Találatok a NKE-Csata címkére

Találatok száma: 23

Női kosár MK: a Szekszárd lelépte a Csatát az elődöntőért

2020-03-05 21:01:31

A női kosárlabda Magyar Kupa pécsi nyolcas döntőjének utolsó negyeddöntőjén született a nap legsimább győzelme, miután a Szekszárd kereken húsz pont különbséggel legyőzte a félidőben még egy egységgel vezető Csatát.

női kosár MK NKE-Csata Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Szekszárd idegenben győzte le a Ceglédet

2020-02-29 17:07:38

A Szekszárd a Cegléd vendégeként aratott 15 pontos győzelmet a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

női kosár NB I ZTE kosárlabda Vasas kosárlabda Uni Győr NKE-Csata MTK kosárlabda

Női kosár NB I: a Szekszárd nagyon megverte a Csatát

2020-02-22 17:30:51

A Szekszárd hazai pályán nagy különbséggel, 101–53-ra legyőzte egyik közvetlen riválisát, az NKE-Csatát a női kosárlabda NB I 20. fordulójának szombati játéknapján, és fővárosi vetélytársát megelőzve feljött a tabella harmadik helyére. Tabellaszomszédját győzte le a Győr és a TFSE-MTK is, a DVTK fölényesen nyert a sereghajtó PINKK vendégeként, míg a Vasas a BEAC otthonában érvényesítette a papírformát.

női kosár NB I NKE-Csata Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a rangadóval véget ért a nagy DVTK-sorozat

2020-02-16 17:41:48

Megszakadt a DVTK nyolc mérkőzés óta tartó győzelmi sorozata a női kosárlabda NB I-ben: a miskolciak a Csata otthonában kaptak ki 77–73-ra a 19. forduló vasárnapi rangadóján – sikerükkel a fővárosiak felkapaszkodtak a tabella második helyére. A másik vasárnapi meccsen a Győr hazai pályán 81–72-re verte a TFSE-MTK-t.

női kosár NB I Uni Győr TFSE-MTK NKE-Csata Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: utcára nyílik a kocsmaajtó – másodszor nyert a BEAC

2020-02-12 19:55:42

A címvédő Sopron 76–62-re legyőzte a Zalaegerszeget a női kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján. Az NKE-FCSM Csata házigazdaként 79–70-re legyőzte a PEAC-Pécset, míg az ELTE BEAC Újbuda meglepetésre megverte a Győrt.

női kosárlabda női kosár NB I Sopron Basket PEAC-Pécs NKE-Csata Győr kosárlabda

Női kosár NB I: idegenben nyert a TFSE-MTK

2020-01-24 21:05:44

A TFSE-MTK hét ponttal győzött a Csata vendégeként a női kosárlabda NB I pénteki mérkőzésén.

női kosárlabda NB I TFSE NKE-Csata

Női kosár NB I: a Pécs hosszabbításban nyert a Vasas ellen

2020-01-18 18:02:46

A női kosárlabda NB I 16. fordulójában az NKE-FCSM Csata 81–68-ra legyőzte az ELTE Újbuda BEAC együttesét. A DVTK 87–82-re nyert a ZTE ellen, míg a TFSE-MTK simán, 85–62-re kiütötte a Ceglédet. A Pécs hosszabbításban csupán egy ponttal múlta felül a Vasast.

Újbuda BEAC női kosárlabda női kosár NB I NKE-Csata

Női kosár NB I: az eleje szoros volt, végül simán nyert a Sopron

2020-01-11 17:18:22

Az első félidő szoros volt, de végül érvényesült a papírforma: az éllovas Sopron 95–66-ra győzött a BEAC vendégeként a női kosárlabda NB I 15. fordulójának szombati játéknapján. A Csata szoros mérkőzésen verte meg vendégét, a ZTE-t, míg a Cegléd egypontos sikert aratott a Vasas vendégeként.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket NKE-Csata Ceglédi EKK

Női kosár NB I: a 2. helyezett sem tudta megfékezni a Sopront

2020-01-02 19:37:45

A listavezető Sopron Basket 31 ponttal, 94–63-ra legyőzte a női kosárlabda NB I-ben így a harmadik helyre visszacsúszó NKE-Csatát.

női kosár NB I női kosár Sopron Basket NKE-Csata

Női kosár NB I: a PINKK és a PEAC is kikapott a fővárosban

2019-12-28 20:12:47

A PEAC és a sereghajtó PINKK csapata is kikapott a fővárosban a női kosárlabda NB I alapszakaszában.

női kosárlabda női kosár NB I PINKK Pécsi 424 PEAC-Pécs NKE-Csata

Női kosár NB I: simán győzött a Csata Cegléden

2019-12-18 20:35:31

Az NKE-FCSM Csata fölényesen, 81–62-re nyert Cegléden a női kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén.

női kosár NB I NKE-Csata Cegléd kosárlabda

Női kosár NB I: óriási izgalmak, Csata-siker a rangadón

2019-12-01 18:18:18

A Csata hazai pályán 71–66-ra legyőzte a Szekszárdot a női kosárlabda NB I 9. fordulójának vasárnapi rangadóján.

Női kosár NB I: a Csata 32 ponttal verte meg a sereghajtót

2019-11-06 22:37:29

A sereghajtó PINKK-Pécsi 424 csapata hetedik mérkőzését is elveszítette a női kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján. A baranyaiak ezúttal a vendég NKE-FCSM Csata együttesétől kaptak ki.

női kosárlabda NB I női kosárlabda női kosár NB I PINKK Pécsi 424 NKE-Csata

Női kosár NB I: egyik hazai csapat sem nyert szombaton

2019-10-26 20:22:27

A DVTK, a Győr és a Csata is vendégként győzött a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

női kosár NB I NKE-Csata Győr kosárlabda Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosárlabda NB I: legyőzte a Vasast a Csata

2019-10-16 19:08:21

Az NKE-FCSM Csata hazai pályán legyőzte a szintén budapesti Vasas Akadémiát a női kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén.

női kosár NB I Vasas Akadémia NKE-Csata

Női kosárlabda NB I: a Cegléd és a Szekszárd is nyert

2019-04-19 19:02:53

A női kosárlabda NB I rájátszásában a VBW CEKK Cegléd a PEAC-Pécset, az Atomerőmű KSC Szekszárd az NKE-Csatát győzte le, így az ötödik helyért Szekszárd–Cegléd mérkőzést rendeznek majd.

női kosárlabda NB I női kosárlabda női kosár NB I PEAC-Pécs NKE-Csata Ceglédi EKK

Női kosár NB I: előnyben a Szekszárd és a Cegléd is

2019-04-16 21:08:02

Elkezdődött a rájátszás az 5–8. helyért a női kosárlabda NB I-ben. A két győzelemig tartó párharcokban a Szekszárd és a Cegléd is előnyt szerzett az első mérkőzésen. Előbbi a Csatát, utóbbi a PEAC-Pécset győzte le.

női kosárlabda NB I női kosár NB I PEAC-Pécs NKE-Csata Cegléd Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Sopron nagyon megverte a Ceglédet, a ZTE nyert Pécsen

2019-04-03 18:06:28

A címvédő Sopron idénybeli klubcsúcsot jelentő 56 pontos különbséggel, 90–34-re verte meg a Ceglédet a női kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének első mérkőzésén. A ZTE nyert Pécsen, a Szekszárd és a DVTK megőrizte pályaelőnyét.

női kosárlabda női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PEAC-Pécs NKE-Csata

Női kosár NB I: a Csata nagyon megverte tabellaszomszédját

2019-03-25 18:44:11

Az NKE-Csata hazai pályán 84–62-re legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I 21. fordulójának hétfői mérkőzésén.

női kosár NB I NKE-Csata CMB Cargo UNI Győr

Női kosár NB I: hazai pályán győzött a Cegléd

2019-02-20 21:26:03

A Cegléd 72–66-ra legyőzte a vendég NKE-Csata együttesét a női kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai találkozóján.