Találatok a Portland Trail Blazers címkére

Találatok száma: 171

NBA: Curry megint 35 pont felett, harmadszor is nyert a GSW

2019-05-19 07:56:14

A Golden State Warriors a két hazai győzelem után az első idegenbeli meccsét is megnyerte a Portland Trail Blazers ellen (110–99) az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoportjának döntőjében, így már 3–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

Stephen Curry Portland Trail Blazers NBA Golden State Warriors

NBA: „Damian Lillard minden egyes nap a Burger Kingben ebédelt”

2019-05-17 16:29:26

Damian Lillard, a Portland Trail Blazers irányítója még sosem járt ilyen magasságokban csapatával, mint most, ráadásul oaklandi születésűként mérkőzik meg a Golden State Warriorsszal a nagydöntőért.

Portland Trail Blazers NBA Itt van Amerika Damian Lillard

Nehezebben, de a másodikat is megnyerte a Warriors

2019-05-17 09:17:51

A nagyszünetben még tizenöt ponttal vezetett a Portland, de a harmadik negyedben, majd a végjátékban a maga javára döntötte el a küzdelmet a címvédő, ezzel 2–0-s előnybe került az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében.

Portland Trail Blazers NBA Golden State Warriors

NBA: mélyről jött vissza és nagy hajrával nyert a Golden State

2019-05-17 06:27:31

A nagyszünetben 15 pontos hátrányban volt, még két perccel a befejezés előtt is a vendég Portland Trail Blazers állt jobban, ám végül a 14–3-as hajrát kivágó Golden State Warriors nyerte meg 114–111-re az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének második mérkőzését. Stephen Curry 37 ponttal, valamint nyolc-nyolc lepattanóval és assziszttal zárta a magyar idő szerint péntekre virradóra lejátszott meccset, amely után a címvédő 2–0-ra vezet összesítésben.

NBA: a Golden State hozta a nyugati döntő első meccsét

2019-05-15 07:00:30

A címvédő Golden State Warriors hazai környezetben 116–94-re legyőzte a Portland Trail Blazerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoportdöntőjének első mérkőzésén, ezzel 1–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A vendéglátóknál Stephen Curry 36 pontot dobott.

NBA: a törökök „terrorista” honfitársuk miatt nem adják a meccseket

2019-05-14 16:44:18

Az NBA közvetítési jogát birtokló török televíziótársaság az idén egy percet sem sugároz a Nyugati főcsoport döntőjéből, sőt, ha a Portland valamilyen csoda folytán a nagydöntőbe jut a Golden State kiejtésével, a fináléról is lemaradnak a török tv-nézők. Az ok pedig Enes Kanter, a Trail Blazers török játékosa, aki közellenségnek számít a hazájában.

terrorizmus Portland Trail Blazers NBA Enes Kanter

Döbbenetes Leonard-kosárral jutott Keleti döntőbe a Toronto – VIDEÓ

2019-05-13 08:35:08

Hihetetlen jelenettel zárult egy elképesztően jó párharc az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, a Raptors lesz a Bucks ellenfele, míg a Sixers szezonja véget ért – Nyugaton C. J. McCollum parádéjával Denverben nyert hetedik meccset, így fantasztikus teljesítménnyel jutott nyugati döntőbe a Portland.

Toronto Raptors Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers NBA-rájátszás NBA Kawhi Leonard

NBA: a Trail Blazers és a Raptors is bejutott a főcsoportdöntőbe

2019-05-13 06:56:03

Keleten a Toronto Raptors, Nyugaton pedig a Portland Trail Blazers jutott be az NBA rájátszásának főcsoportdöntőjébe – előbbi Kawhi Leonard fantasztikus, dudaszós kosarával 92–90-re legyőzte a Philadelphia 76erst, utóbbi pedig a Denver Nuggets ellen diadalmaskodott 100–96-ra. Mindkét párharcban ez volt a hetedik, mindent eldöntő mérkőzés.

Toronto Raptors Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers NBA-rájátszás NBA Denver Nuggets

A Sixers és a Blazers is kiharcolta a hetedik meccset

2019-05-10 08:42:40

A Philadelphia és a Portland is megmenekült, magabiztos hazai győzelmével kiegyenlített, így Torontóban, illetve Denverben dől el ez a két párharc az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

Toronto Raptors Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers NBA rájátszás NBA Denver Nuggets

Leonard a Torontót, Jokics a Denvert vezette sikerre

2019-05-06 09:51:59

Kawhi Leonard újabb extrájával visszavette a pályaelőnyt a Raptors, Joel Embiid megint gyenge volt. Philadelphiában egyenlített a Toronto az észak–amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának második körében – a Portland sem tudta behúzni a harmadikat Nyugaton, visszavágott és szintén egyenlített a Denver.

Toronto Raptors Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers Nikola Jokics NBA Kawhi Leonard

NBA: négyszeri hosszabbítás után nyert a Portland

2019-05-04 07:08:15

Hiába jutott a Boston Celtics öt játékosa egyenként legalább 16 pontig, Jannisz Adetokunbo ellen nem volt ellenszere: a Milwaukee nigériai-görög játékosa 32 pontja mellé 13 lepattanót (mind a saját palánkja alatt) és nyolc gólpasszt is jegyzett, ezzel 123–116-os győzelemre vezette csapatát az NBA rájátszásának második körében, a két csapat harmadik összecsapásán. Nyugaton a Portland és a Denver harmadik meccse négyszer ötpercnyi hosszabbításba torkollott, s végül a hazai Blazers kerekedett felül.

Portland Trail Blazers NBA rájátszás NBA Milwaukee Bucks Denver Nuggets Boston Celtics

Remekül védekezett, Denverben egyenlített ki a Portland

2019-05-02 08:00:43

A pontgazdag első meccs után ezúttal egyik fél sem érte el a százas határt, amelyből a végig magabiztosan vezető Blazers jött ki jobban, ezzel elvette a Nuggets pályaelőnyét – nézzük, hogy mi történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

Portland Trail Blazers NBA-rájátszás NBA Denver Nuggets

NBA: Jokics megfogva, nagyot ment a Portland Denverben

2019-05-02 06:29:11

A mérkőzés jelentős részében több mint tíz ponttal vezetett, és a 20 pontja mellett 6-6 lepattanót és gólpasszt elkönyvelő C. J. McCollum vezérletével győzött is a Portland Trail Blazers a Denver Nuggets vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) szerdai játéknapján, ezzel 1–1-re alakítva a Nyugati főcsoport elődöntőjének összesített állását. A vendégeknek sikerült 16 ponton tartaniuk a Nuggets vezérét, Nikola Jokicsot.

Portland Trail Blazers NBA Denver Nuggets

Damian Lillard 50 ponttal és őrült meccsnyerővel lett hős Portlandben

2019-04-24 08:12:01

Érthetetlen összeomlás az OKC-től, bámulatos teljesítmény és elképesztő dobás Damian Lillardtól – az irányító hihetetlen estével vezette győzelemre és a második körbe a Portlandet az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában. A Raptors és a Sixers gálázva tudta le a maga párharcát, míg a Nuggets dominált és előnybe került a Spurs ellen.

Toronto Raptors Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers Oklahoma City Thunder NBA-rájátszás NBA

NBA: továbbjutott a Raptors, a 76ers és a Trail Blazers is

2019-04-24 06:39:05

A Toronto Raptors az Orlando Magic, a Philadelphia 76ers a Brooklyn Nets, míg a Portland Trail Blazers az Oklahoma City Thunder szerda hajnali legyőzésével bejutott az NBA rájátszásának második fordulójába. A Denver Nuggets nyert a San Antonio Spurs ellen, így ebben a párharcban a denveriek kerültek 3–2-es előnybe.

Toronto Raptors Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers NBA

Oklahoma Cityben is nyert a Portland, a Boston az első továbbjutó

2019-04-22 09:07:45

Damian Lillardék remek védekezéssel és Russell Westbrook gyenge napjával jutottak 3–1-es előnyhöz a Thunder ellen az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában – szintén 3–1-re vezet a szoros meccset nyerő a GSW és a sima győzelmet arató Raptors, míg a Celtics söpréssel jutott a második körbe.

Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder NBA Boston Celtics

Húsz pontot vert a Thunderre a Portland; óriási denveri fordítás

2019-04-17 08:04:32

A Toronto erődemonstrációval, a Nuggets hihetetlen futással egyenlítette ki saját párharcát az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, a Trail Blazers viszont nem adott sok esélyt az OKC-nek.

Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder NBA

James Harden újabb 50 pontos tripla duplájával nyert a Rockets

2019-03-31 10:35:25

Újabb elképesztő teljesítményt rakott le az asztalra James Harden, a regnáló MVP ötven dobott ponttal és egy tripla duplával vezette fontos győzelemre a Houstont az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján. A Boston és a Portland idegenben, az Indiana otthon kapott ki, a Raptors, a Sixers és a Clippers viszont nem hibázott.

kosárlabda Portland Trail Blazers NBA James Harden Indiana Pacers Houston Rockets

NBA: horrorsérülést szenvedett a Portland sztárja – videó, 18+

2019-03-26 08:43:03

Brutális sérülést szenvedett az NBA legutóbbi játéknapján Jusuf Nurkic, a Portland Trail Blazers sztárja. Az alábbi videó megtekintését csak erős idegzetűeknek ajánljuk.

videó sérülés lábtörés Portland Trail Blazers NBA Jusuf Nurkic

Westbrook és George is remekelt, az OKC lenyomta a Portlandet

2019-01-23 08:40:54

Nagyszerűen játszott a Thunder két szupersztárja, a Trail Blazers végig futott az eredmény után az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali rangadóján – a Toronto közben újabb győzelmet aratott Kawhi Leonard nélkül, a Mavericks megverte a Clipperst, míg a Minnesota ezúttal nem adott esélyt a Phoenixnek.

kosárlabda Russell Westbrook Portland Trail Blazers Phoenix Suns Oklahoma City Thunder NBA