Találatok a Motegi címkére

Találatok száma: 11

WTCC: Michelisz Norbert kezdett a legjobban Japánban

2017-10-28 10:44:23

Michelisz Norbert, a Honda gyári csapatának versenyzője nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) motegi versenyhétvégéjének első szabadedzését. A második helyen Nicky Catsburg végzett, a harmadik leggyorsabb kört pedig Micsigami Rjo autózta.

szabadedzés WTCC Nicky Catsburg Motegi Micsigami Rjo Michelisz Norbert

WTCC: Lan átszabta Micheliszék hét végi menetrendjét

2017-10-26 15:56:16

Az előttünk álló hétvégén rendezik Motegiben a túraautó-világbajnokság (WTCC) Japán Nagydíját, melynek eredeti menetrendjét alaposan felborította a Kína és Japán közötti hajózási útvonalon tomboló négyes erősségű, Lan névre keresztelt tájfun. Szombaton csak egy edzést rendeznek, minden további program vasárnapra csúszik.

tájfun WTCC Motegi Michelisz Norbert Japán Nagydíj

MotoGP: az utolsó percben hódította el a pole-t Zarco

2017-10-14 09:03:16

Johann Zarco indulhat az első rajtkockából holnap Motegiben, a gyorsaságimotoros-világbajnokság (MotoGP) Japán Nagydíján. A franciát Danilo Petrucci és a címvédő Marc Márquez követi az első sorban.

MotoGP Motegi Marc Márquez Johann Zarco Japán Danilo Petrucci

MotoGP: Pedrosa az idén is összetörte magát – videó

2016-10-14 09:49:41

Hatalmasat bukott Dani Pedrosa a MotoGP Japán Nagydíjának második szabadedzésén, s nem úszta meg sérülés nélkül: a jobb kulcscsontja eltört, ami miatt várhatóan három versenyt ki kell hagynia.

MotoGP Motegi Dani Pedrosa

WTCC: Michelisz 8. a második futamon; furcsa befejezés

2016-09-04 09:35:21

A WTCC japán versenyhétvégéjén, Motegiben az első, fordított rajtrácsos futamot megnyerő Michelisz Norbert a 2. futamon a 10. helyről rajtolva a 8. helyen végzett.

WTCC Motegi Michelisz Norbert José María López

WTCC: Michelisz Norbert futamgyőztes Japánban!

2016-09-04 08:05:24

Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) japán versenyhétvégéjén, Motegiben a Honda gyári versenyzőjeként az első, fordított rajtrácsos futamon az első helyről rajtolva – miután az időmérőn a 10. időt autózta – megszerezte az első futamgyőzelmét a gyári Hondával. A második futamon a 8. helyen végzett a magyar pilóta.

WTCC Nagy Dániel Motegi Michelisz Norbert Honda Ficza Ferenc

WTCC: Micheliszé a pole pozíció az első futamon

2016-09-03 09:47:38

Michelisz Norbert a Honda gyári versenyzőjeként a tizedik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) japán állomásának időmérőjén. A magyar pilóta és csapata jól taktikázott: az első, fordított rajtrácsos futamon az élről indulhat.

túraautó-vb tv-műsor WTCC Motegi Michelisz Norbert José María López

WTCC: nehéz hétvége vár Micheliszre; bajnokot avathatnak

2016-09-02 09:34:50

A hét végén először versenyez a Honda gyári versenyzőjeként Motegiben Michelisz Norbert, aki három éve még a Zengő Motorsport pilótájaként szerezte meg a japán vállalat első hazai győzelmét. A Honda 2014-ben és 2015-ben is nyert futamot Motegiben, de az idén nagyon nehéz lesz a feladata.

MotoGP: Lorenzo pole-ban, épphogy megelőzte Rossit

2015-10-10 08:46:20

Jorge Lorenzo indulhat a pole pozícióból a vasárnapi MotoGP Japán Nagydíjon, miután minimális különbséggel megelőzte Valentino Rossit. Moto3-ban Romano Fenati élete első pole-ját szerezte meg.

Valentino Rossi MotoGP Motegi Jorge Lorenzo

MotoGP: a Ducati négy éve először az élről rajtol

2014-10-11 12:12:22

Két olasz indulhat a MotoGP Japán Nagydíjának első két helyéről vasárnap Motegiben: a pole pozíció a ducatis Andrea Doviziosóé lett a Yamahával száguldó Valentino Rossi előtt. A vb-éllovas Marc Márquez lemaradt az első sorról, csak a 4. rajthelyet szerezte meg.

Valentino Rossi MotoGP Motegi Marc Márquez Andrea Dovizioso

Jorge Lorenzo utolérhetetlen volt Motegiben, és megverte Rossit

2009-04-30 04:00:24

A spanyol Jorge Lorenzo nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának Japán Nagydíját. A győztes versenyző 1.304 másodperccel ért célba a világbajnoki címvédő olasz Valentino Rossi előtt. A harmadik helyen a spanyol Dani Pedrosa végzett.