Találatok a Nebojsa Vignjevics címkére

Találatok száma: 306

Újpest: Vignjevics reagált a jövőjét illető pletykára

2017-11-21 13:35:04

Nebojsa Vignjevics, a labdarúgó NB I-ben 5. helyen álló Újpest FC szerb vezetőedzője elmondta, nem tervezi, hogy elhagyja a fővárosi klubot.

Újpest  Nebojsa Vignjevics  NB I

Gróf Dávid – Elnézést kérek a csapattársaimtól, az edzőktől és a szurkolóktól is

2017-11-19 02:53:45

Újpest  labdarúgó NB I  Tischler Patrik  Nebojsa Vignjevics  Gróf Dávid  Budapest Honvéd

Honvéd: Elnézést kérek a társaimtól, az edzőktől, a szurkolóktól – Gróf

2017-11-19 01:50:20

Ritkán látható potyagólt kapott a Budapest Honvéd kapusa, Gróf Dávid, aki az Újpest ellen 2–1-re elvesztett mérkőzés után az NSO Tv-nek elmondta, mi vezetett a balszerencsés találathoz. A lila-fehérek első gólját szerző Tischler Patrik – aki ezúttal kezdőként kapott lehetőséget Nebojsa Vignevicstől, és az öt sárga lap miatti eltiltását töltő Novothny Somát helyettesítette – úgy érzi, az első félidei játékuk is jelezte, kezd összeállni a csapat. A zárt kapus meccs hátrányai is szóba kerültek, ezzel kapcsolatban a Honvéd vezetőedzője, Erik van der Meer a sajtótájékoztatón elmondta, az Újpest büntetése őket is sújtotta. A vereséget azonban egyáltalán nem írná ennek a számlájára.

Vignjevics: Drukkerek nélkül semmit sem ér a futball

2017-11-18 11:03:41

Zárt kapuk mögött rendezik a szombati játéknap egyik izgalmasnak ígérkező meccsét, az Újpest–Honvéd fővárosi derbit a labdarúgó NB I-ben – a lila-fehérek edzője, Nebojsa Vignjevics úgy fogalmazott, kilencven percig ott kell lihegni az ellenfél olasz csatára, Davide Lanzafame nyakán.

Újpest  Tischler Patrik  Puskás Ferenc  Novothny Soma  Nebojsa Vignjevics  NB I

Videó: Vignjevics dührohama – így reagált Tischler 11-esére

2017-10-29 14:07:24

Mint beszámoltunk róla, az Újpest feszült hangulatú mérkőzésen kétgólos hátrányból egyenlített a Videoton ellen a labdarúgó NB I 14. fordulójában. A találkozó ráadásában a lilák büntetőhöz jutottak, ám azt Tischler Patrik kihagyta – mindezt a hazaiak vezetőedzője, Nebojsa Vignjevics meglehetősen idegesen vette tudomásul.

Újpest  Videoton  Nebojsa Vignjevics  NB I 14. forduló  NB I

Tischler Patrik – Csalódott vagyok, a győzelem benne maradt a lábamban...

2017-10-29 00:29:28

Újpest  labdarúgó NB I  Videoton  Tischler Patrik  Nebojsa Vignjevics  Kovácsik Ádám

Újpest: A győzelem benne maradt a lábamban… – Tischler

2017-10-28 23:45:29

„Teszem a dolgomat, mutatom neki, hogy rugdosom a gólokat, úgy néz ki, ő ezt nem veszi figyelembe” – nyilatkozta az M4Sportnak Tischler Patrik az után, hogy mesterhármast szerzett a megyei I. osztályú Gödöllő ellen az Újpest FC szerdai Magyar Kupa-mérkőzésén. Szombaton, a Videoton FC elleni NB I-es bajnokin a szünetben állt be, ő szerezte csapata egyenlítő találatát, majd a szurkolók akaratának eleget téve a 92. percben az arra kijelölt Novothny Soma helyett ő lőtte a tizenegyest – amit azonban Kovácsik Ádám hárított.  A meccs után az NSO Tv-nek értékelt.

„Ha nem nyerhetek, távozom, de...", „Tischler az NB II-ben sem játszott” – Vignjevics

2017-10-28 21:57:51

Miután a Videoton már az első percben megszerezte a vezetést az Újpest ellen a labdarúgó NB I 14. fordulójában, majd az 5. percben megduplázta az előnyét, már a meccs elején tapintható volt a feszültség a Szusza Ferenc Stadionban. A hazai szurkolók csapatuk játékának minőségére tettek megjegyzéseket, valamint követelték a vezetőedző, Nebojsa Vignjevics távozását, aki a 2–2-vel záruló meccs után reagált a kritikákra.

Újpest  labdarúgó NB I  Tischler Patrik  Novothny Soma  Nebojsa Vignjevics

Négy év lilában: Vignjevics addig húzta, mint kevés elődje

2017-10-26 12:01:18

A listavezető Videoton FC Újpestre látogat, üldözője, a Ferencváros Mezőkövesdre, a dobogó harmadik fokán álló DVSC pedig a Paksot fogadja a labdarúgó NB I 14. fordulójában. Nebojsa Vignjevics elért egy határt, amelyet kevés újpesti tréner. Minden mérkőzést szombaton játszanak – jöjjenek a statisztikai érdekességek a 14. kör elé.

érdekességek  Újpest  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia  Paks

FTC–Újpest: a vereség után elküldik Vignjevicset? A vezetőedző nem tud erről

2017-10-21 19:17:07

Nebojsa Vignjevics elégedett volt az Újpest játékával a derbin, csak azt bánta, hogy a játékosai hiába adtak ki magukból mindent, pont nélkül távoztak a Ferencváros otthonából. Az 1–0-ra elvesztett meccs után a sajtótájékoztatón az a kérdés is felvetődött, hogy elküldik-e a vezetőedzőt. A Thomas Dollt helyettesítő Máté Csaba arról beszélt, hogy az Újpest az első félidőben alaposan megnehezítette a dolgukat, de a második játékrészben már egyre jobb támadásokat vezettek, aminek meglett az eredménye. Az NSO Tv-nek nyilatkozva Lovrencsics Gergő és Böde Dániel is hasonló problémákat említett, míg az újpesti Nagy Dániel elmondta, a végére elfáradtak az általuk diktált tempótól, a folyamatos letámadásoktól. A két ferencvárosi futballista szót ejtett az ultrák visszatéréséről is.

Újpest  labdarúgó NB I  derbi  Nebojsa Vignjevics  Nagy Dániel  Máté Csaba

FTC–Újpest – a vereség után elküldik Vignjevicset? A vezetőedző nem tud erről

2017-10-21 20:26:36

Újpest: Ha a játékosaim mondják, azonnal felállok, de nem most – Vignjevics

2017-09-27 07:38:45

Az Újpest FC vezetőedzője, Nebojsa Vignjevics tudja, Roderick Duchatelet tulajdonos bízik benne, csapata pedig olyan, mint Tischler Patrik – tehetséges, de sok munkára van szüksége. A szakember a Nemzeti Sportnak adott interjúban beszélt az elmúlt hetek nehéz időszakáról, saját helyzetéről.

Újpest  Tischler Patrik  Novothny Soma  Nebojsa Vignjevics  NB I

Marko Nikolics: A szezon egyik legjobb meccsét láthatták

2017-09-24 09:22:25

A Videoton és a Honvéd edzője is úgy érzi, megnyerhették volna az 1–1-re végződő találkozót. Csertői Aurél, Herczeg András és Nebojsa Vignjevics győzelem, Horváth Ferenc, Pintér Attila és Radványi Miklós vereség után értékelt, míg Michael Oenning és Illés Béla nosztalgiázott. Íme, a mestermérlegek!

mestermérleg  Radványi Miklós  Pintér Attila  Nebojsa Vignjevics  Marko Nikolics  Herczeg András

Válogatott: Három év alatt illene megtanulni magyarul – Détári Storckról

2017-09-20 09:58:20

Détári Lajos a bors.hu-nak adott nyilatkozatában úgy vélekedett, Bernd Storcknak, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának rendelkeznie kellene azzal az igénnyel, hogy megtanuljon magyarul beszélni.

magyar válogatott  magyar labdarúgó-válogatott  Thomas Doll  Nebojsa Vignjevics  Michael Oenning  Erik van der Meer

NB I: Győzelemre készülünk az Újpest ellen – Pacsi

2017-09-15 19:20:00

Pacsi Bálint, a labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás vezetőedzője győzelemre készül az Újpest ellen, de Nebojsa Vignjevicsék sem feltartott kézzel mennek a soproni meccsre – derül ki a „lilák” felvezetőjéből.

Újpest  Pacsi Bálint  Nebojsa Vignjevics  NB I  Haladás

Vignjevics: Nagyobb türelemre volna szükség a drukkerek részéről

2017-09-12 08:53:01

Annak már alig-alig van hírértéke, hogy Újpesten a szurkolók kórusban szidják a vezetőséget, Roderick Duchatelet belga tulajdonost és – különösen a címerbotrány óta – Gyarmati Eszter ügyvezető igazgatót. A hétvégén azonban némiképp váratlanul a csapat szerb vezetőedzője, Nebojsa Vignjevics került a drukkerek verbális támadásának kereszttüzébe.

Vignjevics hallotta a távozását követelő drukkereket – „Nem esett jól”

2017-09-10 10:31:28

A labdarúgó NB I 8. fordulójának szombati meccsei közül az FTC–Vasas (5–2) és a DVSC–DVTK (3–1) találkozó mestermérlegeiből már idéztünk, de most lássuk azt is, mit mondott Nebojsa Vignjevics és Pintér Attila az Újpest–PAFC (1–3), illetve Radványi Miklós és Horváth Ferenc a Mezőkövesd–Balmazújváros (2–2) bajnoki után.

Újpest  Radványi Miklós  Puskás Akadémia  Pintér Attila  Nebojsa Vignjevics  NB I

NB I: Jó magyar szokás szerint próbálták temetni a csapatot – Pintér

2017-08-27 13:37:23

A labdarúgó NB I 7. fordulójában szombaton öt mérkőzést rendeztek, lássuk a meccsek utáni edzői értékeléseket!

Újpest  mestermérleg  Vasas  Radványi Miklós  Puskás Akadémia  Pintér Attila

Thomas Doll: Ez méltatlan volt a Ferencvároshoz

2017-08-13 09:25:04

A labdarúgó NB I ötödik fordulójában a Ferencváros hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Pakssal, a címvédő Budapest Honvéd hátrányból felállva legyőzte az Újpestet, míg a Videoton Danko Lazovics 97. percben szerzett tizenegyesgóljával nyert a DVSC ellen. A DVTK és a Puskás Akadémia nem bírt egymással, a Mezőkövesd a hajrában mentett pontos a Vasas vendégeként, a Haladás pedig magabiztosan megverte az újonc Balmazújvárost. Lássuk, hogyan értékelték a mérkőzéseket a vezetőedzők!

edzői nyilatkozatok  Thomas Doll  Radványi Miklós  Pintér Attila  Paks  Nebojsa Vignjevics

Pintér: Ez az én felelősségem! Doll: Szombaton fogalmam sem volt a kezdőcsapatról

2017-07-31 09:38:57

A labdarúgó NB I-ben vasárnap három mérkőzést rendeztek. Lássuk a találkozók utáni edzői értékeléseket – jöjjenek a mestermérlegek!

Újpest  Videoton  Thomas Doll  Puskás Akadémia  Pintér Attila  Nebojsa Vignjevics