Találatok a Nacho címkére

Találatok száma: 22

A tabella élére ugrott a kínkeserves győzelmet arató Real

2020-01-26 20:40:06

Egy góllal nyerni tudott a Valladolid otthonában a Real Madrid, és a Barcelona botlását kihasználva a tabella élére ugrott a La Liga 21. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Valladolid Real Madrid Nacho La Liga

Eurofutball: az „új Neuer”, Eriksen, Cavani – a lejáró szerződésűek álomcsapata

2019-12-27 10:46:26

A karácsonyi hajtás után újabb fontos periódushoz közeledünk, a sport szempontjából lényegesen aktívabb téli átigazolási időszak január elsején nyílik meg, ennek apropóján most összeszedtük azon játékosok listáját, akik nyáron ingyen, míg a télen diszkontáron érkezhetnek „ajándékba”. Fontos szempont, hogy az álomcsapat összeállításánál figyelembe vettük, hogy nem csupán egy idényről van szó, így a 34-35 éves korábbi klasszisok helyett a legfeljebb 32 esztendős labdarúgók kerültek csak be.

Éver Banega Willian Thomas Meunier Ryan Fraser Nemanja Matics Nacho

A Real Madridot megviccelték a Bernabéu kapufái

2019-12-22 20:50:26

Nem tudott nyerni idei utolsó mérkőzésén a Real Madrid, a La Liga 18. fordulójának záró mérkőzésén, a Bilbao ellen ugyanis odahaza 0–0-ra végeztek a madridiak, de úgy, hogy háromszor is a kapufa mentette meg a góltól a vendégeket.

onlive! közvetítés Ton Kroos Real Madrid Nacho Luka Jovics

Real Madrid: hosszú időre kidőlt a BL-meccsen lecserélt védő

2019-10-02 09:16:56

Térdsérülést szenvedett Nacho, a Real Madrid spanyol labdarúgója, akit az FC Bruges ellen 2–2-re végződő keddi Bajnokok Ligája-mérkőzés félidejében le kellett cserélni.

Real Madrid Nacho La Liga Bajnokok Ligája BL

Két büntetőt adott a Levante a Real Madridnak

2019-02-24 19:40:06

Büntetőből szerzett két góllal 2–1-re nyert a Real Madrid a Levante otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 25. fordulójában.

spanyol labdarúgás onlive! közvetítés Rubén Rochina Roger Martí Roger

Klub-vb: a sérült Casemiro és Nacho is a Real keretében

2018-12-06 17:44:31

Az orvosi diagnózis alapján Nachónak és Casemirónak is megvan az esélye a felépülésre a december 22-ei döntőre, ezért döntött úgy a Real Madrid vezetőedzője, hogy benevezi őket a klub-vb-re elutazó 23 fős keretbe.

Real Madrid Nacho Casemiro

BL: a vereség után az elfogyó bizalomról elmélkedik a Real-védő

2018-10-02 23:52:09

A CSZKA Moszkva nagy meglepetésre legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája G-csoportjának második fordulójában, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a címvédőnél!

Sergio Reguilón Real Madrid Nacho Julen Lopetegui BL-nyilatkozatok BL G-csoport

Vb 2018: az orosz szélső írt a Real Madrid védőjének

2018-06-16 23:26:37

Az első nap hőse, az orosz Gyenisz Cserisev nagyon szurkolt gyerekkori barátjának, a spanyol Nachónak, hogy ő is gólt szerezzen a labdarúgó világbajnokságon – aztán rájöttek szépen lassan, hogy még ellenfelek is lehetnek ezen a nyáron.

vb 2018 spanyol válogatott orosz válogatott foci vb 2018 Spanyolország Oroszország

Mourinho nem adta volna meg a szabadrúgást Cristiano Ronaldónak

2018-06-16 12:37:35

José Mourinho a Russia Today (RT) szakértőként elemzi végig a világbajnokságot a stúdióban. A portugál szakember a Spanyolország–Portugália mérkőzésen igazán elemében lehetett, hiszen az összes gólt olyan játékos (Diego Costa, Nacho, Cristiano Ronaldo) szerezte, akivel dolgozott együtt. Megállapításaiból válogattunk.

vb 2018 spanyol válogatott portugál válogatott foci-vb foci vb 2018 elemzés

Vb 2018: CR és a spanyolok is háromszor örültek – galéria

2018-06-15 22:31:54

Az oroszországi világbajnokság eddigi legjobb meccsét játszotta egymással a portugál és a spanyol válogatott. Cristiano Ronaldo triplázott, Diego Costa duplázott, Nachót egyszer ünnepelhették a társak, a találkozó 3–3 lett.

vb 2018 foci vb 2018 Spanyolország Nacho Diego Costa Cristiano Ronaldo

Vb 2018: klasszisokat idézett és rekordot döntött C. Ronaldo

2018-06-15 22:41:51

Portugália 3–3-as döntetlent játszott Spanyolországgal a labdarúgó-világbajnokság B-csoportjának első fordulójában. Cristiano Ronaldo triplázott, ezzel már 84 találatnál tart a nemzeti csapatban, így beérte Puskás Ferencet és immár ketten állnak a legtöbb válogatottbeli gólt szerzők listájának második helyén. Az iráni Ali Daei 109 gólig jutott, ő vezet.

vb-statisztikák vb 2018 spanyol válogatott portugál válogatott foci vb 2018 Puskás Ferenc

Real Madrid: megsérült a védő, nem játszhat a Juve ellen

2018-04-02 15:36:17

Megsérült Nacho Fernández, a Real Madrid középhátvédje, ezért ki kell hagynia a Juventus elleni párharc mindkét mérkőzését a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

sérülés Real Madrid Nacho Juventus Bajnokok Ligája BL

Ciprusi góllavinával jutott tovább a címvédő Real Madrid

2017-11-21 20:08:51

A Tottenham Hotspur után a Real Madrid is kivívta a továbbjutást a labdarúgó Bajnokok Ligája H-jelű csoportjából, miután Nicosiában kiütéses, 6–0-s győzelmet aratott a Sallai Rolandot 60 percig bevető ciprusi csapat ellen. A Tottenham 2–1-re győzött Dortmundban, ezzel az is eldőlt, hogy csoportelsőként jut tovább – a második a Real, az El-folytatást érő csoportharmadik helyért pedig még a BVB és az APOEL is versenyben van.

Sallai Roland Real Madrid Nacho Luka Modric Karim Benzema H-csoport

Real Madrid: távoznak? Két játékos meze is eltűnt a boltokból

2016-07-16 14:45:27

A La Ligában szereplő Real Madrid a napokban mutatta be új, 2016–2017-es szezonra szóló mezeit, amelyek azóta már a szurkolói boltokban is megvásárolhatóak.

spanyol labdarúgás spanyol foci Zinédine Zidane Real Madrid Nacho La Liga

Real Madrid: az Atléticótól érkezhet védő – sajtóhír

2016-07-03 20:04:26

Az As értesülése szerint a Real Madrid képviselői hamarosan találkoznak a városi rivális Atlético Madrid embereivel, hogy José Giménez szerződtetésének lehetőségeiről tárgyaljanak.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Real Madrid Raphaël Varane Nacho José Giménez

Teixeira lesz a nagy téli érkező, Silva vagy Stones válthatja Terryt?

2016-01-26 00:02:07

Itt az új év, ismét soha nem látott bőséggel röpködnek a mínuszok – bankszámláinkon. Szerencsre a topligás futballcsapatok zöme talál forrásokat az erősítésekre, így hosszú, forró, átigazolási hírektől terhes január vár a szurkolókra. Téli transzfersorozatunk negyedik körét is az angliai eseményekkel kezdjük.

téli transzfersorozat nemzetközi átigazolás angol átigazolás Thiago Silva Scott Dann Rijad Mahrez

BL: nekik ez most eléggé bejött – a hét 10 BL-hőse

2015-11-05 09:12:17

Véleményünk szerint az alábbi tíz (de inkább tizenegy, majd látni fogják) játékos életrajzában – egyúttal klubjuk történelmében – hagyott fontos nyomot a labdarúgó Bajnokok Ligája idei csoportkörének e héten lejátszott 4. fordulója.

Willian Wayne Rooney Thomas Müller Sven Kums Neymar Nacho

Mit súgott C. Ronaldo a PSG edzőjének? És mi ez a fura ábra?! - BL-legek

2015-11-04 03:39:49

A Manchester City és a Real Madrid továbbjutása a labdarúgó Bajnokok Ligája keddi játéknapjának legfontosabb következménye, de azért történt még egy s más, amit érdemes összefoglalnunk. Wayne Rooney, Raheem Sterling, Keylor Navas és Nacho minden bizonnyal örömmel idézi majd fel ezt a napot, Cristiano Ronaldo viszont bizonyosan nem.

Ángel Di María Wayne Rooney Real Madrid PSG Nacho Keylor Navas

BL: Hogy fütyültek a nézők? Továbbjutottunk, nem? – Benítez

2015-11-03 23:22:40

Nem kevés szerencsével, egyetlen góllal nyert a Real Madrid odahaza a PSG ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának negyedik körében, és ezzel a sikerrel máris továbbjutottak a spanyolok. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Ángel Di María Sergio Ramos Real Madrid Rafa Benítez PSG Nacho

Videó: így akarta vagy nem? A Real-védő érdekes gólt szerzett

2015-11-03 21:33:18

Nacho, a Real Madrid védője csereként állt be a Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligájában, néhány perccel később pedig betalált. Tudatos volt a megoldása, vagy középre akarta adni a labdát? Szavazzon!