra legyőzte a Vasast a férfi vízilabda ob I középszakaszának alsóházában.

vízilabda férfi vízi ob I Vasas vízilabda PVSK

Férfi kosár NB I: a Körmendé az alapszakasz, csak 11. az Alba

2019-04-06 19:27:43

Hiába győzött az Alba Fehérvár magabiztosan (92–82) vendége, a DEAC ellen a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában, nem fért be az első tízbe, így a 2017-es bajnokcsapat az idén nem lesz ott az aranyéremért zajló playoffban – a bajnokság középszakaszában csak az alsóházban szerepelhet, azaz nem végezhet majd a 11. helynél előrébb. Az alapszakaszt a Körmend nyerte meg, amely szombaton felülkerekedett az Atomerőmű vendégeként, miközben az eddig vezető Szolnok – egy dudaszós tripla következtében – egypontos vereséget szenvedett Jászberényben.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK Jászberény Egis Körmend

Férfi kosár NB I: a PVSK és a Jászberény is idegenben nyert

2019-03-01 20:10:37

A Jászberény a Kecskemét, a Pécs pedig a Szeged otthonában győzött a férfi kosárlabda NB I alapszakaszában, pénteken.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I PVSK Naturtex-SZTE-Szedeák KTE-Duna Aszfalt Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: körmendi győzelem, fehérvári vereség

2019-01-18 19:06:38

A Körmend a Pécs, a Kecskemét az Alba Fehérvár ellen nyert saját közönsége előtt a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I PVSK KTE-Duna Aszfalt Egis Körmend Alba Fehérvár

Férfi vízi ob I: simán nyert a Szolnok; meglepő BVSC-vereség

2018-12-01 14:30:53

Meglepetésre a vendég Pécs egy góllal legyőzte a BVSC-t a Szőnyi úton a férfi vízilabda ob I szombati játéknapjának nyitó mérkőzésén.

vízilabda férfi vízilabda férfi vízi ob I Vasas vízilabda UVSE Szolnoki Dózsa

Férfi kosár NB I: a PVSK 15 ponttal kikapott Szombathelyen

2018-11-17 19:58:35

A tabella második helyén álló PVSK 68–53-as vereséget szenvedett a Falco vendégeként Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Körmend és a Jászberény hazai környezetben nyert, utóbbi a Sopront győzte le hosszabbításban.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I Sopron KC PVSK Naturtex-SZTE-Szedeák Jászberény kosárlabda

Férfi vízi ob I: az OSC két góllal nyert Szolnokon

2018-11-10 17:27:02

Az AVUS Szombathely három góllal győzte le hazai pályán a PVSK-t, míg az UVSE Tatabányán nyert. Megszerezte első pontjait a Kaposvár és a Vasas is, épp egymással játszottak döntetlent a 2018–2019-es élvonalbeli vízilabda-bajnokság alapszakaszának 5. fordulójában.

tatabánya Vasas UVSE PVSK Kaposvári VK AVUS Szombathely

Férfi kosár NB I: a listavezető a Szegedet is elintézte

2018-11-08 20:15:35

A Pécsi VSK a hetedik mérkőzésén a hatodik győzelmét érte el a 2018–2019-es évadban, hazai pályán 85–76-ra legyőzte az SZTE-Szedeákot a férfi élvonalbeli kosárlabda-bajnokság hetedik fordulójában.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I PVSK Naturtex-SZTE-Szedeák

Férfi kosár NB I: simán győzött a PVSK a Jászberény ellen

2018-10-25 20:18:41

A Pécs 79–55-re győzte le a vendég jászberényi együttest csütörtökön a férfi kosárlabda NB I-ben. Ötödik mérkőzésén negyedik sikerét aratta a Pécs, míg a Jászberény a harmadik vereségét szenvedte el.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I PVSK Jászberény

Férfi kosár NB I: odahaza nyert a Pécs és a Kecskemét

2018-10-05 20:11:46

A Pécs és a Kecskemét is hazai pályán nyert a férfi kosárlabda NB I 2. fordulójának pénteki játéknapján.

férfi kosár NB I PVSK KTE-Duna Aszfalt

Férfi vízi ob I: a Kaposvár a 9., a világbajnok befejezte

2018-05-23 21:15:49

A férfi vízilabda ob I 9. helyéért zajlott rájátszás 3. mérkőzését a Kaposvár 10–9-re megnyerte a PVSK ellen, amivel a párharcban is felülkerekedett riválisán. A találkozó után a kaposváriak játékosa, Varga II Zsolt bejelentette ob I-es pályafutásának végét. A 40. születésnapját holnap ünneplő center tagja volt a 2003-ban a barcelonai világbajnokságot megnyerő magyar válogatottnak,

Kaposvár Kaposvári VK PVSK Varga II Zsolt

Férfi kosár NB I: söpréssel elődöntőben a címvédő Alba

2018-05-21 19:45:13

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén is győzött a PVSK ellen a bajnoki címvédő Alba Fehérvár, és 3–0-s összesítéssel, azaz söpréssel került be az elődöntőbe.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I PVSK Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: elsöprő negyeddel fordított a ZTE

2018-05-06 20:01:18

A ZTE vasárnap hazai pályán 87–74-re legyőzte a PVSK-t a férfi kosárlabda NB I-ben, a középszakasz középházában.

kosárlabda férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK PVSK

Férfi kosár NB I: a körmendiek későn ébredtek Pécsen

2018-03-29 21:48:37

A Pécsi VSK 89–77-re legyőzte hazai pályán a Körmendet a férfi kosárlabda NB I csütörtöki mérkőzésén.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I PVSK Körmend

Férfi kosár NB I: nagyon simán nyert a Szolnok az Atom ellen

2018-03-03 18:18:43

Az éllovas Szolnoki Olaj 90–57-re győzött az Atomerőmű vendégeként a férfi kosárlabda NB I 18. fordulójának szombatra halasztott mérkőzésén. Az Alba Fehérvár a kiváló második félidei játékával 92–71-re verte meg a Pécset.

kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olaj PVSK Atomerőmű Alba Fehérvár

Rátgéber László: Mostanra sokan elfelejtették, hogy apu hogyan pofoz

2018-03-03 09:22:07

Eltűnt a nagy nyilvánosság elől, miközben mégsem. Pécsen már csak hónapok választják el élete legújabb fő műve, a Nemzeti Kosárlabda Akadémia átadásától, de hogy látjuk-e még valaha öltönyben a pálya szélén, azt ő maga sem tudja megmondani. Rátgéber Lászlóval a kosáredzői szakma csúcsairól és az életét a sikerek mellett végigkísérő tragédiákról is beszélgettünk.

magyar női kosárlabda-válogatott magyar férfi kosárlabda-válogatott interjú Rátgéber László PVSK

Férfi kosárlabda NB I: légióst cserélt a PVSK

2018-02-23 13:31:59

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő PVSK felbontotta Nebojsa Dukics szerződését, s a helyére egy amerikai játékost igazolt – adta hírül a klub a hivatalos honlapján.

férfi kosárlabda PVSK Nebojsa Dukics

Férfi kosár MK: a Szolnok és az Alba is nyert, egymás ellen folytatják

2018-02-16 15:00:39

Volt visszaút a félidei húszpontos hátrányból, fordított a Körmend, mégis kikapott: a Lóránt Péter és Trevis Simpson játékára építő Alba Fehérvár 86–82-re megnyerte a férfi kosárlabda Magyar Kupa pénteki debreceni negyeddöntőjének talán leginkább várt mérkőzését. A fehérváriak következő ellenfele a Szolnoki Olaj lesz, amely 89–78-ra verte a Kecskemétet. A Falco tizenöt pontos hátrányt ledolgozva énekelte ki a sajtot a PVSK szájából, míg a véghajrában figyelmesebben játszó Atomerőmű SE 61–58-ra legyőzte a ZTE-t egy feledhető negyven perc után.