Találatok a Monte-Carlo címkére

Találatok száma: 52

Tenisz: Fognini nyerte meg a monte-carlói tornát

2019-04-21 16:43:08

A 13. helyen kiemelt olasz Fabio Fognini két játszmában legyőzte a szerb Dusan Lajovicsot az 5.6 millió euró összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléjában.

tenisz Monte-Carlo Fabio Fognini Dusan Lajovics ATP Monte-Carlo

Tenisz: Nadal majdnem szettet vesztett, Djokovics kiesett Monte-Carlóban

2019-04-19 16:00:53

A címvédő Rafael Nadal két játszmában legyőzte az argentin Guido Pellát, a világelső Novak Djokovics viszont három szettben kikapott az orosz Danyiil Medvegyevtől a monte-carlói salakpályás mestertorna negyeddöntőjében.

Novak Djokovics Monte-Carlo Guido Pella Danyiil Medvegyev Rafael Nadal

Tenisz: Fucsovics párosban is búcsúzott Monte-Carlótól

2019-04-18 18:03:28

Az egyes után párosban is kiesett Fucsovics Márton az 5.2 millió euró (1.6 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Monte-Carlo Fucsovics Márton

Tenisz: Djokovics és Nadal is könnyedén nyert Monte-Carlóban

2019-04-18 16:42:37

A világelső Novak Djokovics és a 11-szeres bajnok Rafael Nadal is könnyed győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe az 5.2 millió euró (1.6 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Monte-Carlo ATP

„Szeretlek, anyukám, b…d meg!” – a semmiből jött magyar pókerest imádja a világ

2018-05-04 10:11:10

Györgyi Krisztián egy 5 eurós (kb. 1500 forint) selejtezőből jutott el az 5300 eurós nevezési díjú (1.6 millió forint) főversenyre Monte-Carlóban. A Németországban élő magyar pókeres több mint 700 játékos közül került a legjobb nyolc közé, azaz a döntő asztalra Európa legrangosabb pókerverseny-sorozatának egyik állomásán. És azonnal világhírre tört!

videó póker PokerStars Monte-Carlo Györgyi Krisztián

Tenisz: megbüntették a székbíróval ordibáló amerikait

2018-04-17 15:00:20

Ötezer eurós (másfél millió forintos) pénzbírságot kapott Jared Donaldson, aki hétfőn magából kikelve ordítozott a bíróval a 4.9 millió euró összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Monte-Carlo Jared Donaldson

Videó: elvesztette a fejét az amerikai a szemen talált bíróval szemben

2018-04-16 19:22:56

Teniszpályán kifejezetten ritkán látható jelenetsort hozott a monte-carlói salakpályás férfi torna első fordulójában rendezett Albert Ramos-Vinolas–Jared Donaldson találkozó. A spanyol 6:3, 3:2-es vezetésénél Ramos-Vinolas szerváját a székbíró jónak ítélte, míg Donaldson szerint kint volt.

tenisz Monte-Carlo Jared Donaldson Arnaut Gabas

Tenisz: Fucsovics döntő szett 7:5-re kapott ki Monte-Carlóban

2018-04-15 20:33:29

Fucsovics Márton szettelőnyről kikapott az orosz Danyiil Medvegyevtől a monte-carlói salakpályás teniszverseny első fordulójában.

Monte-Carlo Fucsovics Márton Danyiil Medvegyev tenisz Balázs Attila

Tenisz: Fucsovics Márton orosz ellenféllel kezd Monte-Carlóban

2018-04-13 23:51:48

Fucsovics Márton a világranglista 48. helyén álló orosz Danyiil Medvegyevvel találkozik a vasárnap kezdődő monte-carlói salakpályás Masters-torna első fordulójában. Ha a magyar teniszező továbbjut, akkor a második körben a japán Nisikori Kei vagy a 2015-ös döntős cseh Tomás Berdych lesz az ellenfele.

tenisz Rafael Nadal Nick Kyrgios Monte-Carlo Ivo Karlovic Fucsovics Márton

Tenisz: Andy Murray távolabb került Budapesttől

2017-04-19 15:15:56

Andy Murray 7:5, 7:5-re legyőzte Gilles Müllert a monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna második fordulójában. Bejutott a nyolcaddöntőbe Stan Wawrinka, Dominic Thiem és Marin Cilic is.

tenisz Monte-Carlo Andy Murray

Tenisz: Djokovics a szakadék széléről jött vissza

2017-04-18 17:46:58

Gilles Simon a győzelemért szerválhatott Novak Djokovics ellen a monte-carlói salakpályás tenisztorna 2. fordulójában, ám 6:3, 3:6, 7:5-re a második helyen kiemelt szerb nyert.

tenisz Novak Djokovics Monte-Carlo Gilles Simon

Tenisz: Berdych sem rontotta el a kiemeltek mérlegét

2017-04-17 19:55:19

Hat kiemelt játékos lépett pályára hétfőn a monte-carlói salakpályás tenisztornán, és mind győztesen hagyta el a pályát. Utolsóként Tomás Berdych lépett pályára közülük, aki szetthátrányból verte meg az orosz Andrej Kuznyecovot.

Monte-Carlo tenisz

Tenisz: Federer kihagyja a monte-carlói salakpályás tornát

2017-03-23 15:17:47

A szervezők csütörtöki bejelentése szerint a 18-szoros Grand Slam-bajnok Roger Federer nem indul az április 16. és 23. között sorra kerülő monte-carlói tenisztornán.

tenisz Roger Federer Nisikori Kei Monte-Carlo

Rali-vb: új csapat? Nem gond! Ogier nyert Monte-Carlóban

2017-01-22 16:24:33

Sébastien Ogier nyerte a rali-világbajnokság monte-carlói nyitóversenyét.

rali-vb rali Monte-Carlo

Rali-vb: halálos baleset; az első szakaszt törölték Monte-Carlóban

2017-01-20 09:07:46

Törölték a rali-világbajnokság monte-carlói nyitóállomásának első gyorsasági szakaszát, miután az új-zélandi Hayden Paddon balesetet szenvedett, és egy néző halálát okozta.

rali-vb rali gyász Monte-Carlo

Tenisz: 2012 után újra Nadal lett Monte-Carlo királya

2016-04-17 17:38:14

Az ötödik helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Monte-Carló-i ATP-tornát, mivel majd' háromórás ütközetben, remek hajrával felülmúlta a 13. helyen kiemelt francia Gaël Monfilst. A spanyol pályafutása során a 68. tornagyőzelmét aratta, s a kilencediket Monte-Carlóban, de idén az elsőt. A hercegség a kedvenc helyének számított 2012-ig, hiszen zsinórban nyolc alkalommal diadalmaskodott ott.

tenisz Rafael Nadal Monte-Carlo Gaël Monfils ATP torna ATP Monte-Carlo

Tenisz: űrjáték! Nadal Murrayt is legyőzte Monte-Carlóban

2016-04-16 15:49:42

A nyolcszoros győztes spanyol Rafael Nadal jutott elsőként a monte-carlói férfi tenisztorna döntőjébe, miután szetthátrányból fordítva legyőzte a 2. helyen kiemelt brit Andy Murrayt.

tenisz Rafael Nadal Monte-Carlo Jo-Wilfried Tsonga Gaël Monfils Andy Murray

Tenisz: Djokovics kikapott a világranglista-55. csehtől

2016-04-13 17:23:31

A világelső Novak Djokovics hatalmas meglepetésre 6:4, 2:6, 6:4-re kikapott a cseh Jirí Veselytől a monte-carlói salakpályás tenisztorna második fordulójában. Fucsovics Márton kikapott a barlettai challengerverseny nyolcaddöntőjében.

tenisz Novak Djokovics Monte-Carlo Jirí Vesely Fucsovics Márton

Tenisz: Nadal is nyolcaddöntős Monte-Carlóban

2016-04-13 17:10:01

Az ötödik helyen kiemelt Rafael Nadal nyolcaddöntőbe jutott a 3.74 millió euró (1.17 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Rafael Nadal Monte-Carlo

Tenisz: minden kiemelt továbbjutott Monte-Carlóban

2016-04-11 20:01:16

Minden pályára lépett kiemelt játékos továbbjutott hétfőn az első fordulóból a 3.74 millió euró (1.17 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.