Találatok a NL címkére

Találatok száma: 42

Nemzetek Ligája: Portugália lett az első torna győztese!

2019-06-09 20:31:52

Az Európa-bajnoki címvédő Portugália legyőzte odahaza Hollandiát az első Nemzetek Ligája döntőjében, az aranymérkőzést egyetlen gól döntötte el.

holland válogatott Portugália Nemzetek Ligája-döntő Nemzetek Ligája négyes döntő Nemzetek Ligája NL-döntő

NL: Hollandia hosszabbításban győzte le Angliát, döntőbe jutott

2019-06-06 23:28:04

Portugália és Hollandia labdarúgó-válogatottja vívja az első Nemzetek Ligája-kiírás döntőjét vasárnap. A csütörtöki elődöntőben Hollandia hosszabbítás után 3–1-re legyőzte Angliát egy elképesztő védelmi hibákkal tarkított találkozón Guimaraesben. A harmadik helyért Svájc és Anglia mérkőzik meg.

elődöntő Ronald Koeman Quincy Promes Nemzetek Ligája NL Memphis Depay

Hihetetlen hibák, Hollandia Anglia legyőzésével NL-döntős!

2019-06-06 20:20:53

NL: Pepe lapockatörést szenvedett, nem játszhat a döntőben

2019-06-06 18:53:22

Lapockatörést szenvedett, így nem játszhat a Nemzetek Ligája négyes döntőjének vasárnapi fináléjában Pepe, a házigazda portugál labdarúgó-válogatott védője.

Portugália Pepe Nemzetek Ligája NL

Kép: magyar szakember adta át CR-nek a meccs legjobbjának járó díjat

2019-06-06 11:37:49

Dinnyés Márton adhatta át a triplázó Cristiano Ronaldónak a mérkőzés legjobbjának járó díjat a Portugália–Svájc (3–1) Nemzetek Ligája-elődöntőt követően.

Svájc Portugália Nemzetek Ligája NL MLSZ Cristiano Ronaldo

NL: „Szörnyű látni, ahogy portugál családok menekülnek a saját városukban”

2019-06-05 22:53:45

Nem unatkoznak a portugál rendőrök a labdarúgó Nemzetek Ligája idején, az angol szurkolók ugyanis már szerda este azzal hangoltak a guimaraesi, Hollandia elleni csütörtöki összecsapásra, hogy összecsaptak a helyi rendfenntartókkal.

szurkolói rendbontás elődöntő Nemzetek Ligája NL Anglia

Tripla! C. Ronaldo nem hagyta, hogy a VAR legyen a főszereplő

2019-06-05 19:47:05

Portugália Cristiano Ronaldo három találatának köszönhetően 3–1-re legyőzte Portóban Svájcot a labdarúgó Nemzetek Ligája első elődöntőjében. A svájciak – akik a VAR-egység segítségével igen érdekes tizenegyest kaptak – hiába játszottak jól, már csak a harmadik helyért járó „vigaszdíjat” szerezhetik meg. A portugál válogatott Hollandiával vagy Angliával csap össze a vasárnapi döntőben.

elődöntő VAR Svájc Ricardo Rodríguez Portugália Nemzetek Ligája

Nemzetek Ligája: Kassai Viktor szerepet kap az elődöntőben

2019-06-05 14:00:24

Kassai Viktor negyedik játékvezetőként működik közre a Portugália–Svájc Nemzetek Ligája-elődöntőben szerdán – olvasható az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hivatalos honlapján.

játékvezetés Nemzetek Ligája NL Kassai Viktor Farkas Ádám Bognár Tamás

NL: Portugália–Svájc és Hollandia–Anglia az elődöntőben

2018-12-03 14:43:30

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette a Nemzetek Ligája elődöntőjének párosítását: a négyes döntőnek otthont adó Portugália Svájccal, míg Hollandia Angliával csap össze a fináléba jutásért.

Svájc Portugália Nemzetek Ligája NL Hollandia Anglia

NL: O’Neill és Keane távozik az ír válogatott éléről

2018-11-21 11:56:59

A Nemzetek Ligája B-divíziójától nyeretlenül búcsúzó Írország közös megegyezéssel szerződést bontott Martin O’Neillel és segítőjével, Roy Keane-nel. Minderre azután került sor, hogy kedd este O'Neill találkozott az ír szövetség vezetőjével, és közösen értékelték a sorozatot.

Írország Roy Keane Nemzetek Ligája NL Martin O'Neill

NL: a keddi mérkőzések eredményei, jegyzőkönyvei

2018-11-20 17:25:31

Kedden befejeződtek a csoportküzdelmek a Nemzetek Ligájában, és az alapszakasz utolsó játéknapjának eredményeivel kialakult a 2020-as Eb-selejtező kalapbeosztása is. Tekintse meg a keddi eredményeket, jegyzőkönyveket és a csoportok végeredményét.

Nemzetek Ligája NL

NL: Svédország, Szerbia, Skócia és Koszovó is osztályt lépett

2018-11-20 20:59:27

Kedden befejeződtek a labdarúgó Nemzetek Ligája csoportküzdelmei: győzelmével Svédország, Szerbia, Skócia és Koszovó is feljebb lépett egy osztállyal, míg az A-ligában a 3-as számú csoportot megnyerő Portugália a Lengyelország elleni 1–1-es hazai döntetlennel zárt.

Szerbia Svédország Skócia Románia Portugália Oroszország

NL: Anglia, Hollandia, Portugália vagy Svájc nyeri a sorozatot?

2018-11-19 23:22:42

Mint ismert, Hollandiával lett teljes a Nemzetek Ligája portugáliai jövő évi négyes döntőjének a mezőnye, az oranjén és a házigazdán kívül az angol és a svájci válogatott küzd még a trófeáért. Ön szerint melyik csapat nyeri meg a viadalt 2019 júniusában?

szavazás Svájc Portugália Nemzetek Ligája NL Hollandia

NL: eredmények és a csoportok végeredménye – hétfő

2018-11-19 17:50:00

Hétfőn újabb csoportok küzdelmei értek véget a labdarúgó Nemzetek Ligájában. A házigazda Portugália, valamint Anglia és Svájc után Hollandia csatlakozott a jövő nyári négyes döntő mezőnyéhez. Szlovákia kikapott Csehországban, ezzel kiesett a B-ligából, ahová Norvégia jutott fel.

Németország Nemzetek Ligája NL Hollandia Franciaország

NL: a németek elszórakozták a franciák négyes döntőjét

2018-11-19 17:59:14

Utolsóként a holland válogatott jutott be a labdarúgó Nemzetek Ligája jövő júniusi portugáliai négyes döntőjébe, mivel az A-liga 1. csoportjának záró mérkőzésén a németek otthonában az utolsó öt percben két gólt szerezve 2–2-re végzett, így megelőzte a franciákat.

élő eredménykövetés Németország Nemzetek Ligája NL Hollandia Franciaország

NL: a vasárnapi mérkőzések eredményei, jegyzőkönyvei

2018-11-18 17:34:18

Újabb csoportok zárulnak a labdarúgó Nemzetek Ligájában, így a magyaros négyes küzdelemsorozata is a végéhez ér. Az már biztos, hogy a négyes döntőbe Portugália (egyben házigazda is lesz) és Anglia már bejutott, este a belga vagy a svájci gárda is csatlakozik. Kövesse a vasárnapi meccsek alakulását élő eredménykövetőnk segítségével!

élő eredménykövetés válogatott magyar válogatott Svájc Nemzetek Ligája NL

NL: Kane-ék a végén fordítottak, Anglia a négyes döntőben!

2018-11-18 14:21:51

Az angol labdarúgó-válogatott bejutott a Nemzetek Ligája portugáliai négyes döntőjébe, mivel az A-divízió 4. csoportjának utolsó meccsén Harry Kane vezérletével az utolsó negyedórában fordítva 2–1-re legyőzte Horvátországot, így riválisa és a spanyol csapat előtt végezve csoportelső lett. A 78. percben még vezető horvátok vereségükkel búcsúztak az A-divíziótól.

Spanyolország Nemzetek Ligája NL Horvátország Anglia

NL: francia vereség Hollandiában, kiestek a németek

2018-11-16 20:58:53

A világbajnoki címvédő francia labdarúgó-válogatott 2–0-s vereséget szenvedett Hollandia vendégeként a Nemzetek Ligájában, így biztossá vált, hogy Németország kiesik az A-divízióból. A B-ligában Dánia walesi sikerével megnyerte a 4. számú csoportot.

Wales Ukrajna Szlovákia Nemzetek Ligája NL Hollandia

Válogatott: „Dzsudzsák visszatérésével a csapat mindenképpen nyer”

2018-11-13 13:03:24

Gulácsi Péter szenzációs formában várja a magyar válogatott Nemzetek Ligája-mérkőzéseit, az RB Leipzig kapusa a legutóbbi hat tétmeccsén lehúzta a rolót klubjában, és véleménye szerint a nemzeti csapatnál is elsődleges cél a védelmi stabilitás. Gulácsi a válogatottba visszatérő Dzsudzsák Balázs kapcsán elmondta, visszatérésével mindenképpen erősödik az együttes.

Észtország válogatott magyar válogatott Nemzetek Ligája NL Magyarország

NL: elnöki fogadtatás a horvátok spanyolok elleni meccse előtt

2018-11-12 23:03:49

Zágrábban az oroszországi labdarúgó-világbajnokság ezüstérme után először játszik a horvát labdarúgó-válogatott. Ráadásul a Nemzetek Ligájában egy kimondottan attraktív ellenfél, Spanyolország válogatottja lép fel csütörtökön 20.45 órától a Maksimir-stadionban, így nem csoda, hogy nagy az érdeklődés az A-liga 4. csoportjában sorra kerülő mérkőzés iránt.